Esileht Kodunurk Ahiküttega korter väljaüürimiseks Tallinnas?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Ahiküttega korter väljaüürimiseks Tallinnas?

Postitas:
Ragne

Suur koer keerab korra korteris ringi peale vihmase ilmaga õueskäiku ja pühib sabaga üle seina, tapeet toas ongi rikutud. Rääkimata küünejälgedest põrandal.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tuttaval tõmbas selline mõne minuti jooksul seina sügavaid küünejälgi täis, ikka kõrgelt ülevalt alla kohe. Vaikne kiire töö, ei andnud üldse märku, et ta midagi tahaks. Pererahvas oli kodus. Üürnikelt millegi parandamist ja hüvitamist nõuda on pigem teoreetiliselt võimalik.

No selle koera kohta ei saa siis kohe kuidagi öelda hästi kasvatatud, kui seinu kraapimas käib. Ja ausalt öelda on see esimene kord kui seinu kraapivast koerast kuulen. Seinu ja mööbleid kraapivaid kasse on see eest küllaga. Lihtsalt minu mõte on see, et lemmikloomadele lubatud kortereid otsitakse väga. Kunagi oli isegi FBs eraldi grupp selle jaoks, usun, et on ikka veel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suur koer keerab korra korteris ringi peale vihmase ilmaga õueskäiku ja pühib sabaga üle seina, tapeet toas ongi rikutud. Rääkimata küünejälgedest põrandal.

Mul on ka tapeet seinas. No ei ole rikutud see. Minu oma käib sügis-talv nagunii ainult jopega väljas aga suvel vihmaga tuppa tulles tõmban ta rätikuga üle. Esikuvaibast ta kaugemale minna ei või, enne kui käpad pole puhtaks tehtud rätikuga ja luba antud. Lisaks vajadusel ka nägu, tagumik, saba, kõhualune. Ma ei lase ju teda sopasena enda vaipadele ja diivanitele. Ja mis küünejäljed? Koeral tuleb küüsi lõigata. Tal on küüned nii lühikesed, et isegi ei klõbise vastu põrandat. Ühtegi jälge ei jää neist. Ning sinu väited suure koera vastu on kõigile koertele üldised. Väikestel on samamoodi käpad, saba, küüned, hambad jne. Vabandust, aga suure koera omanik minus lihtsalt läks jälle pisut närvi, et miks suuri koeri diskrimineeritakse.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No selle koera kohta ei saa siis kohe kuidagi öelda hästi kasvatatud, kui seinu kraapimas käib. Ja ausalt öelda on see esimene kord kui seinu kraapivast koerast kuulen.

Ma ei tea, on see kasvatuse viga või mitte, aga meil maal piisas, kui mu vend oma koera pooleks tunniks tuppa kinni pani – koer kraapis puidust välisukse sisse sügavad vaod. Ilmselt kraapiski kogu selle 30 minutit, mis ta üksi olema pidi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu suur koer on, kui mind kodus pole, suures puuris. Puur on umbes 1,5 m pikk ja lai ning 1.35 kõrge.
Ta mahub sinna magama ja on ka jooginõu ja ilusasti saab keerata jms. See on tema pesa, pehme madratsiga. Ka siis, kui kodus oleme, eelistab ta puuri, muidugi uks on siis lahti. Ja üldse, me jalutame ja mängime temaga iga päev nii palju, et kodus ta 905 ajast lihtssalt magab,

Kuidasmoodi mu koer (63 kilo umbes) siis rohkem rikub midagi, kui mõni kass. Puur on kohe esikust esimese nurga taga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärge palun tooge siin üürnike teemas näiteid koertest kes ainult puuris toas viibivad või kellele survepesu tehakse enne tuppaminekut (väike liialdus muidugi, aga mõte jääb samaks). No ei ole selliseid üürnikke mina veel kohanud, tegelen töö tõttu aastaid ja aastaid üürnikega ja näen imeasju, mida üürnikud kõik EI tee.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärge palun tooge siin üürnike teemas näiteid koertest kes ainult puuris toas viibivad või kellele survepesu tehakse enne tuppaminekut (väike liialdus muidugi, aga mõte jääb samaks). No ei ole selliseid üürnikke mina veel kohanud, tegelen töö tõttu aastaid ja aastaid üürnikega ja näen imeasju, mida üürnikud kõik EI tee.

No mina tegelen aastakümneid koertega ja näen, et järjest enam inimesi on suutnud end lahti rebida mõttest, et koera oma pesa on hea. Aga koera oma pesa, kui selle nimi on puur, on halb.

Kõigi minu tuttavate kõik koerad elavad puuris, muidugi käivad tuba mööda ka, aga pksi olles veedavad aega piisava suurusega puuris. Ja vähemalt pooled neist elavad üürikorterites.

Ka meie kahes välja üüritavas korteris on mõlemas üürnikel koerad. Loomulikult puuris.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, aga suure koera omanik minus lihtsalt läks jälle pisut närvi, et miks suuri koeri diskrimineeritakse.

Probleem on pigem selles, et isegi kui koeraomanik kinnitab, et tegemist on väga sõbraliku ja hästikasvatatud koeraga, siis ei saa ju korteriomanik seda kuidagi kontrollida. Sinul on võib-olla tõesti väga tore koer, kellega mingeid probleeme ei oleks. Aga kas see, kes korterit üürida tahab, oleks samasuguse koera omanik – lõikab küüsi, koer on õpetatud ja rahulik ka üksinda kodus olles?

Korteriomanikule on see alati risk saada tagasi rikutud korter ning kahjuks üürilevõtjad ei ole kõik alati ausad ja valmis kahjustusi likvideerima. Lastetu ja lemmikloomadeta üürniku võtmine on riskide maandamine, kuid mõnikord ei ole ka sellest kasu. Normaalne inimene on alati oodatud üürnik nii laste kui lemmikloomadega, kuid ette seda ju kuidagi teada ei saa.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lastetu ja lemmikloomadeta üürniku võtmine on riskide maandamine, kuid mõnikord ei ole ka sellest kasu.

Mul oli üksik noormees tapeedile kirjutanud kõigi oma seksipartnerite nimed. Oli valmis tapeeti vahetama, aga ups-selle liimis ta seina sinka-vonka.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühe noorpaari mõnekuulisele elamisele pidas minu korteris vastu ainult külmkapp. Kõik muu, mööbel ja tehnika läks katki. Isegi krohvile seinas olid nad mõned augus sisse suutnud peksta. Hüvitamine, hea nali-isegi kohtutäituriga ei saa sellistelt alampalgaliselt midagi kätte.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina korra proovisin lemmiklooma lubada. Toredad noored inimesed tahtsid võtta pisikest koera. Täpset tõugu ei mäleta, aga üks neist, keda kotis kaasas kantakse. Ja pärast nende välja kolimist oli vaja tapeet välja vahetada. Sest see pisike kutsu rebis kõikidest kohtadest, kuhu vähegi suutis hambad taha ajada, tükid välja.

+2
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Kodunurk Ahiküttega korter väljaüürimiseks Tallinnas?