Esileht Pereelu ja suhted Ahvatlused

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Ahvatlused

Postitas:

Hei,
mõtlesin, et uurin siinolevatelt meestelt ja naistelt, kas teie suudate ahvatlustele vastu panna, kui käite näiteks väljas peol:)
Teinekord natuke alkoholi võttes ja mõne kena noormehega (neiuga) kohtudes on ikka väga raske ahvatlustele mitte järgi anda:)
Ma olen seda siiamaani teinud kuna olen pereinimene aga lihtsam on vist tõesti mitte pidusse minna!!! 😀
Vot selline uudishimu tekkis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul on partner, keda ma armastan ja usun, et ta on truu, siis ei tekigi mingeid ahvatlusi. Pole kunagi tekkinud. Ühesõnaga kui süda pole vaba, siis teiste jaoks ei jagu silmi.
Kui armastus otsa on saanud, siis on silmad lahti läinud ja märkan ka teisi. siis ikka annan järgi.
Ma arvan, et inimesed, kes tahavad ka teistega sehkendada lihtsalt ei armasta oma partnerit piisavalt, ehk ei teagi , kuidas on tõeliselt armastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabana ja vallatuna võib kõike juhtuda aga kuna ma olen ise rangelt petmise vastu siis ei teki ahvatlusi. Ilmselt on asi ka selles, et mul kodus kõik korras!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekib ahvatlusi, olen järgi ka andnud mõnel korral 10 aasta jooksul ja arvan, et nii võib. Ja põhjendan seda nii, et hullem on oma mehele ja lastele haiget teha sedasi, et ma olen vinguv ja halvas meeleolus, rahutu ja kõigiga liiga nõudlik, sest minu süda pole rahul. Lahutus pole mõistlik alati, pealegi ei saaks öelda, et ma oma meest ei armasta, aga ahvatlus on minu jaoks midagi muud lihtsalt. Üldiselt püüan siiski korralik olla.
Ei vaidle vastu sellele, et vbl minu armastus pole tema vastu piisavalt suur vms, vbl tõesti, jään vastuse võlgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui teinekord mõne sõbra juures külas olles ja olete natukene alkoholi võtnud, kui tekib kiusatus nende hõbelusikaid tasku libistada või perenaise ehtekarbist natukene kuldehteid \”vabastada\”? Kui on ikka väga raske ahvatlusele järgi anda. Mida teete?
Vaat selline uudishimu tekkis…

(P.S. Äkki peaks ikka kiusatusele järgi andma ja varastama, sest kui mul on raha vähe siis ma olen kodus perega vinguv ja halvas meeleolus, rahutu ja kõigiga liiga nõudlik, sest minu süda pole rahul.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka tekib ahvatlusi aga järgi anda ei usalda! Risk et see võib välja tulla on liiga suur!

Ükskord ahvatlesin ise, kuna mehega olid suhted jahedamad olnud nädalakese ja mu keha vajas mingit kirge vms….No ja ahvatlesin tuttavat nii kaudsete vihjetega…juures oli teine tuttav keda ma usaldan…Ja nii see noormees siis end kokku võttis ja mulle kallale sööstis..Meie kirehetk piirdus loomulikult kirgliku suudlusega , vastu seina surumisega ja väikse kabistamisega(mitte intiimne) ja nii jäigi..Minu keha sai energialaksu ja kirelaksu ja öösel hiljem kasutasin seda kodus ära ja sai vapustava seksi oma mehelt 🙂 niiet…mulle kulus see ära…rääkisin ka oma mehele seda et miks ma seda tegin, sest vajasin vaheldust…Kõik korras ja suhe läks paremaks kui varem 🙂 Armastan ikka enda meest 🙂

Siis ükskord käisin peol ja oli üks tüüp..päris kena teine mu sõbrannal kaasas(Sõbrana)…no ja siis tantsisin temaga nii keha-keha vastas ja erutavalt…no mis seal teha kui tema käed seljatagant mu puusadel mind erutasid..aga üldiselt oli kõik süütu ja ma ei põdenud 🙂

Aga kaugemale ei ole asjad kunagi jõudnud 🙂
Igaüks vajab vahel väikest särtsu oma ellu 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Arvan, et sul on tõesti targem peole mitte minna, kui seal sellised ahvatlused tekivad. Truudusetus ei näita mitte armastuse nõrkust, vaid iseloomu nõrkust. Kui tahad olla pereinimene, kuid tead, et sul on raske ahvatlustele vastu panna, ära üldse pane end sellisesse olukorda, kus saaks midagi juhtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, suudan.

Sest oma eelmist elukaaslast petsin korra, ning sain nendest süümekatest paanikahäire ja veel ühe vaimse haiguse. Juba iseenda vaimse tervise pärast ei tee seda enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui sa viid end kurssi suguhaigustega, mis ka kummi kõrvalt nakkavad, siis ahvatlused kaovad kui nõiaväel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka looma tasemel olema, kui juba paar klaasi veini tekitavad kontrollimatu sugutungi, teemaalgataja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ikka tekib ahvatlusi aga järgi anda ei usalda! Risk et see võib välja tulla on liiga suur!

Ükskord ahvatlesin ise, kuna mehega olid suhted jahedamad olnud nädalakese ja mu keha vajas mingit kirge vms….No ja ahvatlesin tuttavat nii kaudsete vihjetega…juures oli teine tuttav keda ma usaldan…Ja nii see noormees siis end kokku võttis ja mulle kallale sööstis..Meie kirehetk piirdus loomulikult kirgliku suudlusega , vastu seina surumisega ja väikse kabistamisega(mitte intiimne) ja nii jäigi..Minu keha sai energialaksu ja kirelaksu ja öösel hiljem kasutasin seda kodus ära ja sai vapustava seksi oma mehelt 🙂 niiet…mulle kulus see ära…rääkisin ka oma mehele seda et miks ma seda tegin, sest vajasin vaheldust…Kõik korras ja suhe läks paremaks kui varem 🙂 Armastan ikka enda meest 🙂

Siis ükskord käisin peol ja oli üks tüüp..päris kena teine mu sõbrannal kaasas(Sõbrana)…no ja siis tantsisin temaga nii keha-keha vastas ja erutavalt…no mis seal teha kui tema käed seljatagant mu puusadel mind erutasid..aga üldiselt oli kõik süütu ja ma ei põdenud 🙂

Aga kaugemale ei ole asjad kunagi jõudnud 🙂
Igaüks vajab vahel väikest särtsu oma ellu ;)[/tsitaat]Kas su mees käib ka kuskil klubides või baarides ennast vastu suvalisi tsikke hõõrumas? Sul ei ole ju selle vastu midagi, kui ta kuskil nurga taga mõnda naist kirglikult suudleb ja mitte-intiimselt kabistab? Sest teie suhe läheb aina paremaks…

Ise ei kujuta küll ette, et armastavas suhtes olles ennast vastu võõraid nühiks, paljas mõte ajab iiveldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no, joomisega peaks siis piiri pidama, kui kohe nii kiima läheb.

kui muidugi see just eesmärk ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma olen ka täitsa nõus sellega, et kui sul on ikka kodus kõik korras, siis ei teki ahvatlusi. Ilusaid ja atraktiivseid inimesi on palju, keda me vaatame ju, ent õnnelik olla loomastunud sugutungi najal ju ei saa. Suhe PEAB lonkama, kui mõtted tegudeks kalduma hakkavad. Põleta siis sillad ja oled prii oma ahvatlustele järgi andma. Suhtes petta on minu meelest suurim ja häbematuim tegu, mis üks inimene teise hingele üldse teha saab. Ainult närukaelad käituvad nii aralt ja häbematult..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei suuda, ma olen kiire armuja, nii et ennetamiseks ma lihtsalt ei suhtlegi rohkematega kui oma pere ja hädapäraselt töökaaslastega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hormoonid on nagu puberteedieas, siis on kerge olla pidevalt valmis ja kiimas iga isase peale, kes vähegi meest kujutab. Litsakus on mõnel naisel veres elu lõpuni, kerge dementsuse korral jahib luuludes vanaproua noori mehi kõigest väest, kujutledes, et on endiselt noor ja ilus ning läheb meestele peale. Psühholoogias on sellest täpsemalt ja lihtsalt lahti seletatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul õnneks jagub silmi vaid oma mehe jaoks. ning mind väga häiriks kui mu mees kasvõi teise naisega tantsib. tahab tantsida siis palun väga, ma oskan ka tantsida 😀 (ise ei tantsi ka teiste meestega)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et kui sa viid end kurssi suguhaigustega, mis ka kummi kõrvalt nakkavad, siis ahvatlused kaovad kui nõiaväel.[/tsitaat]
a kui need on juba olemas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei suuda, sest samuti armun metsikult kiiresti ja suudan suvalisele jorsile ka kuldse kuue selga mõelda 🙁 Ei ole uhke selle \”võime\” üle ja ei suuda ennast ka kontrollida. Seepärast ei käigi ilma oma abikaasata väljas. Sex – addict, mis teha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Ahvatlused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.