Esileht Pereelu ja suhted Ahistav eksmees

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Ahistav eksmees

Postitas:
Kägu

Mitte iga kord, vaid asja ette. Kui iga kord kutsud, siis nad lõpuks lihtsalt ei tule. Ka kiirabi ei tohi iga kord välja kutsuda, nii jäävad teised abita.

Kuule, ära pidevalt targuta!! Igaüks teab ise väga hästi, millal kutsuda politsei ja niisama ei helista keegi sinna. Sina nagu mingi maailmanaba leiutad siin jalgratast, lõpeta ära.

No ma ei tea. Kogemus on selline, et ega ikka ei kutsuta küll. Ju siis pole tõeline abivajaja. Ära tänita nagu õpetaja või ema.

Sina püüad siin õpetada ju, millal kutsuda. Fakt on see, et kui ei kutsu kordagi, asi ka ei lahene. Seda piiri, millal abi kutsuda, peab tajuma TA ise.

Kutsu siis mulle politsei.

Pole vajadust.

Nunuh.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see sama, kes kirjutas, kuidas eksmees tema muru niidab, eksmehele kirjutab Samantha Jones Soomest, eksmees läks puhkama kotiga ja saatis sõnumi, et ära tüüta, räägime hiljem. Sama käekiri.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see sama, kes kirjutas, kuidas eksmees tema muru niidab, eksmehele kirjutab Samantha Jones Soomest, eksmees läks puhkama kotiga ja saatis sõnumi, et ära tüüta, räägime hiljem. Sama käekiri.

Kõik õige aga Samanthat ja kotiga ei kirjutanud tema.Ainult muru.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte iga kord, vaid asja ette. Kui iga kord kutsud, siis nad lõpuks lihtsalt ei tule. Ka kiirabi ei tohi iga kord välja kutsuda, nii jäävad teised abita.

Kuule, ära pidevalt targuta!! Igaüks teab ise väga hästi, millal kutsuda politsei ja niisama ei helista keegi sinna. Sina nagu mingi maailmanaba leiutad siin jalgratast, lõpeta ära.

No ma ei tea. Kogemus on selline, et ega ikka ei kutsuta küll. Ju siis pole tõeline abivajaja. Ära tänita nagu õpetaja või ema.

Sina püüad siin õpetada ju, millal kutsuda. Fakt on see, et kui ei kutsu kordagi, asi ka ei lahene. Seda piiri, millal abi kutsuda, peab tajuma TA ise.

Kutsu siis mulle politsei.

Pole vajadust.

Nunuh.

Tõsiselt. Oled loominguline inimene ja kõik teavad, et loomeinimesed on teistmoodi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samadesse kohtadesse ilmumine ja järgi jooksmine on küll ohtlik ju. Kust sina tead, mis eesmärgiga ta sinna tuleb ja  järgi jookseb. Mis ta plaan on. Nime karjuda on ebaviisakas ja tahabki piinlikkust valmistada. Vähemalt avalikus kohas on ka kaamerad ja pealtnägijad, aga kahekesi selle hulluga küll kunagi ei jääks.

Stalkerit märgates jää väga rahulikuks, ära reageeri kuidagi, kui hüüab nime, lahku kiirelt tema nägemisulatusest ja kui järgneb, kutsu politsei.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja see siin on minu esimene teema. Kuna foorumist otsides ei leidnud vastust, kas kellelgi oleks olnud sarnane olukord ja mida on teinud sellises olukorras, siis lõin ise selle teema siin. Kahjuks ei ole tegemist libateemaga ja kui ma ise selles olukorras ei oleks, siis ma ei usukski, et selline asi võimalik on. Arvasin, et sellised eksmehed on ainult Hollywoodi filmides. Sõbrannad, kes teemast teavad on ka veendunud, et tegemist vaimse probleemiga, kuid mees ise sellest aru ei saa ja aidata ei lase ennast.

Tänu paljudele mõistlikele vastustele julgesin politseisse kirjutada ja ootan nüüd nendelt vastust, kuidas edasi toimida.

Politseid ei ole varem julgenud kutsuda, kui akna taga on käinud, häbi pärast naabrite ees, aga tundub, et ei jää tulevikus muud üle.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kindlasti kogu tõendeid. Kui on akna taga, siis filmi, kui sõnumid, jäta alles jne

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Ahistav eksmees