Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aidake leida sünnipäeva pidamiseks hea koht

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Aidake leida sünnipäeva pidamiseks hea koht

Postitas:
Kriti

Palun aidake leida normaalset restorani sünnipäeva pidamiseks, mis poleks väga kallis.

1. Ma ise pole eriliselt tihti restoranides käija, sellega suured kogemused seepärast puuduvad heade söögikohtade osas. Loodan, et äkki siit keegi oskab paremini nõu anda. Ma pean 25 juunil, kui on ilus ilm, võiks õueala ka olla istumiseks. 7 inimest kokku. Palun nõuandeid Teie poolt. Teil kindlasti rohkem kogemusi erinevate kohtadega. Mul endal jookseb juhe kokku, kui valima hakkan. Sest neid erinevaid kohti on nii mega palju . Eelmine aasta käisime Dostojevskis, nüüd tahaks midagi muud. Ma ise käisin ükspäev Löwenruh restoranis, see tundus küllaltki norm koht.Andke nõu palun. Ja et koht ei oleks väga kallis ka
+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Tähesära

Veel venelaslikum kui Löwenruh on see suure õuealaga, nimeks küll kohvik https://www.facebook.com/sopruskohvik/

+1
-17
Please wait...

Postitas:
tiigertungel

ÜLO soovitaks, pole liiga peen, aga mitte päris hipster kah, hinnalt ka mõistlik. Seal see väljasistumise osa on üsna tee ääres, st vaikne seal pole. Sees on hea. Sealsed taimetoidud on meeldinud.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Kui kohviku nimetus nii solvavaks osutus, siis ehk see https://weis-resto.business.site/

0
-13
Please wait...

Postitas:
jaagular

Pirosmani Nõmme mäe all peaks neile kriteeriumidele vastama.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Kas peame eeldama, et see soovid pidu pidada Tallinnas või võib soovitada kohti üle terve Eesti?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kriti

Tallinnas ikka, ise elan Telliskivi kandis

0
0
Please wait...

Postitas:
Tähesära

ise elan Telliskivi kandis

Telliskivi ju täis moekaid söögikohti.

Kui kohvik ja resto said miinuseid, ehk siis pubi on kägudele taskukohane

https://www.facebook.com/poobel.toompea/

+2
-4
Please wait...

Postitas:
ehutavkolevants

Mimosa on väga bro koht, ilusa ilmaga saab istuda õunapuuaias ja muul ajal sees. Toidud on väga head ja teenindus meeldiv ja viisakas.
Kui mimosasse ei viitsi kolistada, siis controvento vanalinnas on ka hea koht, väljas väga palju ruumi pole, aga sees leiab küll. Hind ehk nats kallis, aga pitsa saab mõistliku hinnaga kätte.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
enter

ÜLO soovitaks, pole liiga peen, aga mitte päris hipster kah, hinnalt ka mõistlik. Seal see väljasistumise osa on üsna tee ääres, st vaikne seal pole. Sees on hea. Sealsed taimetoidud on meeldinud.

Ooo, Ülo on hindu langetanud? Võimas. Sest kui ta avati, siis olid neil küll fine dine hinnad. St, et hind oli tavalise kohvikutoidu oma, aga ports imepisike. Oma elu kõige kallima “kahe-ampsu” taco sõin just seal.

+2
0
Please wait...

Postitas:
JuuliaB

Tallinna kõige ilusam väliala on Clos´il. Mööblimaja juures. closresto.ee

Jahu resto ka täitsa ok koht.

Telliskivist kaugemal Mimosa, Snoob.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Grace

Noblessneris on kenad – Lore Bistroo, Kampai. Rotermannis see Oasis tundub populaarne.

Muidu vastaks su ootustele ilmselt “Kohalik”, mis kunagi oli seal UueMaailma kandis, aga seda kahjuks enam pole. Ehk tuleb kellelgi midagi sarnast pähe.

Kusjuures ükskord sattusin mingi seltsknnaga Raekoja platsis Kehrwiederisse ja seal oli ka väga mõnus õues istusda (polnud üldse kallis ka).

Kadriorus on ka tore see Mantel & Korsten.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kriti

Tänan vastajaid! Vaatasin netist, et Clos on lõplikult kinni pandud. Mis on kõige kummalisem, mingi ahv on mu teema ebasobivaks märkinud. Et mis mõttes nagu, see ei saanud ju kedagi solvata. Issanda maailm on ikka tõesti suur ja lai.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Mette-Merithh

Noblessneris on kenad – Lore Bistroo, Kampai. Rotermannis see Oasis tundub populaarne.

Muidu vastaks su ootustele ilmselt “Kohalik”, mis kunagi oli seal UueMaailma kandis, aga seda kahjuks enam pole. Ehk tuleb kellelgi midagi sarnast pähe.

Kusjuures ükskord sattusin mingi seltsknnaga Raekoja platsis Kehrwiederisse ja seal oli ka väga mõnus õues istusda (polnud üldse kallis ka).

Kadriorus on ka tore see Mantel & Korsten.

Teemaalgatajal on absoluutselt teistsugused arusaamised normaalsest kohast kui minul, seega ma ei hakka sel teemal üldse sõna võtma. Aga ütlen lihtsalt infotks, et Kohalik kolis nüüd Koplisse. Asub planeeritava Manufaktuuri kvartali sissepääsu juures kohe. Kusjuures sattusin sinna korra dringile ja tegelikult on neil väga lahe ja ilus väliala nüüd õues õunapuuaias. Koht tundub palju lahedam kui endine. Vähemalt suvel kindlasti. Toitude kohta ei oska midagi arvata, Uues-Maailmas olen paar korda söömas käinud kui sealkandis olin, ei jätnud mingit erilist muljet. Uues kohas ei söönud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Liis T

Telliskivi kandist valiks Fotografiska. Hea tase, mõistlikud hinnad, ka väliterrass on olemas. Kindlasti tuleks ette broneerida. Vanalinnas võiks sobida nt Cru.

0
0
Please wait...

Postitas:
kessel

Jahu resto Telliskivis on ka täitsa ok. normaalsed hinnad, maja taga kinnine õueala, kus suvel väga mõnus istuda.

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aidake leida sünnipäeva pidamiseks hea koht