Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Aiaplaani hind

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Aiaplaani hind

Postitas:

Uurin, kas keegi oskab öelda aiaplaani orienteeruvat hinda?
Otsinguga ei õnnestunud oma küsimusele vastust leida.
Krundi suurus ca 600 m2 ja krunt asub Tallinnas.
Saan aru, et krundid ja soovid on väga erinevad aga sooviksin suurusjärku, mis sellise suurusega krundi aiaplaan võiks maksta?
Minu soovid ei ole väga suured/ keerukad aga samas ei ole krunt ise just kõige õnnestunuma planeeringuga (vähe privaatsust, maja ümber vähe ruumi jms).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 18:51; 01.05 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt võiks hind jääda 300-500 vahele. Kui leiad aga nt mõne õpilase, kel lõputöö vaja teha, saad tasuta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tehti umbes 120 ruutmeetri (konkreetne keeruline aiaosa) plaan 45 eurot pluss transport, Riia lähistel. See oli siis korralik plaan õiges mõõtkavas jne pluss taimede nimekiri, ostma-istutama pean (võin) ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(Teemaalgataja olen)
Kägu 20:18: aitäh hea idee eest! Mulle sobiks ühe nutika ja hea silmaga lõpetaja aiaplaan küll:):)
Paha siga – no see oli küll ülisoodne hind. Kas aed on valmis ja kui jah, siis kas oled rahul?
Mind \”hoiatati\”, et osad valivad küll kõiksugu põnevaid taimi aga need ei pruugi meie kliimas ellu jääda. Ja viljapuude jms peab teadma seda tolmlemise asja (et vilju kannaks) ja mida kõike veel. Paraku ei jaga ma sellest ise midagi. Eks ma pean siis hakkama veebist infot otsima, kui olen kellegi leidnud ja plaan töös.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 18:51; 01.05 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasin ka algajal teha hinnaga ca 200 eur . tingimuseks seadsin, et soovin vähenõudlikke, külmakindlaid taimi/põõsaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja-kägu – suuremad taimed on ostetud ja sel nädalavahetusel kavatsen istutada, varem pole tervist või ilma olnud. Eelmisel nädalavahetusel käis plaanitegija mul veel korra külas ja pani kõik potid ostetud taimedega sentimeetri pealt õigesse paika, ja nende taimede kohale, mis veel ostetud polnud (või ümber kaevatud), pistis aialambid, nii et mul on nüüd väga täpselt selge, mis kuhu panna. 🙂 Usun, et jään lõpptulemusega rahule, aga praegu, kui kõik on alles üsna väikesed raagus oksakesed, on raske midagi teada… küsi paari aasta pärast uuesti. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Aiaplaani hind

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.