Esileht Pereelu ja suhted aidake mõista

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: aidake mõista

Postitas:

mis motiveerib ühte lahutatud ca 55-aastast naist olema enam kui 10 aastat abielumehe armuke? saan aru, et friend with benefits, aga mis motiveerib naist koos mehega käima aastaid mööda nurgataguseid? kelle juures võtab mees kõnesid vastu sosinal või kelle kuuldes valetatakse telefonis, et ollakse arsti juures/poes? kelle juurest lahkutakse minutipealt, kui keegi mehe perest helistab? kelle juures käiakse lõunasööke nautimas ja 1-2 varastatud tunni jooksul seksimas? kelle juurde minnes pargib mees oma auto teise kvartalisse ja kõnnib jala naise majani, et keegi ei näeks autot vale maja ees? kellega mees käib oma puhkuse- ja tööreisidel, aga reisile minnakse salaja (valetatakse reisi alguse osas) ja tullakse tagasi salaja (et keegi lennujaama vastu ei tuleks), tihti on minemine-tulemine organiseeritud nii, et mees autoga, naine liinibussiga. reiside pilte varjatakse. kõik pühad veedab naine muidugi üksinda.

kas see on rohkem iseenese eneseteadlik nautimine ja mehe ärakasutamine või kõlab see rohkem meeleheitliku alandlikkusena kaotada sedagi meest? ma olen täiesti kahe vahel, ühest küljest tundub jube hästi sätitud sokipesust vaba elu, teisest küljest tundub kuidagi alandav, kui sinu armastust ja olemasolu varjatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.03 19:32; 07.03 19:47; 07.03 19:49; 07.03 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline hiilimine ja varjamine käib, aga sina oled nii hästi üksikasjadega kursis, kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks see olegi armukeseks olemise kurb pool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 19:46; 07.03 19:47; 07.03 19:56; 07.03 20:01; 07.03 20:09; 08.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline hiilimine ja varjamine käib, aga sina oled nii hästi üksikasjadega kursis, kuidas?[/tsitaat]

olen naise sugulane, kes ei ole kordagi nende ellu sekkunud, aga et mitte hukka mõista, üritan pigem mõista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.03 19:32; 07.03 19:47; 07.03 19:49; 07.03 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline hiilimine ja varjamine käib, aga sina oled nii hästi üksikasjadega kursis, kuidas?[/tsitaat]
ta ise on armuke, seepärast teabki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 19:46; 07.03 19:47; 07.03 19:56; 07.03 20:01; 07.03 20:09; 08.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ta ise on armuke, seepärast teabki. [/tsitaat]

kaugel sellest. üritan lihtsalt aru saada. ise ei suudaks sellist elu elada. see ei ole minu asi hinnanguid anda avalikult, seetõttu päringi anonüümselt anonüümses foorumis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.03 19:32; 07.03 19:47; 07.03 19:49; 07.03 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kõrvaltvaataja oled, siis ei saagi seda vist lõpuni mõista.
ehk armuke loodab, et mees millagi oma naise ikkagi maha jätab ja tema valib…
ehk teda ei häiri kolmandal-neljandal kohal olemine (eespool siis mehe abikaasa, lapsed jne.).
ehk ta arvab, et pool muna on parem kui tühi koor.
ehk ta ei soovigi kooselu ja avalikku suhet.
kõik inimesed polegi loodud koos elama, aga lähedust ja hellust tahavad kõik.
krt seda teab, miks see nii on..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 19:46; 07.03 19:47; 07.03 19:56; 07.03 20:01; 07.03 20:09; 08.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui kõrvaltvaataja oled, siis ei saagi seda vist lõpuni mõista.
ehk armuke loodab, et mees millagi oma naise ikkagi maha jätab ja tema valib…
ehk teda ei häiri kolmandal-neljandal kohal olemine (eespool siis mehe abikaasa, lapsed jne.).
ehk ta arvab, et pool muna on parem kui tühi koor.
ehk ta ei soovigi kooselu ja avalikku suhet.
kõik inimesed polegi loodud koos elama, aga lähedust ja hellust tahavad kõik.
krt seda teab, miks see nii on..[/tsitaat]

seda on tõesti aru saada, et teda ei eelistata mehe abikaasale. 10 aastat pole eelistatud, miks edaspidi peaks eelistama? seda enam paneb mind mõtlema, mis naudingu saab üks naine sellest kõigest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.03 19:32; 07.03 19:47; 07.03 19:49; 07.03 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kaugel sellest. üritan lihtsalt aru saada. ise ei suudaks sellist elu elada. see ei ole minu asi hinnanguid anda avalikult, seetõttu päringi anonüümselt anonüümses foorumis.[/tsitaat]
inimesed ja nende elud on erinevad. ilmselt on nad omavahel korduvalt arutanud, kuidas edasi, aga kumbki ei suuda loobuda. ei mees oma naisest ega armuke oma salasuhtest.
kisub sinna suhtesõltuvuse poole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 19:46; 07.03 19:47; 07.03 19:56; 07.03 20:01; 07.03 20:09; 08.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

seda on tõesti aru saada, et teda ei eelistata mehe abikaasale. 10 aastat pole eelistatud, miks edaspidi peaks eelistama? seda enam paneb mind mõtlema, mis naudingu saab üks naine sellest kõigest?[/tsitaat]
lootus sureb viimasena 🙂
ehk ei saagi naine \”kõigest sellest\” naudingut, aga seksist saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 19:46; 07.03 19:47; 07.03 19:56; 07.03 20:01; 07.03 20:09; 08.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on loomulikult selle litsmehe oma naine, kuidas te aru ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees kümme aastat ühtsama armukest peab, näitab see ka midagi.
juhusuhtest või ootamatust armumisest on asi kaugel. mehel peavad ta vastu tunded olema, sest kümne aastaga kaob ikka igasugune uudsuse võlu ära.
lihtsalt ongi selline kolmiksuhe, mees on kahenaisepidaja.
ilmselt on neist kolmest vähemalt kaks sellise asjakorraldusega ka nõus.

täiesti võimalik, et armuke midagi enamat ei tahagi, häda tal mingeid sokke pesema hakata.

ja vabalt võib ka olla, et ametlik abikaasa on teadlik, aga pigistab silma kinni. sest aeg on näidanud, et tema positsiooni see teine naine ei ohusta. pigem on mees \”ametliku armukesega\” piisavalt hõivatud, et tal pole aega ja võibolla ka huvi kedagi kolmandat sebima hakata. sest uus võiks praegusele tasakaaluolekule ohtlikuks muutuda: tema võib tahta ametlikuks naiseks saada jne. kellele seda jama vaja on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises vanuses lepidki sellega. Eriti, kui pole tegemist kõige kenama daamiga, siis sobib ka selline suhe, peaaasi, et keegi tahab.
Kuid arvan, et siin on jutt veidi moonutatud-nii kaua ei pea ükski mees sama armukest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see see 50ndates naine pole siis 10 aastat ühevanune olnud. Kui sul oleks valida kas üksindus või kohtuda aegajalt juba tuttava inimesega, mida sina valiksid. Naises saab väga hästi aru, aga mehest küll mitte. Mis hobi see mehel on, rahuldada kahte naist ja üritada kuidagi ellujääda. Nii et ilmselt sobib see kõigile, kui selline elu juba 10 aastat kestab. Inimesed ei viitsi niipikalt elada elu, mis neile ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ma ei teagi, mis probleem sul on kui neil kahel pole probleemi. Naine 55 a. vana teab ise mida teeb ja äkki nad mõlemad on otsustanud, et midagi rohkemat nende vahel ei hakka kunagi olema. Vb on neil koosolemisel nii hea klapp, et ei taha riskida igapäeva rutiiniga – nagu teate see tuleb nii või naa kunagi. Samuti saavad nad täpselt nii palju kokku, et ära tüütama ei hakka.
Mehest saavad kõik aru aga naisest ei saa. Mina nt saan. Pidage mind loomaks või imelikuks aga kõik ei soovi leivad ühte kappi panna eriti siis kui vanust ka juba nii palju, et ei soovigi mingit pereelu mängida. Mis seal halba on: reisida, väljas käia ja elust mõnu tunda. Pole midagi paremat kui sul on sellinne kaaslane elu põnevatel hetkedel ja mis seal salata kui sex ka veel hea siis pole põhjust nuriseda. Ei pea karjuma, tõde otsima, pesu pesema ja nuruma, et teeme midagi.
Mina arvan, et see naine oskab elada ja nagu lugesin siis ikka täie rinnaga. Miks te seda ei näe, ei oska öelda kuid pakun, et kibestumus või eelarvamus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 10:11; 08.03 12:33; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
kas see on rohkem iseenese eneseteadlik nautimine ja mehe ärakasutamine või kõlab see rohkem meeleheitliku alandlikkusena kaotada sedagi meest? ma olen täiesti kahe vahel, ühest küljest tundub jube hästi sätitud sokipesust vaba elu, teisest küljest tundub kuidagi alandav, kui sinu armastust ja olemasolu varjatakse. [/tsitaat]Motiveerib see, et see naine saab sellest mehest parema, nö pühapäeva osa. Seks, õhtusöögid, reisid, koosveedetud hetked, mil teineteist täiega nauditakse vs igapäevane rutiin – töö-kodu-pood-säng-töö-kodu-pood-säng… Eriti veel, kui oma naine ei ole eriti seksilembene või on muidu ebaatraktiivne või virisev igav mutt.
Armukestest saan ma väga hästi aru – nende elu on rutiinivaba, värske ja lõbus. Aga sinust, teemaalgataja, ma küll aru ei saa – miks sina 10 aastat konutad mehe kõrval, kes ilmselgelt teist eelistab? Meeleheitlik alandlikkus, kuna kardad kaotada sellegi mehe? 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa räägid nagu minu emast. Koguaeg oli ta normaalne inimene, aga kui sai 50, siis iseloom ja käitumine täiesti muutusid. Isaga oli neil muidugi juba enne seda panges see suhe, aga kui mu 50-aastane ema räägib mulle, et ta on armunud mingisse nässi nagu ta oleks alles 13-aastane pubekas, siis mis sa arvad, mina pidin ka oksele hakkama seda kuuldes. Nüüd on ta juba 4 aastat suhelnud selle mehega, neil ongi selline visiitsuhe, kui saavad kokku, siis kudrutavad ja siis kui mees on linnast ära, siis ei suhtle üldse. Emaga on mul suhted väga halvad, sest ma ei saa aru enam, kes on see inimene, kes on mind üles kasvatanud ja miks ta nii debiilselt käitub nüüd. Ise ta ütleb, et elab oma elu, aga minu versioon on, et 50stel naistel keerab ära. Minu emal on ka täiesti ära keeranud, vastik mõeldagi kuidas ta mulle lapsepõlves rääkis, et isa on ainuke mees tema elus ja nüüd sööb täiega oma sõnu ja on silmakirjalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 12:21; 08.03 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa räägid nagu minu emast. Koguaeg oli ta normaalne inimene, aga kui sai 50, siis iseloom ja käitumine täiesti muutusid. Isaga oli neil muidugi juba enne seda panges see suhe, aga kui mu 50-aastane ema räägib mulle, et ta on armunud mingisse nässi nagu ta oleks alles 13-aastane pubekas, siis mis sa arvad, mina pidin ka oksele hakkama seda kuuldes. Nüüd on ta juba 4 aastat suhelnud selle mehega, neil ongi selline visiitsuhe, kui saavad kokku, siis kudrutavad ja siis kui mees on linnast ära, siis ei suhtle üldse. Emaga on mul suhted väga halvad, sest ma ei saa aru enam, kes on see inimene, kes on mind üles kasvatanud ja miks ta nii debiilselt käitub nüüd. Ise ta ütleb, et elab oma elu, aga minu versioon on, et 50stel naistel keerab ära. Minu emal on ka täiesti ära keeranud, vastik mõeldagi kuidas ta mulle lapsepõlves rääkis, et isa on ainuke mees tema elus ja nüüd sööb täiega oma sõnu ja on silmakirjalik. [/tsitaat]

Kuna ema on su inimeseks kasvatanud siis hakka oma elu elama ja sul pole õigust kritiseerida teise inimese õnne ja selles et emaga on kehvad suhted oled süüdi sina oma väiklusega. Miks tema ei tohi armuda? Las ta olla 13 a. pubekas. Kui minu tütar ükspäev julgeb minu elu kohta nii öelda pärast seda kui ma olen kõik teinud, et ta üles kasvatada ja oma elu peale saada siis oleks mina ka nõus selle pärast tütrega riidu minema.
Tänamatu plika oled. Kasva suureks, elu ei ole must ja valge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 10:11; 08.03 12:33; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuna ema on su inimeseks kasvatanud siis hakka oma elu elama ja sul pole õigust kritiseerida teise inimese õnne ja selles et emaga on kehvad suhted oled süüdi sina oma väiklusega. Miks tema ei tohi armuda? Las ta olla 13 a. pubekas. Kui minu tütar ükspäev julgeb minu elu kohta nii öelda pärast seda kui ma olen kõik teinud, et ta üles kasvatada ja oma elu peale saada siis oleks mina ka nõus selle pärast tütrega riidu minema.
Tänamatu plika oled. Kasva suureks, elu ei ole must ja valge.[/tsitaat]

Ma arvan, et sind ka ei rõõmustaks kui su lähisugulane leiaks endale mingi allakäinud elukommetega nässi, kellega visiitsuhtes olla ja kes helistab ainult siis kui midagi vajab, ise samal ajal ignoreerib mu ema vajadusi. See teadupärast pole ju armastus! Mu ema võiks selle suhte lõpetada, aga ta ei tee seda ja ma ei tea miks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 12:21; 08.03 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]kelle juures käiakse lõunasööke nautimas ja 1-2 varastatud tunni jooksul seksimas? [/tsitaat]

See on sul küll fantaasia, nii vanad nagu 55 vaevalt et seksivad. Naise motivatsiooniks ongi see, et oleks kaaslane, ükskõik kes või kuidas, aga peaasi, et oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su ema on varsti 60 ja keegi ei tea, mis elu ette toob. Elu on lühike ja kui elus pole rõõmu siis on ikka õudne küll.
Iga inimene valib ise oma tee ja kui su emal kopa ette viskab küll ta tast ka lahti saab. Parem oleks kui ta kodus sokki koob ja keegi ei helista üldse talle? Hoia oma närvirakke ja lase inimesel ise otsustada ja elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 10:11; 08.03 12:33; 08.03 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

See on sul küll fantaasia, nii vanad nagu 55 vaevalt et seksivad. Naise motivatsiooniks ongi see, et oleks kaaslane, ükskõik kes või kuidas, aga peaasi, et oleks.[/tsitaat]
Ikka seksivad ka viiekümpised – me mehega üle 50 ja korra nädalas ikka tuleb ette, vahel ka tihedamini. Koos üle 30 aasta ja pole veel teineteisest tüdinenud.
10 aastat koos on ju lausa mesinädalad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 19:46; 07.03 19:47; 07.03 19:56; 07.03 20:01; 07.03 20:09; 08.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa räägid nagu minu emast. Koguaeg oli ta normaalne inimene, aga kui sai 50, siis iseloom ja käitumine täiesti muutusid. Isaga oli neil muidugi juba enne seda panges see suhe, aga kui mu 50-aastane ema räägib mulle, et ta on armunud mingisse nässi nagu ta oleks alles 13-aastane pubekas, siis mis sa arvad, mina pidin ka oksele hakkama seda kuuldes. Nüüd on ta juba 4 aastat suhelnud selle mehega, neil ongi selline visiitsuhe, kui saavad kokku, siis kudrutavad ja siis kui mees on linnast ära, siis ei suhtle üldse. Emaga on mul suhted väga halvad, sest ma ei saa aru enam, kes on see inimene, kes on mind üles kasvatanud ja miks ta nii debiilselt käitub nüüd. Ise ta ütleb, et elab oma elu, aga minu versioon on, et 50stel naistel keerab ära. Minu emal on ka täiesti ära keeranud, vastik mõeldagi kuidas ta mulle lapsepõlves rääkis, et isa on ainuke mees tema elus ja nüüd sööb täiega oma sõnu ja on silmakirjalik. [/tsitaat]
Ära ütle nii- igas vanuses naine tahab ennast tunda ihaldatuna. 20-selt oled seda nagunii, aga 50-selt näed ise ka oma näos kortse ja siis leida keegi, kes liblikaid tekitab, on päris raske. Aga kui siis saad teist usaldada ja tead, et meeldid talle sellisena nagu sa oled ja ei pea ennast noorte 20-stega võrdlema, siis see on hea tunne. Las su ema tunneb ennast õnnelikuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle, see on ju ideaalne suhe – keppi saab, isegi reisida ja romantikat teha saab, aga ei ole mingit vajadust mehe eest hoolitseda, tema järelt koristada ja süüa teha – selle teeb kõik mehe oma naine ära. Ja kui mees pole juures, siis saab laiutada, öösel ei norska keegi kõrva, kellegagi ei pea vaidlema, mis telekanalit vaadata, jne.

Et reisipilte peab varjama – mis probleem see veel on? Kellele nad reisivad, endale või publikule?

Ainuke, kes selles loos kannatab, on mehe oma naine, kellele jääb kasimise ja koristamise ülesanne, aga kes keppi ja tähelepanu saab ilmselt sellevõrra vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted aidake mõista

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.