Esileht Tööelu, raha ja seadused. Aidake lolli, tuluka jama…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Aidake lolli, tuluka jama…

Postitas:

Ohh, ma ei teagi kus kohast alustada.
2010 dets läks mu mees, norra tööle, eesti firmas aga ma ei teagi kuidas makse maksti. Igatahes 2011 suvi tuli kiri maksuametist, et pidime u 300 euri tagasi maksma.
See aasta arvestasimegi, et peame riigile maksma u 3000euri tagasi, ta töötas 2011 seal u 9-10kuud.
Asusin siis täitma, vaatasin, et ma saan tagasi 158euri ja vaatasin et mehel 0 ja suur hämming ja rõõm.
Siis mõtlesime, et teeme koos ja näitas et saame tagasi pea 600 euri aga siis tahtsin esitada ja tuli kastike, et kas kindel et esitad ala et abikaasa tulud, kulud nullis,( kuigi ta sai tulusid).. Kas ta peab ise selle kusagile märkima??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 22:51; 15.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest välismaal saadud palk tuleb ise deklarisse panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin on juttu välisriigis teenitud tulude maksustamisest: http://www.emta.ee/index.php?id=26854

kui asi segaseks jääb, soovitaksin maksuametist järele küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ta ju töötas eesti firma all? Miks seal kohe kirjas pole. Mulle meenub, et vist maksud läksid Norra, kurjam ma ei tea kah.
Me ei ela Eestis kah, nüüd elamegi norras, aga eks peab helistama siis, kujutan ette, et seal punane see telefon.
Aga kus me need andmed võtame?
Ma siis ei tee igaksjuhuks seda tuludeklaratsiooni ära praegu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 22:51; 15.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta siis palgalehtesid ei saanud? Seal peal ju kirjas palju maksu kinni peeti. Ma ei tea mis maks Eestis praegu on (22 %?), kui peeti kinni rohkem, siis kindlasti Norras.
Ja yhendust tuleb vøtta tøøandjaga, mitte maksuametiga.
Kui Norras tøøtanud ja maksud siin makstud, siis saadab iga tøøandja aasta løpus (st siis aasta alguses eelmise kalendriaasta kohta) vælja tøendi aasta tulude, makstud maksude ja ka saadud soodustuste kohta. Kas ta selle on saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Aidake lolli, tuluka jama…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.