Esileht Kodunurk Aiamaa ja suvila rendi huvilisi?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Aiamaa ja suvila rendi huvilisi?

Postitas:

Tere. Juhtus selline asi, et saime endale suvila koos ~900m2 maaga Muuga aedlinnas. Kuna aga endal lähema kümne aasta jooksul mingeid plaane ei ole seoses selle maaga, siis tekkis mõte, et kas maal ja majal oleks näiteks rentimise huvilisi? Kuna maa vajavab omajagu tööd, siis annaks maa koos majaga pikaks ajaks mõistliku summa eest rendile, las rentnik toimetab hoovis oma tahmist mõõda. Õues on mitu suurt õuna- ja ploomipuud, neid ei tohiks muidugi maha võtta, aga peenraid tehku oma tahtmist mööda nii palju kui kulub. Majal praegu katus lekib veidi, selle teen korda, samuti saan loodetavasti tööle pliidi ja soojamüüri. Olemas ka garaaz. Saun on ka, aga see vajab kapitaalset remonti. Kaev on ka olemas, aga vaid kastmisveeks, joogiveeks ei kõlba. Buss 34A peatus ning väike pood 5-7 minuti jalutuskäigu kaugusel. Kas leiduks huvilisi sellisele pakkumisele? kurikas112ättgmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled millestki valesti aru saanud. Kui sa tahad, et keegi su aia korda teeb ja seda hooldab (sest normaalse aia tegemine võtab aastaid aega ja ilma joogiveeta), siis maksad sina inimesele, mitte ei küsi temalt “mõistlikku renti”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minumeelest mõistlik pakkumine. Kindlasti on palju nt korteri-inimesi Lasnamäel, kes sooviks bussisõidu kaugusel oma aialappi, eriti veel kui pikemaks perioodiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks võib olla tõesti huvilisi, kes sinna suveks koliksid, mõnusalt aias toimetaksid, grilliksid. Siin oli alles teema, et ei ole kuskil grillida – aga palun- pakkumine missugune. Pikajaline rent tasuks igati ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal polegi joogivett majas?
Kanalisatsiooni pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 10:38; 05.06 22:50; 05.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal polegi joogivett majas?

Kanalisatsiooni pole?

Kas sa ei oska lugeda? Oli ju kirjas, et kaevuvesi ainult kastmiseks. Õige mugavaks inimesed läinud.
Tegu on ilmselt endise suvilakrundiga rajooni ja krundi suuruse järgi otsustades kus ei olnud üheski ei veevarustust ega kanalisatsiooni. Neid ei paigaldatud nimme kuna kardeti hirmsasti, et inimesed kolivad alatiseks sinna elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal polegi joogivett majas?

Kanalisatsiooni pole?

Kas sa ei oska lugeda? Oli ju kirjas, et kaevuvesi ainult kastmiseks. Õige mugavaks inimesed läinud.

Tegu on ilmselt endise suvilakrundiga rajooni ja krundi suuruse järgi otsustades kus ei olnud üheski ei veevarustust ega kanalisatsiooni. Neid ei paigaldatud nimme kuna kardeti hirmsasti, et inimesed kolivad alatiseks sinna elama.

Sa ei tea vist Muugast midagi. Mina elan küll Muuga külas ja enamusele toodi vee ja kanalisatsioon krundi piirini. Iseasi on see, kas raatsiti ka sellega liituda. Samal ajal loodi kanalisatsioonitrassi ka Muuga Aedlinna, mis siis kuulub erinevalt Muuga külast Maardu alla. Tegu on küll vana suvilapiirkonnaga, aga 80% majadest on siiski kaasaegsed elumajad, kus tsentraalne vesi ja kanalistasioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minumeelest mõistlik pakkumine. Kindlasti on palju nt korteri-inimesi Lasnamäel, kes sooviks bussisõidu kaugusel oma aialappi, eriti veel kui pikemaks perioodiks.

Vaevalt, et keegi neist tahaks selle ajaveetmise viisi eest raha makstA.
Mōeldav oleks kindlasti valmis asja korrashoidu aga 0 ehitad/harida on liiga karm lisaks üürile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mōeldav oleks kindlasti valmis asja korrashoidu aga 0 ehitad/harida on liiga karm lisaks üürile.

Aga ma saan aru, et teemaalgataja ei käsi kellelgi midagi ehitada ega harida. Teemaalgataja kirjutas, et “rentnik toimetab hoovis oma tahmist mõõda. Õues on mitu suurt õuna- ja ploomipuud, neid ei tohiks muidugi maha võtta, aga peenraid tehku oma tahtmist mööda nii palju kui kulub” – aga kui ei tahagi üldse peenraid teha ja lihtsalt niidab heina niipalju madalamaks, et saaks mõnusasti grillida, siis ilmselt ei ole teemaalgatajal selles osas mingeid pretensioone? Ka null peenart on “nii palju kui kulub”. Selge, et mingeid kapitaalseid ettevõtmisi rentnik oma peaga teha ei tohigi, a la puude saagimine või maja lammutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal polegi joogivett majas?

Kanalisatsiooni pole?

Kas sa ei oska lugeda? Oli ju kirjas, et kaevuvesi ainult kastmiseks. Õige mugavaks inimesed läinud.

Tegu on ilmselt endise suvilakrundiga rajooni ja krundi suuruse järgi otsustades kus ei olnud üheski ei veevarustust ega kanalisatsiooni. Neid ei paigaldatud nimme kuna kardeti hirmsasti, et inimesed kolivad alatiseks sinna elama.

“Kaevuvesi ainult kastmiseks” tähendab, et kaevuvesi juua ei sünni. Mis ei välista, et muu joogikõlbulik vesi toas olla võib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 10:38; 05.06 22:50; 05.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal polegi joogivett majas?

Kanalisatsiooni pole?

Kas sa ei oska lugeda? Oli ju kirjas, et kaevuvesi ainult kastmiseks. Õige mugavaks inimesed läinud.

Tegu on ilmselt endise suvilakrundiga rajooni ja krundi suuruse järgi otsustades kus ei olnud üheski ei veevarustust ega kanalisatsiooni. Neid ei paigaldatud nimme kuna kardeti hirmsasti, et inimesed kolivad alatiseks sinna elama.

Sa ei tea vist Muugast midagi. Mina elan küll Muuga külas ja enamusele toodi vee ja kanalisatsioon krundi piirini. Iseasi on see, kas raatsiti ka sellega liituda. Samal ajal loodi kanalisatsioonitrassi ka Muuga Aedlinna, mis siis kuulub erinevalt Muuga külast Maardu alla. Tegu on küll vana suvilapiirkonnaga, aga 80% majadest on siiski kaasaegsed elumajad, kus tsentraalne vesi ja kanalistasioon.

Ikka tean. Mu ema elab seal 18 aastat juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 10:38; 05.06 22:50; 05.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle pakuks selline variant vägagi huvi, hakkasin juba e-kirjagi kirjutama, aga siis see aadress: kurikas112…. Tänan, ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle pakuks selline variant vägagi huvi, hakkasin juba e-kirjagi kirjutama, aga siis see aadress: kurikas112…. Tänan, ei.

Normaalne, et siin oma meiliaadressi jagades teeksin endale ka imeliku meili veidra nimega, kiisumiisumusirull oleks parem või? Mis sa kujutled, et keegi tuleb sulle peksa andma, päris segi mõned omadega:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 21:20; 06.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mu meiliaadressis imelikku on? Kurikas on hüüdnimi juba lapsest saati ja 112 vihjab asutusele kus olen viimased 20 aastat tööd teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mu meiliaadressis imelikku on? Kurikas on hüüdnimi juba lapsest saati ja 112 vihjab asutusele kus olen viimased 20 aastat tööd teinud.

Midagi ei ole, igaüks keerab omamoodi ära ja loeb ennast meediakärast segaseks. Tervitan kunagist kolleegi kuigi me vist isiklikult tuttavad ei ole. Ise enam ei tööta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 21:20; 06.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mu meiliaadressis imelikku on? Kurikas on hüüdnimi juba lapsest saati ja 112 vihjab asutusele kus olen viimased 20 aastat tööd teinud.

Kui see nüüd tõsi on, siis sa oleksid võinud siia samahästi oma pärisnime kirja panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisime ka, kas anda oma suvila välja kellelegi, kes muru niidaks ja saaks õues grillida. Maakleri siiras soovitus oli seda mitte teha. Üürnikud ei hoolivat ega hoolitsevat millegi eest, lagastavad maja ja aia ära ja võivad veel põlemagi panna. Midagi ei ole teha, inimesed on mugavad ja laisad, kui midagi üürivad, siis ootavad, et üürileandja teeks kõik ette ja taha ära ja maksaks veel pealegi.
Ühesõnaga, maakleri soovitus oli seda mitte teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Aiamaa ja suvila rendi huvilisi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.