Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aidake Kättemaksukontori osa meenutada/leida

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Aidake Kättemaksukontori osa meenutada/leida

Postitas:
Kägu

Üsna ammune osa – mäletan vaid, et oli naine, kes kannatas perevägivalla all ja asjasse sekkus vanem naabrinaine. Rohkem ei mäletagi, ilmselt lõid mehe lõpuks maha… aga kas kellegile meenub midagi, kasvõi näitlejad, kes mängisid? Äkki leiaks sedakaudu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võib-olla pidasid silmas seda Kelgukoerte osa
http://www.kelgukoerad.tv/video/hooaeg-07
(7.hooaeg, osa 4 Perevägivald).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, see mida otsisin, oli Kättemaksukontor, aga suur aitäh selle lingi eest! Sellest on ka palju abi!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks perevägivallaga osa oli kohe I hooaja teine osa peakirjaga Kirst. Äkki mõtled seda?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen näinud, aga kättemaksukontorit ma ei vaata, ei saanud see olla.

Kas seda vana naabrinaist ei mänginud Mari Lill? Selle järgi otsisin praegu, sest muud näitlejad ei tule üldse meelde. See vana naabrinaine oli ka enda vägivallatsejast mehe maha tapnud ja selle eest vangis olnud, naine jooksis sinna keset ööd abi järele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks perevägivallaga osa oli kohe I hooaja teine osa peakirjaga Kirst. Äkki mõtled seda?

Kas see Kirst oli see osa, kus miski pervert hoidis neiut kirstus kinni? Kui nii, siis see pole see, mida otsin. Kas see minu otsitav võis olla Kelgukoerad? No kindel ei ole – meile näidati seda seeriat ühel perevägivalla koolitusel kui head näidet perevägivallast, miskipärast jäi meelde, et Kättemaksukontor oli. Samas Mari Lill tundub küll usutav täitsa.. ja midagi oli jah ta enda mehega ka. Jummel, ei teagi enam.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen suur kättemaksukontori fänn ja lootsin siin oma teadmistega kelkida, aga mitte ei tule välja. Kas kindel, et oli naabrinaine? Üks osa oli selline, kus ema tuli appi. Ema oli umbes 100 aastane, tuntud pätt Õnne Uhmer vms. Seal oli ka perevägivald.

Mari Lill mängis Tuvi empsi ja lisaks osas “12 sekundit”

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen suur kättemaksukontori fänn ja lootsin siin oma teadmistega kelkida, aga mitte ei tule välja. Kas kindel, et oli naabrinaine? Üks osa oli selline, kus ema tuli appi. Ema oli umbes 100 aastane, tuntud pätt Õnne Uhmer vms. Seal oli ka perevägivald.

Mari Lill mängis Tuvi empsi ja lisaks osas “12 sekundit”

Ei, kindlasti ei olnud ema. Võibolla tõesti ei olnud Kättemaksukontor siis…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest teemaalgataja, kes “Kelgukoerad” maha laitis, ikka kirjeldab seda kelgukoerte osa, kus oli perevägivald. Seal oli küll nii, et vana perenaine oli oma mehe ära tapnud ja aitas nooremat. Mu meelest peaks see osa olema http://www.kelgukoerad.tv/video/perevagivald

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks käteka osa oli veel, kus arst aitas. Perevägivalla ohver läks arsti juurde, arst sai aru, mis toimus jne. Ohver töötas matusebüroos.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi käteka osa, kus vanem naabrinaine tegutses, oli Lilleäri, naabrit mängis Ene Järvis. Sisu ei mäleta, aga mingi mees seal maha löödi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi käteka osa, kus vanem naabrinaine tegutses, oli Lilleäri, naabrit mängis Ene Järvis. Sisu ei mäleta, aga mingi mees seal maha löödi.

perevägivalda seal polnud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest teemaalgataja, kes “Kelgukoerad” maha laitis, ikka kirjeldab seda kelgukoerte osa, kus oli perevägivald. Seal oli küll nii, et vana perenaine oli oma mehe ära tapnud ja aitas nooremat. Mu meelest peaks see osa olema http://www.kelgukoerad.tv/video/perevagivald

Ma arvan, et see on täpselt see osa, mida teemaalgataja otsis! Mari Lillega ajasin ma küll jälgi segasemaks. Aitäh ka minu poolt lingi panijale, see osa oli mul pikalt meeles!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

JAAAA!!!! Just see! Ja ongi tõesti Kelgukoerad. Tõesti tuhat tänu, mul oli nii väga vaja see üles leida ja aitasite! Tänud muidugi kõigile, kes kaasa mõtlesite.

+4
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aidake Kättemaksukontori osa meenutada/leida