Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ahne Tallink

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Ahne Tallink

Postitas:
Kägu

Hiljuti otsisin ühesuunapiletit Tal-Hel ja Tallink suutis ikka korralikult jahmatada. 64€ ots ilma autota ja tegu oli nädalasisese päevase väljumisega! Eckerö, mis sõidab vaid 15min Tallinkist kauem 10€ Ja Viking 7,50€ see oli küll püsikliendihind, aga ka tavakliendile oli 13€ vist.

Valisin Eckerö, kuna see sõidab samasse sadamasse kui Tallink ja laev seestpoolt isegi parem, kui Tallink. Istekohti on rohkem ja bistroos parem toit.

Ei mõista, miks keegi peaks üldse Tallinkiga sõitma:

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselt sobivaimate väljumisaegade tõttu.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ära siis mõista, kelle asi

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt sobivaimate väljumisaegade tõttu.

Viking käib jah harva, aga Eckeröl on peaaegu sama graafik mis Tallinkil. Esimene laev jõuab lausa 8ks juba Helsinkisse. Kellaajad varieeruvad tunni aja ringi kuskil.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mõista, miks keegi peaks üldse Tallinkiga sõitma

Soodukaga või kupongidega kannatab, ei teagi kedagi, kes täishinna maksaks Tallinki laevaga sõitmise eest.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ära siis mõista, kelle asi

Muidugi pole minu asi, kes millega sõidab ja kui rahaga midagi targemat teha pole, siis miks ka mitte.

Aga seda ahnust siiski ei mõista. Tallink kasutan vist kullast kütust. Ei usu, et Viking ja Eckerö kahjumis selliste hindadega on.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mina näiteks sõidan tihti, aga Eckerö ajad kohe kuidagi ei sobi. Tallinnast väljast ühistranspodiga liigeldes hommikul kella kuuese laeva peale ei jõua. Lõunasega pole üheks päevaks jälle mõtet minna. Mitmeks päevaks minnes lähen tavaliselt varasel pärastlõunal, kuna vaja Helsinkist edasi minna ja õhtul hilja ei viitsi autoga seigelda. Seega valin olenevalt olukorrast kas Vikingu või Tallinki. Kasutan alati soodukaid, täishinnaga pileti ostmist ei mäletagi.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sõidan peamiselt ahne Tallinkiga, sest neil on minu jaoks sobivad väljumisajad. Ei mäleta küll, et ühe otsa eest eriti üle 30 eur oleks maksnud.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinkiga sõidavad need, kes käivad rahvajooksudel, saavad sealt “soodus”kupongi a´la 18 euri/ots ja arvavad, et said hea diili.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vaatasin, selle nädala väljumistel leidsin ainult ühe 66 eurose – P 16.30.
Peaaegu kõik teised on 34.-. Ju on siis selline aeg, kus palju nõudlust.

Jah, on küll kallim kui teised, aga soodukad on ka ja ajad on palju paremad kui teistel. Eriti tagasitulek.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutame ka Tallinki ja seda ainult heade(no meile sobivate) väljumisaegade tõttu. Pagana kallis on küll, isegi soodukaga 🙂

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen küll kunagi täishinnaga Tallinkilt ostnud, aga see polnud kindlasti 60 eurot üks ots, vaid ikka odavam, aga eks kunagi oli peaaegu kõik ju odavam. Ostsin muidugi kellaaegade järgi, et ei peaks Helsingis ööbima ja jõuaks päeval kõik oma planeeritud tegevused teostada. Kui laevapilet on kallim, siis Helsingis ööbimine on ikka veel kallim. Tollal sõitsid nii Eckerö kui viiking nagu kuuvarjutused ja ühepäevase reisi planeerimine nendega oli kehv. Kaheks päevaks minnes (kui nagunii peaks ööbima, sest õhtul on vaja veel Helsingis olla) sobib Viking küll hästi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soodukaga või kupongidega kannatab, ei teagi kedagi, kes täishinna maksaks Tallinki laevaga sõitmise eest.

Mina. Käin teistpidi liinil paar korda aastas Eestis ja kui mul on ikkagi vaja, siis sõidan ja ei hakka hindadega jändama. Lennukiga on ka ok, aga lennujaama asukoht väljumiskohast jääb mulle veidi valeks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küllap on neid täishinnaga sõitjaid piisavalt. Just lugesin uudist, et esmakordselt oli Tallinkil augustis üle miljoni reisija. Varem on juulis ka olnud. Tallinki hindadega on see lugu, et need võivad olla isegi väga kallid, aga vaid osadel väljumisel. Kui neid väljumisi ei vali, on vägagi normaalne sõita. Muide, ka Vikingil on mingid ajad ülikallid, samas hinnas Tallinkiga. Kuna aga väljumised on ikka ülihead, siis sõidan ikka pigem Tallinkiga.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nendel sooduskordadel on kaader ka vastav. Väga paljud ei soovi purjus kalevipoegade ja kiljuvate lindatütardega koos reisida.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina maksan päris sageli, aga ma ei sõida mitte Soome, vaid Rootsi vahet (no tegelikult teistpidi, Eesti vahet) ja Tallinkile alternatiive kahjuks sisuliselt ei ole. On röövlid küll, ülbed pealekauba.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina maksan päris sageli, aga ma ei sõida mitte Soome, vaid Rootsi vahet (no tegelikult teistpidi, Eesti vahet) ja Tallinkile alternatiive kahjuks sisuliselt ei ole. On röövlid küll, ülbed pealekauba.

Rootsi klientidele on Eestisse sõitmine ju eriti odav ja ka Eestist alustades ei saa öelda, et tegu oleks kalli teenusega. Planeerin alati sõidu ette (käin 2-3x aastas) ja piletid ostan soodukate ajal.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kõik sõidavad soodukatega, siis kust tuleb Tallinki kasum?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alles tulin Eckeröga laup. helsinki-tallinn ja maksis 29.-suht kallis ja polnud istutagi kuskil. Pileti ostsin Soome poolelt, sest Eesti Eckerö leht pakkus hinnaks 49.-!!
Tallinkuga pole kunagi sõitnud 60 eurose piletiga, äkki oli mingi business lounge vms siis

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laeva baarist ja alkopoest tuleb kasum!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti sõidan Rootsi vahet ja enne kuldtasemeni jõudmist ahhetasime ikka nende hindade üle väga. No tegelikult imestame siiani, hoolimata kuldtaseme “soodustustest”. Samas sõita on vaja. Vahel oleme selle Paldiski-Kapellskäri vahelise laevaga läinud.
Veel Tallinkist rääkides, siis see nende taxfree on täielik naljanumber ja soodsaid pakkumisi sealt küll eriti oodata pole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rootsi klientidele on Eestisse sõitmine ju eriti odav ja ka Eestist alustades ei saa öelda, et tegu oleks kalli teenusega. Planeerin alati sõidu ette (käin 2-3x aastas) ja piletid ostan soodukate ajal.

Misasi see eriti odav on? Sooduskampaaniaid on küll jah, kuid mitte jõulude ega koolivaheaegade ajal ega ka suvel. Jõule vist päris kampaaniate järgi ei säti? Ma muidugi ei tea, mis sinu mõistes “eriti odav” on, meie pere tavaline edasi-tagasi ots maksab tavaliselt 5000-6000 krooni vahel (ainult sõit, autoga, ilma söökideta), võibolla see ongi siis “odav”. Eks meil muidugi suur pere ka ning sõidame alati siis, kui vaja, mitte lihtsalt lustimiseks, et sooduskampaaniat kasutada.

Seda peab küll Tallinki kasuks ütlema, et nii odavaid kruiise, kui nemad aeg-ajalt pakuvad, teistel firmadel pole (Viking ja see Paldiski kaudu käiv).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallink on kallis siis, kui osta pilet viimasel hetkel. Iga päevaga tuleb paar eur piletile juurde.
Kõige reisitavamad ajad a’la jaanipäev ja jõulud, aetakse just nimelt kasumi pärast hiiglaseks. Aga hoolimata sellest on ju ikka laevad täis ja välja müüdud.

Ma see aasta jaanipäeva piletid edasi tagasi auto ja lapsega sain 74 euroga, sest ostsin kuu aega varem ära. Oleks paar nädalat või paar päeva ennem ostnid, oleks otsas olnu või vähemalt üle 200(edasi-tagasi).

Aga sõidan ka Tallinkiga just kellaaegade pärast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei sõida juba mitu aastat Tallinkiga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui väimees jõuludel piletiostuga hilja peale jäi (Tallinkist) ning seda nädal enne ajama hakkas, siis pakkus piletihinnaks edasi-tagasi ca 800 eurot. Selle raha eest saaks soojamaareisile juba! Naeruväärne!

Sellest ajast peale antud röövelfirmat enam ei toeta ka.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui väimees jõuludel piletiostuga hilja peale jäi (Tallinkist) ning seda nädal enne ajama hakkas, siis pakkus piletihinnaks edasi-tagasi ca 800 eurot. Selle raha eest saaks soojamaareisile juba! Naeruväärne!

Sellest ajast peale antud röövelfirmat enam ei toeta ka.

Sellisel juhul peab tal rekka olema. Ja kahtlane on seegi, et üldse midagi alles veel oli.
Tavaliselt kaks nädalat ennem jõule on vast veel ainult mõni jalakäija pilet alles.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinki laevad, Megastar eriti, on ka kordades kenamad ja uuemad kui Viking ja Eckerö (see on ikka paras …).

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasi see eriti odav on? Sooduskampaaniaid on küll jah, kuid mitte jõulude ega koolivaheaegade ajal ega ka suvel. Jõule vist päris kampaaniate järgi ei säti? Ma muidugi ei tea, mis sinu mõistes “eriti odav” on, meie pere tavaline edasi-tagasi ots maksab tavaliselt 5000-6000 krooni vahel (ainult sõit, autoga, ilma söökideta), võibolla see ongi siis “odav”. Eks meil muidugi suur pere ka ning sõidame alati siis, kui vaja, mitte lihtsalt lustimiseks, et sooduskampaaniat kasutada.

Tõsi, me sõidame kahekesi, kuid kui võrrelda lennukiga, siis Tallink on odav. AirBaltic lennutab soodukate ajal 30€/nägu/ots, Tallinkiga saab sama raha eest 2x kruiisil käia, neljakesi minnes on hind näkku veelgi soodsam.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallink, just tegin 4 inimest ja auto koos söökidega edasi-tagasi (mitte kruiis) 170.- eur. Proovisin ka Eceröt ja Vikingut, mõlemal küündis üle 200.- , ühel lausa 240.-. Nii et pole Tallink midagi alati kallim, söök ka odavam.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinkiga sõidavad need, kes käivad rahvajooksudel, saavad sealt “soodus”kupongi a´la 18 euri/ots ja arvavad, et said hea diili.

mida? kas ainult rahvajooksjad?

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ahne Tallink