Esileht Pereelu ja suhted Aidake mõista juhusuhteid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 111 )

Teema: Aidake mõista juhusuhteid

Postitas:
Kägu

Mul areneb vaikselt suhe uue silmarõõmuga. Kuna meie vahel on distants, olen hakanud tajuma suurt ebakindlust ja arvan, et see seotud tema suhete ajalooga. Nimelt on tal olnud parasjagu juhusuhteid ja nn fuckbuddysid. Mõistusega saan aru, et igaühel oma minevik ja seda, mis oli varem, ei ole üldse minu asi kuidagi hinnata, aga mingi armukadeduse- ja kahtluseussike ikka uuristab peas. Minu varasematel partneritel ei ole eriti suhteid olnud, olen noor inimene ja ka kaaslased on juhtumisi olnud sama vanad kui mina. Ma ise ei oleks võimeline juhusuheteks või seksiks ilma tunneteta ja kahjuks seetõttu ma ka ei suuda end paigutada sellistesse kingadesse, kuidas neid oleks võimalik pidada. Küll aga olen alati olnud väga tolerantne ega mõista kedagi hukka partnerite arvu või suhteliikide pärast. Nüüd siis seisan silmitsi olukorraga, kus mõistus tahab aktsepteerida potentsiaalse kaaslase minevikku, aga ma ei suuda vaigistada jaburaid mõtteid oma peas. Tegemist on tõesti väärt inimesega ja mul on vist suur hirm teda kaotada. Ta lõpetas oma viimase sekspartneriga suhte vahetult enne meie kohtamas käima hakkamist ning väidab, et seal taga mingeid tundeid ei olnud. Mul on raske sellest aru saada, sest, tunded tunneteks, aga mul oleks sellisel juhul eelmine partner ikkagi meeles. Kuidas saab vahetus toimuda nii kiiresti, et endine fuckbuddy tõesti mõttesse ei tuleks? Kas on võimalik nii ruttu unustada mitte midagi tähendavat pikaajaliselt kestnud sekssuhet? Pöördun siia, et te aitaks mõista mul olukorda, millesse ma end absoluutselt mõelda ei oska. Kaalun tõesti psühholoogi poole pöördumist, sest tunnen, et saboteerin iseennast ega oska midagi ette võtta.

+13
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimeste  sexuaalsus ja ootused on erinevad. Mõnede jaoks on sex armastusega seotus, teise jaoks on sex lihtsalt nauding.  Üks mu sõbrantsidest on ntx öelnud, et tema ei saa aruda, kui sex omavahel ei sobi.

 

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed on erinevad ja ka nende soovid ja vajadused on erinevad. On palju inimesi, mehi ja naisi, kes soovivad intiimset lähedust ka siis, kui nad ei ole kellessegi armunud ja ei ole suhtes – eks nad siis otsivadki inimesi, kes aitaks neid soove täita. Tean ka inimest, kes ütles, et suudab seksi rohkem nautida inimesega, kellesse ta armunud ei ole – tunneb ennast lihtsalt kuidagi vabamana ja ei põe ega muretse siis. Muidugi on ka teistsuguseid – selliseid, kellele seks seostub vaid kindla partneriga ja suure armumisega.

Oluline on, et see sinu kaaslane ei oleks nö harjunud paljude ja kiiresti vahetuvate partneritega ja ikka suudaks ühele ka ainult keskenduda. Olen kindel, et kui inimene ise tahab ja on leidnud inimese, kellega soovib koos olla, võib ka selline muidu seelikukütt suuta pereinimeseks hakata. Aga eks sa ise pead kindel olema, et see inimene seda tahab, sest eks alati on riskantsem alustada suhet inimesega, kellel kaaslased tihti vahetuvad. Aga kui tunned, et asi on õige, ei tasu ka ehk üle mõelda ja proovi ende ja talle võimalus anda. Nagu sa ise ütlesid – minevik on meil kõigil. Ja kui ta kedagi petnud ei ole ja halvasti kohelnud ei ole, siis ehk ta lihtsalt ei olnud varem leidnud inimest, kellega midagi enamat, kui ainult juhuseks, kogeda tahaks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See viimane tütarlaps (sorri, ma ei kutsu kedagi fbuddyks) on loomulikult alles ja eks seal ole ka mingeid tundeid. Sulle räägitakse, mida “hea tüdruk” kuulda tahab.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on hea mees ja sinust hoolib, siis aeg ja teod näitavad.  Sinnamaani katsu vabamalt võtta, teed omale kahju kui üle mõtled ja ole rahulik,  naiselik vaist saab petmisele jälile.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

Vaatasin ära mõned teemakohased videod ja sain aru, et tunnen armukadedust selle pärast, mis toimus tema minevikus. Ajal, kus me polnud koos, tunnen kadedust nende inimeste üle, kes seda kogeda said. Justkui mind, keda ta ei tundnudki, oleks kuidagi reedetud. Eriti loll ja ebaratsionaalne! Tõesti väga tobe on midagi sellist tunda, tahaks endale vastu pead anda, kui sellest midagi kasu oleks. Kellel on sellega seoses kogemusi/soovitusi jagada, kuidas üle saada üle partneri seksuaalsuhete ajaloost, siis igasugune arutelu on oodatud. Sellist nalja pole tõesti varem olnud. :’)

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama teema, et mineviku peale armukade. Ma 25, esimese mehega oli eriti hull, siis olin süütu, aga vahepealsel ajal on omal ka olnud selliseid suhteid, juhusuhteid ja fwb, fuckbuddysid jne. Siis teadvustan, et omal ka olnud ja ei arva midagi neist enam, lambised mõttetud asjad, isegi ei mäleta, kui keegi küsib peaks meenutama ja mehel ilmselt sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

alustate erinevatelt tasanditelt, tema pragmaatilise ja sina tundelise suhtumisega. sul on keerukam, kuna tunne eeldab usaldust. partneri mõtteid ei saa ette ära arvata, niiet, kui ta on sulle hinge pugenud, katseta kooselu.

eelnevat pikaajalist sekssuhet ei viska sekundi pealt peast. see tuleb kaasa võlu ja valuga järgnevasse. saad ületada eelmist, kui oled tulisem või ehedam. võta kätte ja tegutse.

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ta nendest seksisõpradest ja juhusuhetest sulle üldse nii põhjalikult rääkima pidi. Mina küll oma uutele peikadele sellistest asjadest üldse ei räägigi.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult aeg näitab. Mina näen nii, eelnevate kogemuste põhjal, et mees soovib vabadust enne kui tanu alla viib ja lapsed hakkama paneb kellegagi. Sina aga näed nii, et kui mees sinuga juhusuhet harrastab, mis sulle endalegi seksuaalset rahuldust pakub, oled prostituut ja kuidagi vähemväärtuslik talle, saamata aru, et tegelikult kui mees on valmis suhet looma, on enam-vähem kõik mehed kodustatavad, kui naine piisavalt meeldib. Selleks ei pea olema suur kaunitar. Ehk kui mees pole praegu kodustatav, siis pole ta seda sinu ega kellegi teisega. Oleneb vanusest, mis ta edasised plaanid on jne.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ta nendest seksisõpradest ja juhusuhetest sulle üldse nii põhjalikult rääkima pidi. Mina küll oma uutele peikadele sellistest asjadest üldse ei räägigi.

Ta ütles, et tahab minuga algusest peale aus olla ja loomulikult pidin ma liiga palju uurima ja puurima, mida pärast kahetsesin. Teadmatus on õndsus. Oleks jätnud küsimata, millal viimane intiimsuhe lõppes, oleksin ehk rahulikum olnud. See häiriv tunne tuli vaikselt peale ja pärast aina suurenes, kuniks tundsin, et nii pole enam mõistlik.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA ise on samasugune järjekordne f*ckmisiganes. Tõeliselt väärt mees tõesti.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ta nendest seksisõpradest ja juhusuhetest sulle üldse nii põhjalikult rääkima pidi. Mina küll oma uutele peikadele sellistest asjadest üldse ei räägigi.

Ta ütles, et tahab minuga algusest peale aus olla ja loomulikult pidin ma liiga palju uurima ja puurima, mida pärast kahetsesin.

Tundub, et enamast ei olda huvitatud. Siis hakkab see aususe jutt peale.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et enamast ei olda huvitatud. Siis hakkab see aususe jutt peale.

Tundub ka. Kui mul on mees, kellest olen väga huvitatud, seda vähem räägin ma teistest meestest. Kui ta küsib, kellega sa viimati magasid, alati ütlen, et oi, väga kaua aega tagasi, mis siis, et see “kaua” oli näiteks eile. Kui küsitakse, et kas sul on palju sekspartnereid olnud, alati ütlen, et ei, mõni üksik, olen väga valiv. Tunnistan ainult suhet oma lapse isaga, kellega olin kümme aastat koos, teistest ei soovi eriti küll midagi rääkida, milleks.

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub ka. Kui mul on mees, kellest olen väga huvitatud, seda vähem räägin ma teistest meestest. Kui ta küsib, kellega sa viimati magasid, alati ütlen, et oi, väga kaua aega tagasi, mis siis, et see “kaua” oli näiteks eile. Kui küsitakse, et kas sul on palju sekspartnereid olnud, alati ütlen, et ei, mõni üksik, olen väga valiv. Tunnistan ainult suhet oma lapse isaga, kellega olin kümme aastat koos, teistest ei soovi eriti küll midagi rääkida, milleks.

Üldjuhul jah, üritatakse ennast ikka paremast küljest näidata ja vähendada sekspartnerite arvu. Sellepärast hakkavad ka mehed teisiti riietuma, lõhnastama ja tegema asju, mida varem kunagi ei teinud, siis kohe kahtlustada armukest. Naistega kokku puutunud mehed pole täitsa otud ja teavad täpselt, mida naisele öelda. Kui hakatakse rääkima juhusuhetest, siis ei soovita öelda, et sina oled samasugune juhusuhe. See on viisakam väljendus öelda, et vaatame, kuhu asi jõuab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile juba tegid ju sellest teema. Miks sa kaks korda järjest samast asjast kirjutad. Ja nii pikalt ja detailselt?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti kui tegemist suhteliselt uue tutvusega, siis ikka tasub meeles pidada ka võimalust, et tegemist pole mitte “tõesti väärt inimesega”, vaid sinu soovkujutelmaga.

Mind paneb niiviisi eemalt vaadates samuti nagu eelmisegi kirjutajaid kõhklema, et miks peaks inimene enda arvates potentsiaalselt väärtuslikku pikaajalist suhet kohe algusest peale saboteerima peente seksuaaleludetailidega, mille jagamist keegi temalt otseselt ei oota ega nõua. Üritab lihtsalt endale pehmet maandumist ehitada? Et: ma ju rääkisin sulle kohe, et olen selline inimene…

Muidugi inimesed võivad olla igasugused ja võivad muutuda ja võibolla oled just sina see, kelle pärast ta muutub jne jne. Mina ka ei mõista kergekäeliselt kedagi hukka, olen ka alati olnud mõistev igasugu eripärade, minu maailmast erinevate elu- ja mõtteviiside suhtes, aga tagantjärele tarkusena: sageli on tegemist pigem enesepettusega. Kujutlen end mingi õilsa kõike mõistva sügava targa olendina, eiran seetõttu oma intuitsiooni, silmanähtavaid märke jne.

Antud juhul: kui sa oled talle päriselt oluline, siis tema peab ennast sulle tõestama, mitte vastupidi. Tema peab hakkama senisest hoopis teistviisi elama, muganduma sinu maailmaga. See on päris keeruline ülesanne ja äkki oma hingerahu huvides anna talle juba ette andeks, kui ta läbi kukub.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult aeg näitab. Mina näen nii, eelnevate kogemuste põhjal, et mees soovib vabadust enne kui tanu alla viib ja lapsed hakkama paneb kellegagi. Sina aga näed nii, et kui mees sinuga juhusuhet harrastab, mis sulle endalegi seksuaalset rahuldust pakub, oled prostituut ja kuidagi vähemväärtuslik talle, saamata aru, et tegelikult kui mees on valmis suhet looma, on enam-vähem kõik mehed kodustatavad, kui naine piisavalt meeldib. Selleks ei pea olema suur kaunitar. Ehk kui mees pole praegu kodustatav, siis pole ta seda sinu ega kellegi teisega. Oleneb vanusest, mis ta edasised plaanid on jne.

Mehed kodustatavad? ???? mis vanuses või arengustaadiumis inimene selliseid lauseid vormib?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti kui tegemist suhteliselt uue tutvusega, siis ikka tasub meeles pidada ka võimalust, et tegemist pole mitte “tõesti väärt inimesega”, vaid sinu soovkujutelmaga.

Mind paneb niiviisi eemalt vaadates samuti nagu eelmisegi kirjutajaid kõhklema, et miks peaks inimene enda arvates potentsiaalselt väärtuslikku pikaajalist suhet kohe algusest peale saboteerima peente seksuaaleludetailidega, mille jagamist keegi temalt otseselt ei oota ega nõua. Üritab lihtsalt endale pehmet maandumist ehitada? Et: ma ju rääkisin sulle kohe, et olen selline inimene…

Muidugi inimesed võivad olla igasugused ja võivad muutuda ja võibolla oled just sina see, kelle pärast ta muutub jne jne. Mina ka ei mõista kergekäeliselt kedagi hukka, olen ka alati olnud mõistev igasugu eripärade, minu maailmast erinevate elu- ja mõtteviiside suhtes, aga tagantjärele tarkusena: sageli on tegemist pigem enesepettusega. Kujutlen end mingi õilsa kõike mõistva sügava targa olendina, eiran seetõttu oma intuitsiooni, silmanähtavaid märke jne.

Antud juhul: kui sa oled talle päriselt oluline, siis tema peab ennast sulle tõestama, mitte vastupidi. Tema peab hakkama senisest hoopis teistviisi elama, muganduma sinu maailmaga. See on päris keeruline ülesanne ja äkki oma hingerahu huvides anna talle juba ette andeks, kui ta läbi kukub.

Mees muutub? Tule taevas appi!

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul areneb vaikselt suhe uue silmarõõmuga. Kuna meie vahel on distants, olen hakanud tajuma suurt ebakindlust ja arvan, et see seotud tema suhete ajalooga. Nimelt on tal olnud parasjagu juhusuhteid ja nn fuckbuddysid. Mõistusega saan aru, et igaühel oma minevik ja seda, mis oli varem, ei ole üldse minu asi kuidagi hinnata, aga mingi armukadeduse- ja kahtluseussike ikka uuristab peas. Minu varasematel partneritel ei ole eriti suhteid olnud, olen noor inimene ja ka kaaslased on juhtumisi olnud sama vanad kui mina. Ma ise ei oleks võimeline juhusuheteks või seksiks ilma tunneteta ja kahjuks seetõttu ma ka ei suuda end paigutada sellistesse kingadesse, kuidas neid oleks võimalik pidada. Küll aga olen alati olnud väga tolerantne ega mõista kedagi hukka partnerite arvu või suhteliikide pärast. Nüüd siis seisan silmitsi olukorraga, kus mõistus tahab aktsepteerida potentsiaalse kaaslase minevikku, aga ma ei suuda vaigistada jaburaid mõtteid oma peas. Tegemist on tõesti väärt inimesega ja mul on vist suur hirm teda kaotada. Ta lõpetas oma viimase sekspartneriga suhte vahetult enne meie kohtamas käima hakkamist ning väidab, et seal taga mingeid tundeid ei olnud. Mul on raske sellest aru saada, sest, tunded tunneteks, aga mul oleks sellisel juhul eelmine partner ikkagi meeles. Kuidas saab vahetus toimuda nii kiiresti, et endine fuckbuddy tõesti mõttesse ei tuleks? Kas on võimalik nii ruttu unustada mitte midagi tähendavat pikaajaliselt kestnud sekssuhet? Pöördun siia, et te aitaks mõista mul olukorda, millesse ma end absoluutselt mõelda ei oska. Kaalun tõesti psühholoogi poole pöördumist, sest tunnen, et saboteerin iseennast ega oska midagi ette võtta.

Raudselt pole tal mingeid lõpetatud suhteid. Paugutab igal pool, kus vastav ava avaneb.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mehed kodustatavad? ???? mis vanuses või arengustaadiumis inimene selliseid lauseid vormib?

Täpsusta küsimust. Kodustatav selles mõttes, et valmis kokku kolima, pikalt koos elama või abielluma. Mittekodustatav=distantsintiimsuhe, juhusuhted, laste saamise plaan kauges tulevikus.
Või kõik isad ja mehed, kes on püsisuhtes, on siis mittekodustatavad? Mida sa öelda soovid?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osal inimestel on vajadus suguühte järele tugevam kui vajadus emotsionaalse, hingelise, vaimse läheduse järele. Või puudub see viimane vajadus üldse. Teistel jälle vastupidi: on vaja hingelist, vaimset, emotsionaalset lähendust, seks tuleb alles pärast muu läheduse saavutamist. Või ei tunne üldse erilist vajadust seksi järele. Need vastandid minu meelest ei saa tegelikult kumbki olemuslikult aru, mis alustel teine toimib, ja ma kahtlustan, et sellised inimesed ei saa koos õnnelikku ja harmoonilist elu elada, isegi kui nad mingil põhjusel tahavad ja üritavad.  Muidugi on ka hulk vahepealseid juhtumeid, kel vaja võrdväärselt nii üht kui ka teist, aga siin pigem ikka see vastandite juhtum. Parem säästa oma aega ja ära liiga palju sellest asjast looda. Psühholoogi peale ka ära raiska aega. Fuckbuddyde pidamine ei ole mingi asi, mille mõistmise ja aktsepteerimise nimel peab tingimata pingutama, kui ikka kuidagi ei taha see mõte ära seedida. Kuluta pigem enda aega oma arusaamadega kokku sobiva inimese leidmisele.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on hea mees ja sinust hoolib, siis aeg ja teod näitavad. Sinnamaani katsu vabamalt võtta, teed omale kahju kui üle mõtled ja ole rahulik, naiselik vaist saab petmisele jälile.

Ole nüüd, midagi ei saa. Iga nädal on siin mõni teema, kuidas petjaga on pikalt abielus oldud, kari lapsi valmis tehtud ja siis saabub tõehetk.
See “naiselik vaist” väljendub vaid nuhkimises, hüsteerias ja mehe kallal saagimises, nagu siin on ühe psuhhopaadi yeema, kes mehe järel nuhib. Välja ikka ei nuhi midagi oma vaistuga.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile juba tegid ju sellest teema. Miks sa kaks korda järjest samast asjast kirjutad. Ja nii pikalt ja detailselt?

Mul tekkis sama küsimus, et miks 2 teemat ja mitu neid veel teeb? Eilse teema tegi, pealkiri oli Haiglane armukadedus.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei loe mitte see, mida ta enne sinuga kohtumist tegi, vaid kuidas ta suhtub sinusse  ja kui tõsiselt teie suhet võtab. Kas see on kokku lpeitud ja “ametlik”, et olete paar, või on see nagu vabaabielu nai, et naise meelst abileus ja mehe meelest vaba?

Miks peaks fuckbuddy mõttesse tulema, kui inimene on teisesse armunud? On armunud, on tõsiselt sinust huvitatud? Siis ei peaks küll mingi minevikuga sina ennast vaevama. Või on tema suhteajalugu selline, et ta ei saa oldud ühe naisega korraga, on sela petmisi ja armukesi jms?

Minu meelest mõtled üle 🙂 Kui mees sind armastab, ei tule talle muidugi mingid endised meeldegi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei loe mitte see, mida ta enne sinuga kohtumist tegi, vaid kuidas ta suhtub sinusse ja kui tõsiselt teie suhet võtab. Kas see on kokku lpeitud ja “ametlik”, et olete paar, või on see nagu vabaabielu nai, et naise meelst abileus ja mehe meelest vaba?

Miks peaks fuckbuddy mõttesse tulema, kui inimene on teisesse armunud? On armunud, on tõsiselt sinust huvitatud? Siis ei peaks küll mingi minevikuga sina ennast vaevama. Või on tema suhteajalugu selline, et ta ei saa oldud ühe naisega korraga, on sela petmisi ja armukesi jms?

Minu meelest mõtled üle ???? Kui mees sind armastab, ei tule talle muidugi mingid endised meeldegi.

Misasja?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ringi tõmbamine kui elustiil pole mingi meelekindluse, headuse, tarkuse ja õilsuse summa.  Mis pika ajalooga väärt saak … Onuke on õnnelik, et vähekasutatud uue buddy endale leidis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka väärt mees olema, et lausa kaks teemat järjestikku temast kirjutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “tundeid polnud” jutt on enesele tuha pähe raputamine ja ilmneb tavaliselt siis, kui on kas hakkama saadud käkiga, mis rikkus suhte või on tüüp parema leidmisel maha jäetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja?

Nojah, ma vastasin sellele teemale lugemata eelmist ja pidades teemaalgatajat lihtsalt nooreks ja ebakindlaks vastses armusuhtega naiseks, aga kui see eelmine teema on ka tema oma, siis on see neiuke nutcase ja mehele peaks heaga ütlema, et jookse. Et mehel ei tohi olla ei endisi ega naistuttavaid jms, no siis tuleb küll mingi meesneitsi ära võtta, muu ei aita. Mida selline haiglaselt armukade naine üldse teeb tegemist mingi naistemehega… hukatus on ette näha kaugele ju.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 111 )


Esileht Pereelu ja suhted Aidake mõista juhusuhteid