Esileht Kodunurk Ahi ja auruahi

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ahi ja auruahi

Postitas:

Plaanis uue ahju ja auruahju ost. Mida peaks valikul arvestama ja kas auruahi tasub ennast ära? (mul ei ole varem olnud)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 16:58; 22.01 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalusin ka, aga loobusin, kuna kõik kodumasinate müüjad ütlesid, et suht pointless. Sinna valad vee põhja ja siis on sul auruahi. Väitsid, et sama efekti saan, kui panen veekausi ahju põhja. Käisin mitmes poes ja kõikidel oli sama jutt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on aurufunktsiooniga ahi ja väga rahul. Toit, eriti liha, tuleb palju mahlasem. Vee kauss ahju pōhjas sa seda küll ei saavuta. Kui oled ka küpsetaja, siis juustukookide puhul ikka väga mōnus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul auru-kombiahi ja parim ost köögis, igapäevaselt kasutuses. Ei vala vett ahju põhja, ahi võtab vett vastavalt eelseadistatud niiskuse %-le spetsiaalsest konteinerist.

Täisauruga aurutan juurvilju, riisi, keedan kanamune (need ei lähe ahjus keetes katki). Steriliseerin purke. Olen ka mahla aurutanud nt rabarberitest.

Osalise auruga küpsetan nt juustukooki, leiba. Ahjukana tuleb megamaitsev ja mahlane, soojendan toitu.

Kallis oli, aga ma lihtsalt armastan seda ahju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:46; 22.01 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul auru-kombiahi ja parim ost köögis, igapäevaselt kasutuses. Ei vala vett ahju põhja, ahi võtab vett vastavalt eelseadistatud niiskuse %-le spetsiaalsest konteinerist.

Täisauruga aurutan juurvilju, riisi, keedan kanamune (need ei lähe ahjus keetes katki). Steriliseerin purke. Olen ka mahla aurutanud nt rabarberitest.

Osalise auruga küpsetan nt juustukooki, leiba. Ahjukana tuleb megamaitsev ja mahlane, soojendan toitu.

Kallis oli, aga ma lihtsalt armastan seda ahju.

Mis firma ahi sul on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 16:58; 22.01 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul auru-kombiahi ja parim ost köögis, igapäevaselt kasutuses. Ei vala vett ahju põhja, ahi võtab vett vastavalt eelseadistatud niiskuse %-le spetsiaalsest konteinerist.

Täisauruga aurutan juurvilju, riisi, keedan kanamune (need ei lähe ahjus keetes katki). Steriliseerin purke. Olen ka mahla aurutanud nt rabarberitest.

Osalise auruga küpsetan nt juustukooki, leiba. Ahjukana tuleb megamaitsev ja mahlane, soojendan toitu.

Kallis oli, aga ma lihtsalt armastan seda ahju.

Mis firma ahi sul on?

Minu ahi on firmalt Miele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:46; 22.01 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on aurufunktsiooniga ahi ja väga rahul. Toit, eriti liha, tuleb palju mahlasem. Vee kauss ahju pōhjas sa seda küll ei saavuta. Kui oled ka küpsetaja, siis juustukookide puhul ikka väga mōnus.

Mis juustukoogi puhul aur teistmoodi teeb? Ma teen tihti tavaahjus juustukooki, tuleb ka väga hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis juustukoogi puhul aur teistmoodi teeb? Ma teen tihti tavaahjus juustukooki, tuleb ka väga hea.

Juustukook tahab küpsemiseks niisket keskkonda, siis saab parem.
Minul auruahju pole, küpsetan juustukooke palju aastaid ja panengi veekausi ahju põhja. Väga hästi toimib.
Ammuks need auruahjud meil müügile tulid – oma 30 aastat panen osade küpsetiste tarbeks vett kausiga ahju. Ei saa kurta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, see plekk-kauss veega ahju põhjas on juba mu vanaema nipp, et siis ei kuiva toit ahjus ära… oma 40a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Ahi ja auruahi