Esileht Hobinurk Aidake meenutada seriaali pealkirja

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Aidake meenutada seriaali pealkirja

Postitas:
donna-anna

Jooksis ETVs umbes aasta tagasi. Rääkis ühes majas elavatest inimestest, kes olid kõik kuidagi otsapidi seotud oma eludega.

Algas sellega, et üks vanaproua tahtis oma mehest lahutada, ära tema juurest minna. Kirjutas lauale kirjagi. Aga siis enne, kui jõudis minna, juhtus mehega midagi (tervisega?) ja ei läinud. Pärast mees leidis kirja. Naine läks ära, mees ei suutnud sellega leppida, valetas veel külla tulnud sõbrale, et naine magab tagatoas. Sõber vaatas ja polnud seal kedagi… Mees käis veel oma naise järel luuramas 😊

Üks liin oli selline, kus ilma käeta naine ootas last. Ma ei mäleta, miks  värk tal selle lapse isaga oli, aga nad ei olnud koos alguses.

Siis elas seal üks keskealine poisipeaga proua, kes rängalt elas üle oma lahutust. Tal oli sõltlasest õde, kes oli (vist) võõrutusravil ja kelle tytar siis tema juurde elama tuli. Ise tal oli ka viinaviga küljes.

Majas elas neegrimees, kes oli kaotanud oma naise. Igatses ja leinas teda jubedalt. Sai tuttavaks ühe naisega. See aga osutus selle neegri hukkumud naise armukeseks (lesbid olid) ja neeger sai teada, et ta naine sai õnnetuses surma just siis, kui kuskil teises linnas oma (nais)armukese juurde läks.

Ühesõnaga…. Mis seriaal see on 🤣?

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Rayanne

Vist on Life (2020).

+3
0
Please wait...

Postitas:
donna-anna

Jaa, just! See oligi 😊

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Aidake meenutada seriaali pealkirja