Esileht Veebikonstaabel Ahistamise kahtlus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ahistamise kahtlus

Postitas:

Olen mitu korda üritanud seda teemat teha, aga alati takerdub see kuskile, kas mu enda kõhklustesse vms. Ühesõnaga – meil on üks kauaaegne peresõber. Tütar (9a, kohe saab 10) on olnud tema juures eriti suviti väga tihti, sest meil mehega suvel pikka puhkust võtta pole võimalik ja vanavanemad on ka veel tööga hõivatud. Ja tüdrukule väga meeldib seal, see sõber on ta täielik lemmik. Tüdruk tahab alati temaga ühes toas magada, kui ta külas käib meil, ja tahab alati just temaga koos ujuma minna jne. See kõik polekski midagi erilist, aga ma olen nüüd hakanud tähele panema seda, et tütar nö alateadlikult hakkab ennast katsuma “sealt”, kui selle peresõbraga kokku puutub. Ma tean, et kõik teadmised seksist on ta ka saanud selle peresõbra käest ja kui ma kunagi ääri-veeri hakkason tütrega seksiteemal rääkima mingit filmi vaadates, vastati mulle “Mhhhh, ma tean juba küll!”
Tütar on mulle kunagi nooremana, vast vanuses 5-6 öelnud kahte asja: “Miks Peresõbral on nii suur noku, palju suurem kui issil?” ja “Kui mehed pissivad, miks siis neil seda valget ei tule?” Ok, selle peenise suuruse ta seletas ära, et ujumast tulles ja pükse vahetades rätiku alt paistis, aga “selle valge” kohta enam nii head selgitust pole. Ning lisaks ma arvan, et selle noku suuruse vahe tuli ikka sellest, et üks peenistest oli erektsioonis. Samas jällegi on tütar mu ääri-veeri küsimiste peale vastanud, et peresõber pole teda kunagi ebasobilikest kohtadest katsunud jne.
Nii ma olengi siis oma kahtluste ja kõhkluste jonnitada siin. Mida teie sellises olukorras teeksite?
Mu mees peab mind tohmakaks ja on öelnud, et lapsed hoiavad end ikka oma ahistajatest kaugemale, plika aga tahaks koguaeg peresõbraga koos olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa oled peast natuke lihtne v? sul on kahtlus, et laps on näinud “peresõbra” erekteerunud peenist, aga ikka tundub hea mõte ta onu kaissu tuttu saata?
loodetavasti mingi troll teeb nalja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps sealt katsub, on ta tavaliselt pikemalt aega pesemata olnud.
Muus osas, ära siis saada omz last sinna. Lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati ei peagi midagi füüsilist olema. Vb tüüp on lihtsalt onanud lapse ees.
Ei lubaks oma last sellise “onuga” omapead olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tõuseksid ihukarvad püsti, kui mu 5-6 aastane laps räägiks peresõbra peenise suurusest. Tere hommikust. Jälle mingi haige troll möllab siin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks näha inimest, kes jätab oma lapse üksiku meesterahva juurde hoida. Lisaks paneb oma lapse võõra mehega ühte tuppa magama. Lemmik või mitte. See lapsevanem on kas peast lihtne ja talle tuleks lastekaitse kaela saata või siis on siin mingi perverdist troll, kes saab mingi perversse rahulduse siin trollides.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti haige on sellise teemaga nalja teha ja irvitada väärkoheldud laste üle. sest just seda sa, teemaalgataja, teed.
Kui jutt pole välja mõeldud, siis sa oled peast segane, et oma last sellise inimesega endiselt kohtuda lased ja pole veel politseid teavitanud. Su meed on muidugi samasugune idioot (või siis samuti pedofiilsete huvidega)- lapsed ei hoia oma ahistajast eemale, eriti, kui ahistaja on tore onu, kes kommi ostab, tegeleb ja armastusest räägib. Vastupidi- nad kaitsevad oma väärkohtlejat, sest too on last juba nii tugevalt mõjutanud.
Need laused, mida laps on öelnud… need ütlevad kõik.
Veelkord- kui teema pole liba, ära hakka ise oma last küistlema (ega mingit pidi suunama), teata asjast politseile ja nemad viivad lapse kokku vastava väljaõppe saanud psühholoogidega, kes teevad kindlaks, kas midagi juhtus või mitte. See küsitlemine on spetsiifiline, et tunnistus hiljem ka kohtus kannaks. Nii suur laps räägib asjast täiesti adekvaatselt ja tõepäraselt.
See- ära lihtsalt lase last enam onu juurde- soovitus on lollus. Nii lihtsalt ei pea üks pedofiil ka pääsema, ta otsib endale järgmise ohvri.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sügavalt loodan, et liba – sest v aastasel juhul on see tore peresõber juba 4-5 aastat last ahistanud. Aga kisub liba kanti tõesti – eriti kui saame teada, et see kõik teadmised seksist on laps saanud
peresõbra käest. Väga hea tõdemus.
Kui sa seda üles ei tunnista -edastan teema veebikonstaablile, et välja selgitada teema autor, kuna selle laps vajab abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see ei ole kindlasti normaalne!
Ei maksa arvata, et kõik lapsed oma ahistajaid hirmsasti väldivad ja kardavad. Kujutle vaid – vanemad on tööga hõivatud, õhtul väsinud ja pahurad, argielu mured nõuavad oma. Ja siis korraga saabub “prints valgel hobusel” – lapsega sõbralik ja rõõmsameelne onu, ostab lapsele maiustusi, tegeleb temaga, räägib temaga, lõbustab teda, viib teda ujuma, tunneb tema vastu huvi. Muidugi on laps meelitatud ja leiab, et niisugune onu on palju parem, kui oma vanemad!

See, et too tore onu tähelepanu ning maiustuste jagamisele lisaks mõnikord natuke ka oma pükse alla laseb ja endaga midagi teeb, jääb kogu mesijutu taustal lapsele suht märkamatuks. Ta on sellega lihtsalt nii ära harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Siin ei teki ausaltöeldes küsimustki mida teha tuleks – pöörduge jaoskonda ja paluge kohtuda uurijaga lastekaitseteenistusest. Et asjad sujuvamalt liiguksid siis oleks mõistlik võtta minuga e-posti teel ühendust: andero.sepp@politsei.ee ning saan aidata kohtumist kokku leppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Veebikonstaabel Ahistamise kahtlus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.