Esileht Koolilaps Aidake leida

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Aidake leida

Postitas:

Poisil on kõrge ja lai jalg, saapaid ja tosse olen leidnud, kummikud ka, kuid kingi ei leia, mis jalga läheks. Kingad ei lähe kas jalgagi või kui ka lähevad, nt 1 Barteki mudel, siis pigistavad ja kanda ei saa. Kellel veel on sama mure – soovitage mudeleid, tootjaid, ostukohti. Number 35 jalg.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 07:47; 13.04 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Nextist leidnud. Neil on ka wide fit mudelid valikus, vt siit

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:21; 14.04 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Nextist leidnud. Neil on ka wide fit mudelid valikus, vt siit

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 07:47; 13.04 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Keeni valikusse, Eestis müüb (sandaale) Matkasport, veebist saab tellida kingi, saapaid, matkajalatseid jms. Lapsel ka väga kõrge ja samas väga lai jalg ja Keeni saab tellida numbri järgi – alati sobivad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Keeni valikusse, Eestis müüb (sandaale) Matkasport, veebist saab tellida kingi, saapaid, matkajalatseid jms. Lapsel ka väga kõrge ja samas väga lai jalg ja Keeni saab tellida numbri järgi – alati sobivad.

Keen ei pruugi laiale jalale sobida. Vähemalt Seacamp mudeli sandaalid on küll üsna kitsa liistuga. Mul lastel just kitsamad jalad ja need ühed vähesed, mis jalga istuvad. Ilmselt peaks ikkagi konkreetset jalatsit jalga proovima, et veenduda sobivuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka sama mure, aga mulle pakuvad huvi just vabaajajalatsid ja spordijalatsid. Ostaks hea meelega netist, sest elan maal ja Tallinnasse ostlema minna ei tahaks. Jalanumber on 40. Kui poiss oli väiksem, ostsin Amazonist Kangarood, aga enam talle ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:57; 14.04 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka sama mure, aga mulle pakuvad huvi just vabaajajalatsid ja spordijalatsid. Ostaks hea meelega netist, sest elan maal ja Tallinnasse ostlema minna ei tahaks. Jalanumber on 40. Kui poiss oli väiksem, ostsin Amazonist Kangarood, aga enam talle ei sobi.

minu meelest 40 pealt läheb just valik paremaks … saab hakata ka meeste mudeleid ostma ja üldjuhul on meeste 40 netipoodides allahindluste ajal hea hinnaga (ju siis on nii väikeste jalgadega mehi vähevõitu). Minu üks lemmikpoodidest on Boozt, seal on aeg-ajalt väga häid pakkumisi ja üle 59EUR pakid toob kuller tasuta koju 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:21; 14.04 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka sama mure, aga mulle pakuvad huvi just vabaajajalatsid ja spordijalatsid. Ostaks hea meelega netist, sest elan maal ja Tallinnasse ostlema minna ei tahaks. Jalanumber on 40. Kui poiss oli väiksem, ostsin Amazonist Kangarood, aga enam talle ei sobi.

minu meelest 40 pealt läheb just valik paremaks … saab hakata ka meeste mudeleid ostma ja üldjuhul on meeste 40 netipoodides allahindluste ajal hea hinnaga (ju siis on nii väikeste jalgadega mehi vähevõitu). Minu üks lemmikpoodidest on Boozt, seal on aeg-ajalt väga häid pakkumisi ja üle 59EUR pakid toob kuller tasuta koju ????

Aga mis kaubamärke tasub meestel vaadata? Näiteks Nextis ega Amazonis ma pole meestejalatsitel laiusmõõte märganud ja seal Booztis ka ei jäänud silma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:57; 14.04 19:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Aidake leida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.