Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk aiakujundaja Tartumaal

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: aiakujundaja Tartumaal

Postitas:

Kas leidub siinkandis aiakujundajaid, kes ei võtaks hinge hinda ja aitaks nõuannetega? Ei ole võimelik 600 euri maksta, aga ise oleme ka püsti hädas. Ei ole just tüüpiline tasapinnaline nelinurkne maalapp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise oppinud Räpinas ja tean monda, kes voiksid aidata. Ehk sa seletaksid veidi täpsemalt, milles probleem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks seda, kui just Tartumaal otsid. Aga hinda ei tea, mis nad aiakujunduse eest võtavad.

http://kamelia.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks keegi sulle alla turuhinna tööd tegema? Mis hüvesid sa veel suudad pakkuda ,peale raha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 11:22; 26.04 21:33; 27.04 12:05; 27.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kas vaja oleks aiaplaani või lihtsalt nõuandeid (eskiisoplaani nt.)?Põhjaliku aiaplaani koostamine võtab aega ja vastu suve tegutseks hea meelega väljas. Nõuannete ja ideedega olen valmis aga aitama igati! Ka hinna osas leiaksime kompromissi. Vaata õueruum.ee või kirjuta valgeroos1@hot.ee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Pähklipureja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!

Kas vaja oleks aiaplaani või lihtsalt nõuandeid (eskiisoplaani nt.)?Põhjaliku aiaplaani koostamine võtab aega ja vastu suve tegutseks hea meelega väljas. Nõuannete ja ideedega olen valmis aga aitama igati! Ka hinna osas leiaksime kompromissi. Vaata õueruum.ee või kirjuta valgeroos1@hot.ee.
[/tsitaat]

KAs \”Õue\” on sinu eesnimi ja \”Ruum\” on siis perekonna nimi või vastupidi?
Ettevõtte juhid ja omanikud on kuskil suure prohmaka teinud või võlgu jäänud, kui kodulehel ei julge oma õigeid nimesidki välja panna \”kontaktide\” alla.
Ma küll selliste incognito teenusepakkujatega ei julgeks asju ajada, kes juba esimese kontakti loomisel püüavad midagi varjata ja vusserdada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 11:22; 26.04 21:33; 27.04 12:05; 27.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Ei ole mõtet intriige kiskuda. Koduleht on poolik ja kõik vajalik Googlist leitav. Teemaalgatajale pakkusin lihtsalt abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere.

Ei ole mõtet intriige kiskuda. Koduleht on poolik ja kõik vajalik Googlist leitav. Teemaalgatajale pakkusin lihtsalt abi.

[/tsitaat]
Tere!

Mingit intriigi keegi ülesse ei kisugi. Lihtsalt püüdsin läbi huumoriprisma juhtida tähelepanu olulistele pisiasjadele, mis võivad teenuse tellijal tavaliselt kahe silma vahele jääda ja probleemid tekkivad siis, kui makstud raha eest ei saada klienti rahuldavat tulemust. Googlest leitaksegi kõik need ebameeldivad \”kalad\” ülesse palju lihtsamalt, kui ettevõtte kodulehel on avatud ja aus info üleval. Varjatud andmete puhul ongi eeldus selles, et püütakse kerget saaki ja milleks peaks inimene oma aega ja hiljem ka raha raiskama petturitele ja valetajatele.
Aus ja kliendile orienteeritud ettevõtja kodulehel on kirjas esmase asjana kontaktisiku nimi, perekonnanimi, ametinimi, ettevõtte käibemaksukohustlase number, panga rekvisiidid, äriregistri nr. jne. Parimatel ka juhatuse liikmed ja muudki töötajate kontaktandmed, kokkuleppel isegi portreefotod, et klient ei peaks juhmi näoga ettevõttes ringi vaatama ja tundmatute nägude seast endale vajaliku nime hõikuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 11:22; 26.04 21:33; 27.04 12:05; 27.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellest kõigest teadlik. Huumoriprismat ma siiski küll kuskil ei taju, pigem ikka alusetut ründamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Pähklipureja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen sellest kõigest teadlik. Huumoriprismat ma siiski küll kuskil ei taju, pigem ikka alusetut ründamist. [/tsitaat]

Kodulehe järgi küll seda ei näe. Kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 11:22; 26.04 21:33; 27.04 12:05; 27.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sobiks ka värskelt eriala omandanud neiu või peab olema mingi ettevõte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks ka, et kasvõi mõni õpilane tuleks ja aitaks mul mõelda, mida ja kuhu istutada, mis ajal jne. Huvitav, kas mõnel õpilasel oleks huvi sellist väikest otsa Tallinnas teha? Aed on 990m2. Hetkel on vaid mõned vanad põõsad ja puud, paar tulpi ka. Endal ei ole seda aias sonkimise soont.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk aiakujundaja Tartumaal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.