Esileht Ilu ja tervis aidake menüü osas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: aidake menüü osas

Postitas:

Minu mõistus on otsas- mida teha süüa endale ja lapsele- mina soovin nati kaalu langetada, laps ei söö alates mingist hetkest võileibu- leiba,, juustu, vorsti,-, tomatit, viinerit, pelmeene, kala, keefiri, jogurtit.Salatipõhjalisi salateid ei söö, brrr…

Ainus supp, mida tunnistab, on borss.

hommikuks sööme siis putru või omletti, palun ideid lõuna ja õhtusöögi osas. Lihtsaid ja odavaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 19:49; 22.07 21:31;
To report this post you need to login first.

kõigepealt, kui vana laps on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 20:56; 23.07 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps on 5a

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 19:49; 22.07 21:31;
To report this post you need to login first.

no näiteks meie tänane menüü:

Hommikul täisterakaerahelbed maitsestamata jogurti ja vaarika-toormoosiga, lapsed panid natuke pruuni suhkrut peale, mina ei pannud, sest marjade magususest piisab mulle täiesti (alguses võib harjumatu olla, lihtsalt vähenda suhkrukoguseid järkjärgult). Natuke seista lasta ja on parem kui mistahes valmis müsli. Kui on, lisan mina veel linaseemneid, aga täna olid need just otsa saanud.

Lõunaks tegin värskekapsahautist porgandi ja värskete roheliste hernestega. Võibolla hautis pole õige sõna, kuumutasin läbi väga-väga kiiresti, nii 5-10 minutit, et kõik alles kergelt krõmpsus hamba all. Alguses porgandid lusikatäies õlis ja siis teised asjad juurde. Maitseks Herbamare sool. Juurde täisteraleib Eesti juustuga (rasvane, võid ju asendada nt Jukuga, see on lahja, 10%). Magustoiduks näksisime niisama vaarikaid.

Õhtuks teen täna vist ainult kohupiimavormi (ricotta, muna, jogurt, sooda, täistera nisujahu ja kaerajahu pooleks, suhkur, mustad sõstrad), sest mehi pole kodus ja meile lastega aitab sellest küll 🙂
Kui ricotta asemel panna lahja kohupiim või rasvata kodujuust, tuleb kaalualandajale sobivam. Aga ricotta on jälle odavam 🙂 Sõstarde asemel kõlbavad ka mis tahes muud marjad või rosinad (NB! siis kohe vähendada suhkru kogust, rosin annab väga palju magusust/süsivesikuid juurde).

Kui mehed ka oleks, küpsetaks õhtuks mingit kala või kana ja teeks juurde paar erinevat toorsalatit. Kui su laps salatipõhjalist salatit ei taha, siis proovi kapsaga, äkki seda sööb? Peeti? Kurki ikka? Salat tee kindlasti õliga. Kui lapsele oliiviõli maitse ei meeldi, proovige nt kanepiõli, pähkli maitsega. Õlis on \”hea\” rasv: tagab vitamiinide omastamise ja teeb tugevama täiskõhutunde ka.
Või katseta erinevate külmutatud köögivilja komplektidega, need saab kätte u 1 euroga/pakk ja jätkub kahele kenasti. Võib süüa lihtsalt niisama, riivjuustuga või liha-/kalaolluse kõrvale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 20:56; 23.07 13:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis aidake menüü osas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.