Esileht Pereelu ja suhted Aidake mõista juhusuhteid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 111 )

Teema: Aidake mõista juhusuhteid

Postitas:
Kägu

Eriti kui tegemist suhteliselt uue tutvusega, siis ikka tasub meeles pidada ka võimalust, et tegemist pole mitte “tõesti väärt inimesega”, vaid sinu soovkujutelmaga.

Mind paneb niiviisi eemalt vaadates samuti nagu eelmisegi kirjutajaid kõhklema, et miks peaks inimene enda arvates potentsiaalselt väärtuslikku pikaajalist suhet kohe algusest peale saboteerima peente seksuaaleludetailidega, mille jagamist keegi temalt otseselt ei oota ega nõua. Üritab lihtsalt endale pehmet maandumist ehitada? Et: ma ju rääkisin sulle kohe, et olen selline inimene…

Muidugi inimesed võivad olla igasugused ja võivad muutuda ja võibolla oled just sina see, kelle pärast ta muutub jne jne. Mina ka ei mõista kergekäeliselt kedagi hukka, olen ka alati olnud mõistev igasugu eripärade, minu maailmast erinevate elu- ja mõtteviiside suhtes, aga tagantjärele tarkusena: sageli on tegemist pigem enesepettusega. Kujutlen end mingi õilsa kõike mõistva sügava targa olendina, eiran seetõttu oma intuitsiooni, silmanähtavaid märke jne.

Antud juhul: kui sa oled talle päriselt oluline, siis tema peab ennast sulle tõestama, mitte vastupidi. Tema peab hakkama senisest hoopis teistviisi elama, muganduma sinu maailmaga. See on päris keeruline ülesanne ja äkki oma hingerahu huvides anna talle juba ette andeks, kui ta läbi kukub.

On ka võimalik, et tema jaoks on seks tavaline asi, mille puhul ei tule selle pealegi, et peaks tulevase partneri eest varjama. Või ongi nii aus, et ütleb kõik kohe välja, vahet pole, mis teemal. Ma arvan, et kui ta petaks, siis pigem ei räägiks teistest naistest üldse, aga pole mõtet teda ka idealiseerida, võõras inimene alles. Paljude noorte jaoks pole seks tabu ja neid on alati olnud, kelle jaoks seks on lihtsalt füüsiline külgetõmme, isegi kui üheöösuhteid ei harrastata. Näiteks tuntakse kellegi puhul füüsilist erutust ja peetakse huvitavaks inimeseks sõbrana, aga mingit romantikat ega koosolemise soovi seal pole. Siis ollaksegi seksisõbrad. Kui sõprus on tugevam kui seks, siis suheldakse ka pärast seksi lõppemist. Mingeid tundeid seal küll pole romantilises mõttes, see on hoopis midagi muud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et enamast ei olda huvitatud. Siis hakkab see aususe jutt peale.

Tundub ka. Kui mul on mees, kellest olen väga huvitatud, seda vähem räägin ma teistest meestest. Kui ta küsib, kellega sa viimati magasid, alati ütlen, et oi, väga kaua aega tagasi, mis siis, et see “kaua” oli näiteks eile. Kui küsitakse, et kas sul on palju sekspartnereid olnud, alati ütlen, et ei, mõni üksik, olen väga valiv. Tunnistan ainult suhet oma lapse isaga, kellega olin kümme aastat koos, teistest ei soovi eriti küll midagi rääkida, milleks.

Sinu jaoks on seks võib-olla niivõrd eriline asi, et tekitab armukadedust ja eelmisi partnereid peab varjama. Aga paljude jaoks see nii pole. Seks ja suhe on täiesti erinevad kategooriad ja seksist räägitakse vabalt, ka eelnevatest partneritest. Ei häbeneta seda, et on palju partnereid olnud näiteks. Ma ise ei ole paljudega olnud, aga ma ei taju ka, et peaks üksikasju varjama või räägiks sellest kuidagi teistmoodi, kui muudest tegemistest oma elus. Inimene, kelle jaoks seks ja suhted on jututeemana ebamugavad ja kes tunneb tugevat armukadedust, polegi minu jaoks.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=8saU6LaMwQU&ab_channel=truly lõpuks leiad ennast sellisest olukorrast. Mehele mõnus, naistele vist ka? Kui rahul ollakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks on seks võib-olla niivõrd eriline asi, et tekitab armukadedust ja eelmisi partnereid peab varjama. Aga paljude jaoks see nii pole. Seks ja suhe on täiesti erinevad kategooriad ja seksist räägitakse vabalt, ka eelnevatest partneritest. Ei häbeneta seda, et on palju partnereid olnud näiteks. Ma ise ei ole paljudega olnud, aga ma ei taju ka, et peaks üksikasju varjama või räägiks sellest kuidagi teistmoodi, kui muudest tegemistest oma elus. Inimene, kelle jaoks seks ja suhted on jututeemana ebamugavad ja kes tunneb tugevat armukadedust, polegi minu jaoks.

Mitte minu jaoks pole seks nii eriline, vaid suuremale osale inimestest ei meeldi jutud eksidest või eelmistest seksisuhetest kellegi teisega. Osadele meeldib sellest aga hirmsasti mämmutada ja ennast nagu upitada, et vaata kui tahetud ma olen ka teiste poolt, aga tegelikult on neid inimesi vähe, kellele meeldiks oma huviobjekti seiklustest kuulata. Seksist võib rääkida muidugi, aga pigem selles võtmes, et mis sulle meeldib, mida meie võiksime teha vms, aga mitte heietada ja heietada mingitest teistest meestest või naistest. Tegelikult ei soovi teie partnerid teie eelmiste seksisõpradega suhete detaile kuulata.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei häbeneta seda, et on palju partnereid olnud näiteks.

Asi pole häbenemises, vaid teise inimese tunnete säästmises. Kellelegi tegelikult ei meeldi olla järjekordne seksisõber mingis pikas jorus. Kui tal on sellest seksisõbrast täiesti savi, siis ehk küll, aga kui ta vähegi hoolib, siis mitte. See on lihtsalt tavaline psühholoogia ja teise inimese tunnete säästmine, mitte häbenemine.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA

Palun ärge sogage vett, minu tehtud on ainult üks teema. Vaatasin seda teist postitust ka ja see ei haaku minu olukorraga. Armukadedusel ja armukadedusel on vahe. Mina ei kontrolli meest mitte mingil moel ega kavatse seda tegema hakata.

Ta on tõesti kõige osas aus ja otsekohene, nagu eespool keegi välja tõi. Ei ole ainult see partnerite teema. Ta ei käitu nagu klassikaline pleikar. Kõik lähendamise suurenemised olen teinud mina, tema esimene suur samm on olnud ainult minu jalutuskäigule kutsumine. Kordagi pole ta mulle peale tükkinud ega kaudseid vihjeid teinud. Meie vahemaa on paarsada km ja ta on mu juurde sõitnud ka lihtsalt selleks, et mind mõneks tunniks näha. Tulnud siis, kui ta teab, et mingit intiimsust olema ei hakka, kui ma olen haige jne. Ma ei hakka õigustama seda väärtuse osa, jätan midagi enda teada ka, aga oma tegudega ei ole ta mulle mitte kordagi andnud põhjust endas kahelda. Selles mõttes olen nõus riski võtma, tuleb mis tuleb.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA

Palun ärge sogage vett, minu tehtud on ainult üks teema. Vaatasin seda teist postitust ka ja see ei haaku minu olukorraga. Armukadedusel ja armukadedusel on vahe. Mina ei kontrolli meest mitte mingil moel ega kavatse seda tegema hakata.

Ta on tõesti kõige osas aus ja otsekohene, nagu eespool keegi välja tõi. Ei ole ainult see partnerite teema. Ta ei käitu nagu klassikaline pleikar. Kõik lähendamise suurenemised olen teinud mina, tema esimene suur samm on olnud ainult minu jalutuskäigule kutsumine. Kordagi pole ta mulle peale tükkinud ega kaudseid vihjeid teinud. Meie vahemaa on paarsada km ja ta on mu juurde sõitnud ka lihtsalt selleks, et mind mõneks tunniks näha. Tulnud siis, kui ta teab, et mingit intiimsust olema ei hakka, kui ma olen haige jne. Ma ei hakka õigustama seda väärtuse osa, jätan midagi enda teada ka, aga oma tegudega ei ole ta mulle mitte kordagi andnud põhjust endas kahelda. Selles mõttes olen nõus riski võtma, tuleb mis tuleb.

See postitus räägib teemaalgatusele ju vastu.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie vahemaa on paarsada (!) kilomeetrit. Parimagi tahtmise juures sa ei saakski meest “kontrollida” nii suure vahemaa tagant.

Mees lõpetas olemasoleva fuckbuddy suhte, et sinuga paarisaja kilomeetri taha jalutama tulla?!

Kas tegu on libateemaga?

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees lõpetas olemasoleva fuckbuddy suhte, et sinuga paarisaja kilomeetri taha jalutama tulla?!

Ega tegelikult ei pruukinud ju lõpetada midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees lõpetas olemasoleva fuckbuddy suhte, et sinuga paarisaja kilomeetri taha jalutama tulla?!

Ega tegelikult ei pruukinud ju lõpetada midagi.

Loe ridade vahelt. Mis mees sul sõidab 200 km, et naise kätt hoida, teades, midagi ei toimu. Oleme ausad nüüd.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa juba kirjutasid siia pika pika teema oma armukadedusest. Vihje – “saboteerin ennast”. Sellised sõnakordused hakkavad kergesti silma.

Nagu näha pole asi paremaks läinud. Mõtled liiga palju ja üle? Psühholoog ei pruugi ka aidata. Äkki rohkem füüsilist tegevust, lähed jooksma vmt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe ridade vahelt. Mis mees sul sõidab 200 km, et naise kätt hoida, teades, midagi ei toimu. Oleme ausad nüüd.

Miks ei või siis sõita, kui naisest hoolib. Minul on küll selliseid mehi olnud. Nooremad mehed teevad küll selliseid asju, vanad muidugi enam ei viitsi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe ridade vahelt. Mis mees sul sõidab 200 km, et naise kätt hoida, teades, midagi ei toimu. Oleme ausad nüüd.

Miks ei või siis sõita, kui naisest hoolib. Minul on küll selliseid mehi olnud. Nooremad mehed teevad küll selliseid asju, vanad muidugi enam ei viitsi.

Mees on teinud iseendaga kihlveo, et kui kiiresti väike puritaan alla annab. Mis see autosõit ära ei ole.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe ridade vahelt. Mis mees sul sõidab 200 km, et naise kätt hoida, teades, midagi ei toimu. Oleme ausad nüüd.

Miks ei või siis sõita, kui naisest hoolib. Minul on küll selliseid mehi olnud. Nooremad mehed teevad küll selliseid asju, vanad muidugi enam ei viitsi.

Hoolimisega pole sel mingit seost.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa juba kirjutasid siia pika pika teema oma armukadedusest. Vihje – “saboteerin ennast”. Sellised sõnakordused hakkavad kergesti silma.

Nagu näha pole asi paremaks läinud. Mõtled liiga palju ja üle? Psühholoog ei pruugi ka aidata. Äkki rohkem füüsilist tegevust, lähed jooksma vmt.

Psühholoog võib aidata, kui reaalselt seda abi endale tahta otsida. Psühholoogi ei tasu karta, tema käest võib küsida kõike, mida siin ei taha mainida või sõbrannadele kurta, ta oskab seletada ja põhjendada nii olemasolevat olukorda, kuidas sellesse ollakse sattunud ja ka lahendusi olukorrale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoolimisega pole sel mingit seost.

Väike seos ikka on küll. Suva tädi pärast muidugi ei viitsita ju edasi-tagasi kihutada, kui sobiks ka mõni järgmine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on teinud iseendaga kihlveo, et kui kiiresti väike puritaan alla annab. Mis see autosõit ära ei ole.

Mis mõttes alla annab, ega keegi pole öelnud, et poleks juba seksitud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas need fuckbuddyd ja eelmiste suhete lahkamine nii kangesti jututeemaks on teil? Tema “uhkustab” või sina küsid? Tavaliselt pole peale üldjoontes teadmise küll mingit mõtet mingis eksinduses kaevuda, mis ja kuipalju ja mis asendis ja kas tunnetega või ilma. Mingi piiramine, näägutamine ja õiendamine ja nuhkimine ei aitaks mitte midagi, kui tegemist on paadunud naistemehega. Aga eks paljud mehed ole nooruses pöörasemad (naised ka, eksole, ikka proovitakse jne).

Eks see selgub ja tuleb selgitada, mis eesmärkidega kumbki teist selles suhtes on, kas lihtsalt “niikaua kuni tore on” võui soovivad mõlemad püsissuhet (aga ega seda ka kohe ei tea, kas tunded on küllalt tugevad või hääbub see suhe, kui esimene suurem armumine mööda läheb).

Su “ei ole võimeline seksiks ilma tunneteta” on veel noore inimese romatilis-naiivne arusaamine seksi kohta 🙂 keskealistele on see lihtsalt vahel mõnus ajaviide, mida harrastavad kaks nõusolevat inimest, ei pea olema alati Suure Tunde väljendus. Kui sellises asjas teie arusaamad diametraalselt lahku lähevad, siis on suhe raskendatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoolimisega pole sel mingit seost.

Väike seos ikka on küll. Suva tädi pärast muidugi ei viitsita ju edasi-tagasi kihutada, kui sobiks ka mõni järgmine.

Kust sa tead, mille või kelle pärast täpselt on mehele mugav sõita edasi-tagasi. Aga kui sõidab, ju siis on mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on teinud iseendaga kihlveo, et kui kiiresti väike puritaan alla annab. Mis see autosõit ära ei ole.

Mis mõttes alla annab, ega keegi pole öelnud, et poleks juba seksitud.

Mis seks, küsimus on inimese allutamises. Et oleks hull mehe järgi, teeks talle mitte-omaseid asju jne

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on teinud iseendaga kihlveo, et kui kiiresti väike puritaan alla annab. Mis see autosõit ära ei ole.

Mis mõttes alla annab, ega keegi pole öelnud, et poleks juba seksitud.

Mis seks, küsimus on inimese allutamises. Et oleks hull mehe järgi, teeks talle mitte-omaseid asju jne

Kas just allutamises, aga kuidagi väga lühikese ajaga on see vanem ja naistega  kogenum mees saanud selle noorema naise enda järgi õhkama stiilis, et on TA-le nii kallis, et kardab meest kaotada! No mida kaotamise juttu. See tundub kuidagi nii tobe, õhata romantiliselt mingi kaugel elava vanema mehe järgi, kelle suhted on olnud fuckbuddyed ja juhusuhted. See võib muidugi olla TA reaktsioon mehele, mees lihtsalt elab oma elu ja ikka leidub naisi, kes tema järgi õhkavad, isegi distantsilt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seks, küsimus on inimese allutamises. Et oleks hull mehe järgi, teeks talle mitte-omaseid asju jne

No sellise haige inimesega ju suhe nagunii eriti kaua ei kesta, kes mingeid lolle oma peas mõeldud mänge mängib.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tundub kuidagi nii tobe, õhata romantiliselt mingi kaugel elava vanema mehe järgi, kelle suhted on olnud fuckbuddyed ja juhusuhted.

Mulle tundub ka väga tobe. Miks sellist suhet endale tahta. Ja kuna mul endal on ka neid suhteid päris palju olnud, siis ütlen ausalt, et sellised petavad ikka palju kergemini kui nö korralikud inimesed. Ei tahaks ise sellisega suhet. Minuga ikka tahetakse, sest mina ei räägi oma eelmistest suhetest. Aga kui inimene nendega hüppab ja proovib sind just nimelt armukadetaks teha, siis ta ongi mingi nõme tüüp, kellega ei olegi mõtet midagi aretada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA

Täpsustan, et meie vanusevahe on vaid 2a, oleme noored inimesed. Ta pole üritanud mind kuidagi kadedaks teha, ise olen küsinud neid asju. Ega ma ka ei osanud arvata, et need kuidagi mulle mõjuks. Ma ei ole kunagi olnud armukade tüüp, just risti vastupidi, väga vabalt võtnud asju, mille peale mõni marru läheks. See on enesegi jaoks ootamatu, et nüüd ühtäkki mingisugused sundmõtted on tekkinud, millest ma mõistusega aru saan, et need on täiesti tobedad. Tema partnerite arvu saab kahel käel üles lugeda, minu jaoks on selle teadmisega juba raske toime tulla. Mõne teise jaoks on see tühi-tähi (ka tema mõistes). Ilmselgelt saan ma aru, et pean probleemi põhjuseid endast seespoolt otsima.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA

Täpsustan, et meie vanusevahe on vaid 2a, oleme noored inimesed. Ta pole üritanud mind kuidagi kadedaks teha, ise olen küsinud neid asju. Ega ma ka ei osanud arvata, et need kuidagi mulle mõjuks. Ma ei ole kunagi olnud armukade tüüp, just risti vastupidi, väga vabalt võtnud asju, mille peale mõni marru läheks. See on enesegi jaoks ootamatu, et nüüd ühtäkki mingisugused sundmõtted on tekkinud, millest ma mõistusega aru saan, et need on täiesti tobedad. Tema partnerite arvu saab kahel käel üles lugeda, minu jaoks on selle teadmisega juba raske toime tulla. Mõne teise jaoks on see tühi-tähi (ka tema mõistes). Ilmselgelt saan ma aru, et pean probleemi põhjuseid endast seespoolt otsima.

Kahe käe näppudel on need, keda sina tead. Lisaks veel need teised.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oluline on, et see sinu kaaslane ei oleks nö harjunud paljude ja kiiresti vahetuvate partneritega ja ikka suudaks ühele ka ainult keskenduda. Olen kindel, et kui inimene ise tahab ja on leidnud inimese, kellega soovib koos olla, võib ka selline muidu seelikukütt suuta pereinimeseks hakata. Aga eks sa ise pead kindel olema, et see inimene seda tahab, sest eks alati on riskantsem alustada suhet inimesega, kellel kaaslased tihti vahetuvad. Aga kui tunned, et asi on õige, ei tasu ka ehk üle mõelda ja proovi ende ja talle võimalus anda. Nagu sa ise ütlesid – minevik on meil kõigil. Ja kui ta kedagi petnud ei ole ja halvasti kohelnud ei ole, siis ehk ta lihtsalt ei olnud varem leidnud inimest, kellega midagi enamat, kui ainult juhuseks, kogeda tahaks.

See kirjeldus on väga õige. Mõistan teemaalgatajat, olen ise TA tüüpi inimene ja täpselt samasuguses olukorras olnud. Siin ei olegi muud teha, kui enda peas mõelda selgeks, kas see on sinu jaoks täiesti vastuvõetamatu või suudad sa kuidagi minevikuga rahu teha. Ka minule pakkus üks selline mees huvi ja pean siinkohal välja tooma, et kuhugi see (muudel põhjustel) ei jõudnud. Mina ütleks, et seksuaalkäitumise kõrval olulisemgi on mõista, kas teie arusaamad paarisuhtest on üldse sarnased. Sellised “elumehed” paraku sageli ei oskagi ka parima tahtmise juures suhtes olla ja totaalselt erinev nägemus suhte toimimisest võib suuremaks komistuskiviks osutuda kui kaaslase varasem partnerite arv ja vabameelsem elustiil.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA

Täpsustan, et meie vanusevahe on vaid 2a, oleme noored inimesed. Ta pole üritanud mind kuidagi kadedaks teha, ise olen küsinud neid asju. Ega ma ka ei osanud arvata, et need kuidagi mulle mõjuks. Ma ei ole kunagi olnud armukade tüüp, just risti vastupidi, väga vabalt võtnud asju, mille peale mõni marru läheks. See on enesegi jaoks ootamatu, et nüüd ühtäkki mingisugused sundmõtted on tekkinud, millest ma mõistusega aru saan, et need on täiesti tobedad. Tema partnerite arvu saab kahel käel üles lugeda, minu jaoks on selle teadmisega juba raske toime tulla. Mõne teise jaoks on see tühi-tähi (ka tema mõistes). Ilmselgelt saan ma aru, et pean probleemi põhjuseid endast seespoolt otsima.

Parem juhusuhted kui üks sügav ja pikk suhe ühega. Juhusuhted demonstreerivad, et soovib seksi, üks-kaks pikka suhet näitavad ühist ajalugu, head sobivust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas just allutamises, aga kuidagi väga lühikese ajaga on see vanem ja naistega  kogenum mees saanud selle noorema naise enda järgi õhkama stiilis, et on TA-le nii kallis, et kardab meest kaotada! No mida kaotamise juttu. See tundub kuidagi nii tobe, õhata romantiliselt mingi kaugel elava vanema mehe järgi,

Minu vanemad nii kohtusidki. Mingeid fuvkbuddysid polnud. Teema on täitsa aktuaalne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub ka. Kui mul on mees, kellest olen väga huvitatud, seda vähem räägin ma teistest meestest. Kui ta küsib, kellega sa viimati magasid, alati ütlen, et oi, väga kaua aega tagasi, mis siis, et see “kaua” oli näiteks eile. Kui küsitakse, et kas sul on palju sekspartnereid olnud, alati ütlen, et ei, mõni üksik, olen väga valiv. Tunnistan ainult suhet oma lapse isaga, kellega olin kümme aastat koos, teistest ei soovi eriti küll midagi rääkida, milleks.

Inimesed on erinevad, mõni tahab suhtes ausust ja avatust igas osas. Ma oleks küll väga häiritud kui tuleks välja, et partner tõde moonutanud on. Varasemate suhete analüüsimine annab ju pealegi inimesese enda kohta väga palju teavet. Aga eks see ongi elu võlu ja valu, et minusugused otsivad endale sarnanevaid avatud inimesi ja sinusugused valivad nende väärtuste järgi, mis sul on. Igale oma.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks on seks võib-olla niivõrd eriline asi, et tekitab armukadedust ja eelmisi partnereid peab varjama. Aga paljude jaoks see nii pole. Seks ja suhe on täiesti erinevad kategooriad ja seksist räägitakse vabalt, ka eelnevatest partneritest. Ei häbeneta seda, et on palju partnereid olnud näiteks. Ma ise ei ole paljudega olnud, aga ma ei taju ka, et peaks üksikasju varjama või räägiks sellest kuidagi teistmoodi, kui muudest tegemistest oma elus. Inimene, kelle jaoks seks ja suhted on jututeemana ebamugavad ja kes tunneb tugevat armukadedust, polegi minu jaoks.

Mitte minu jaoks pole seks nii eriline, vaid suuremale osale inimestest ei meeldi jutud eksidest või eelmistest seksisuhetest kellegi teisega. Osadele meeldib sellest aga hirmsasti mämmutada ja ennast nagu upitada, et vaata kui tahetud ma olen ka teiste poolt, aga tegelikult on neid inimesi vähe, kellele meeldiks oma huviobjekti seiklustest kuulata. Seksist võib rääkida muidugi, aga pigem selles võtmes, et mis sulle meeldib, mida meie võiksime teha vms, aga mitte heietada ja heietada mingitest teistest meestest või naistest. Tegelikult ei soovi teie partnerid teie eelmiste seksisõpradega suhete detaile kuulata.

Ma sain aru, et teemaalgataja ise uuris ja talle vastati ausalt. Nämmutamine on midagi muud, kui muudkui ainult sellest räägitakse või kiidetakse eksi, aga partner ei taha kuulda. Lihtsalt mainimine, et mul on palju suhteid olnud, on võrdlemisi tavaline, paljude suhetega inimene ei tule selle peale, et kedagi võib see häirida. Võib-olla on asi vanuses, et 40+ inimesed on rohkem armukadedad, aga 20sed ongi paljud vabasuhtes, polügaamsetes või lühikestes suhetes, selle asemel, et petta. Seks on lihtsalt seks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 111 )


Esileht Pereelu ja suhted Aidake mõista juhusuhteid