Esileht Pereelu ja suhted Aidake aru saada suhtumisest

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Aidake aru saada suhtumisest

Postitas:

Lugu on lühidalt selline, et mulle meeldib üks mees. Olen teda tähele pannud jõusaalis. Mind vaatab ta vahest, aga tõsiselt kuidagi. Samas olen näinud teda mõnele teisele naisele naeratamas. Mulle millegipärast ikka tundub, et ma meeldin talle aga ma pole kindel. Täna tulin jõusaali ja tema oli seal. Vaatas mind tõsiselt ja samas oli seal üks naine, keda ma olen seal varem ka näinud. Talle naeratas laialt ja vahepeal vaatas teda korraks naeratdes ka. Ma olen nii kurb kuidagi selle kõge üle. Ma ikka lootsin, et mina talle meeldin.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 20:31; 28.10 16:10; 11.11 12:15; 11.11 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla hoopis irvitas teise naise üle?

Mine räägi temaga, ege muud moodi teada ei saa.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase ikka mehel trenni teha.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 20:33; 28.10 10:22; 28.10 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõusaalis pole viisakas teisi segada. Võib-olla tunneb ta neid teisi naisi jõusaaliväliselt. Pealegi ei pruugi ta sinu poole vaadates üldse sind vaadata, vaid omi asju mõelda. Kujutan ette, et ma olen nii mõndagi vahtinud, kuid tegelikult olen prillikandja ja ei vaata trenni tehes otseselt kedagi, vaid lihtsalt suunan pilgu ühte punkti ????

Mis seal salata, mullegi on paar inimest silma jäänud, aga elusees ei hakka analüüsima nende “pilke” või nendega rääkima minema, sest jõusaalis käiakse trenni tegemas, mitte kaaslast ostsimas.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära jõllita teid inimest niimoodi.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa just teist inimest harjutuse tegemise ajal ei sega, siis rääkima võid ikka minna! Mis mehel saab naiste tähelepanu vastu olla?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine mehele meeldib ja ta ei lähene naisele, siis on kaks võimalust. Mehele meeldivad kõik naised ja seetõttu ei suuda valikut teha ja ei lähene kellelegi või mõtlen naine suures igatsuses läheduse järgi mehe tähelepanu välja. Mees, kes ei lähene naisele, kes meeldib ja ootab, et naine seda teeks, on sisuliselt vägivaldne tüüp. Ta vajab võimupositsiooni jaoks naise tähelepanu ja peale seda teeb naisega mida tahab. Sealhulgas teeb hingeliselt haiget. Nii et hoia nii kaugele kui saad meestest, kes küll tunduvad, et vahivad sind ( nad vahivad kõiki naisi), aga läheneda ei taha. Peale probleemide sealt midagi muud ei tule.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõusaalis käiakse trenni tegemas.
Ujulas käiakse ujumas.
Koolis käiakse õppimas.
Tööl käiakse tööl.
Kõrtsis käiakse joomas.
Klubis käiakse tantsimas.
Kontserdil käiakse muusikat kuulamas.
Metsas käiakse seenel.

Ometi on inimene sotsiaalne olend, kes märkab kõigi nende tegevuste juures ka teisi inimesi, leiab isegi sõpru, armukesi, partnereid.

Ma ei saa aru, mis viga on suhtlemisel? Miks peaks eeldama, et see kindlasti tüütu ja ebaviisakas on? Kuidas muidu uusi tutvuseid luua, kui ei julge mehele isegi mitte tere öelda?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi, et sa ei ütle sellele mehele, et sul on piinlik.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis viga on suhtlemisel? Miks peaks eeldama, et see kindlasti tüütu ja ebaviisakas on? Kuidas muidu uusi tutvuseid luua, kui ei julge mehele isegi mitte tere öelda?

Suhtlemisel ei ole midagi viga. Aga kui on sellised ettekujutused, et mingi mees vaatab sind kuidagi tõsiselt, teisele naisele naeratab, siis järelikult sa talle ei meeldi ja sellepärast on nii kurb olla, et peab Perekooli kurtma tulema, siis ei ole sellisest naisest mingit suhtlejat.

Aga muidu, tõesti, julge hundi rind on ikka rasvane.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki vaatab seda, et sul on harjutusi tehes vale tehnika?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka lootsin, et mina talle meeldin.

Ikka juhtub, et saad tünga, see on tavaline.
Otsi uus objekt, ega see ainuke mees seal jõusaalis ei ole. Kui kõik mehed oled seal klubis läbi “vaadanud”, vaheta klubi ja alusta otsast peale.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et lõpeta jõllitamine, see häirib teda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine mehele meeldib ja ta ei lähene naisele, siis on kaks võimalust. Mehele meeldivad kõik naised ja seetõttu ei suuda valikut teha ja ei lähene kellelegi või mõtlen naine suures igatsuses läheduse järgi mehe tähelepanu välja. Mees, kes ei lähene naisele, kes meeldib ja ootab, et naine seda teeks, on sisuliselt vägivaldne tüüp. Ta vajab võimupositsiooni jaoks naise tähelepanu ja peale seda teeb naisega mida tahab. Sealhulgas teeb hingeliselt haiget. Nii et hoia nii kaugele kui saad meestest, kes küll tunduvad, et vahivad sind ( nad vahivad kõiki naisi), aga läheneda ei taha. Peale probleemide sealt midagi muud ei tule.

Mis jõledust ma praegu lugesin? Kui mees läheneb on ta kiimik, kui ei lähene siis on vägivaldne.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 20:33; 28.10 10:22; 28.10 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga proovi talle ise naeratada ja tere öelda! Ja mitte meelalt kiibitsedes, vaid sõbralikult. Naeratusele vastatakse tihti naeratusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on naine ja lapsed kodus ja siis soovitatakse siin minna külge lööma.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 20:33; 28.10 10:22; 28.10 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo, nagu oleks teema “minu” treenerist 😀
Meil ka üks naisterahvas rühmas, arvab vist et ta treenerile hullult meeldib. Iga trenni ajal sätib ennast meelalt treenerile kõige lähemale positsioonile ja seal siis kenitleb ja edvistab, teeb nimelt vigu sisse, et talle tähelepanu pöörataks. Päris rõve on vaadata ja treenerist on kahju ka, selgelt on aru saada, et teda selline ahistamine häirib.

Kui sina oled ka selline, nagu ülalkirjeldatud naisterahvas, siis ole hea, lõpeta ahistamine ja otsi omale uus huviobjekt. Ta ei taha sind, tal on naine ja lapsed!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ole jah neid trennis nähtud, teesklevad abitust, edvistavad. Samas teisi ausalt selline lollimängimine häirib – me tuleme trenni, mitte mingisse flirtimise ürtusele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo, nagu oleks teema “minu” treenerist ????

Meil ka üks naisterahvas rühmas, arvab vist et ta treenerile hullult meeldib. Iga trenni ajal sätib ennast meelalt treenerile kõige lähemale positsioonile ja seal siis kenitleb ja edvistab, teeb nimelt vigu sisse, et talle tähelepanu pöörataks. Päris rõve on vaadata ja treenerist on kahju ka, selgelt on aru saada, et teda selline ahistamine häirib.

Kui sina oled ka selline, nagu ülalkirjeldatud naisterahvas, siis ole hea, lõpeta ahistamine ja otsi omale uus huviobjekt. Ta ei taha sind, tal on naine ja lapsed!

Kus see trenn toimub?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 20:31; 28.10 16:10; 11.11 12:15; 11.11 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on olukord nii hull? Minu arvates sa utreerisid praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et lõpeta jõllitamine, see häirib teda.

Kui mehele meeldib, et teda jälgitakse on see kahepoolne meeldivus. Ja kui mees juba teemaalgatajale naeratas on juba sümpaatia.

Sa kardad, et ta sinu meest jõllitab?

Ei naeratanud ju teemaalgatajale.

Kui tal mingi huvi oleks, siis ilmselt oleks juba märku andnud. Ma ka pigem arvan, et sellel mehel on naine või pere olemas, miks muidu nii külm. Või siis ta ei vaata sellist tüüpi naisi nagu on postituse tegija.

Ei vaata jah, olen nõus. Ma olen näinud teda teisi naisi n-ö chekkimas. Väga kurb. Ma ei tea mis mul siis viga on 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 20:31; 28.10 16:10; 11.11 12:15; 11.11 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem kommentaar on marike’sel. Kuidas üldse mehed/naised tutvuksid, kui kõik oleks igasuguse tutvusesobituse võimaluse kompamise suhtes nii kohutavalt karmid – ei-ei, mingil juhul ei tohi teist inimeset segada!!!! Ainult tutvumisportaalides või – aga paljudele just need ei sobi?

Jah, muidugi, rangelt võttes käiaksegi jõusaalis trenni tegemas. Aga kui juba on tekkinud selline meeldimine nagu teemaalgatajal (no fakt on see, et vähemalt ühepoolne meeldimine on olemas), siis ei ole tõesti enam mingit muud võimalust kui hakata selle mehega miskitmoodi suhtlema. Väga võimalik, et mees nö. vaatab ringi – silma on jäänud mitmeid naisi, väliselt tundub vastuvõetav nii naine A kui B kui C, aga niimoodi, ilma suhtlemata, ei oska ta kedagi väga eelistada ka. Määraks võib saada mingi väike asi – näiteks, milline neist naistest talle ise kasvõi teregi ütleb.

Kui teemaalgataja “saab korvi”, st. suhtlemist alustada püüdes ilmneb, et mees on tema suhtes külm nagu jäätükk – siis, tore on, ka negatiivne teadasaamine on ikkagi parem. Pettub korra ära (“näe, ei olnud asi nii, nagu ma ette kujutasin”) ja saab asja enda jaoks päevakorrast maha võtta. Ning edaspidi jõusaalis tõesti ainult treenimas käia, kasvõi.

Igatahes, selline omas mahlas küpsemine nagu teemaalgatuses toodud, on konkurentsitult kõige hullem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 13:41; 11.11 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem kommentaar on marike’sel.

Jah, muidugi, rangelt võttes käiaksegi jõusaalis trenni tegemas. Aga kui juba on tekkinud selline meeldimine nagu teemaalgatajal (no fakt on see, et vähemalt ühepoolne meeldimine on olemas), siis ei ole tõesti enam mingit muud võimalust kui hakata selle mehega miskitmoodi suhtlema. Väga võimalik, et mees nö. vaatab ringi – silma on jäänud mitmeid naisi, väliselt tundub vastuvõetav nii naine A kui B kui C, aga niimoodi, ilma suhtlemata, ei oska ta kedagi väga eelistada ka. Määraks võib saada mingi väike asi – näiteks, milline neist naistest talle ise kasvõi teregi ütleb.

Kui teemaalgataja “saab korvi”, st. suhtlemist alustada püüdes ilmneb, et mees on tema suhtes külm nagu jäätükk – siis, tore on, ka negatiivne teadasaamine on ikkagi parem. Pettub korra ära (“näe, ei olnud asi nii, nagu ma ette kujutasin”) ja saab asja päevakorrast maha võtta. Ning edaspidi jõusaalis tõesti ainult treenimas käia, kasvõi.

Selline omas mahlas küpsemine nagu teemaalgatuses toodud, on konkurentsitult kõige hullem.

Jah, aga kui saad nagu selliseid segaseid märguandeid, et pole ne rõõba ne mjaaso?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 20:31; 28.10 16:10; 11.11 12:15; 11.11 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaata jah, olen nõus. Ma olen näinud teda teisi naisi n-ö chekkimas. Väga kurb. Ma ei tea mis mul siis viga on ????

Ei pruugigi midagi viga olla, lihtsalt kõik olete talle võõrad ja ühe pulga peal praegu. Teine võimalus, et partner olemas ja teisi naisi vahib niisama silma rõõmustamise mõttes. Aga veelkord – ei suhtle, ei saa ka teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 13:41; 11.11 14:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Aidake aru saada suhtumisest