Esileht Pereelu ja suhted Aidake mõista juhusuhteid

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )

Teema: Aidake mõista juhusuhteid

Postitas:
Kägu

aga 20sed ongi paljud vabasuhtes, polügaamsetes või lühikestes suhetes, selle asemel, et petta. Seks on lihtsalt seks.

Loen seda väärarusaama pidevalt. Tänapäeval kasvatakse aina hiljem üles.

https://www.google.com/amp/s/www.newsweek.com/whats-driving-gen-zs-aversion-sex-opinion-1638228%3famp=1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane oli ka just enne minuga tutvumist fuckbuddy suhtes. Ja kohe peale meie tutvumist lõpetas ära selle suhte. Rääkisime sellest temaga, et mis see fb suhe siis talle tähendas ja mingit ohtu ma meie suhtele selles ei tajunud. Sest tal olid minu vastu tunded ja ta näitas neid välja nii tegudes kui sõnades. Sõitis ka tartust tallinna nii mõnigi kord, kui elasime veel eraldi ja eri linnades.

Fb suhte peale armukade ei maksa olla, kui ta oleks tahtnud, oleks ta juba selle naisega suhtes. Või mõnega oma eelmistest fb suhetest. Aga ta tahab ju sinuga olla.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb suhte peale armukade ei maksa olla, kui ta oleks tahtnud, oleks ta juba selle naisega suhtes.

Suhtes muidugi ei taha selle inimesega olla, aga seksida võib-olla tahab teinekordki.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane oli ka just enne minuga tutvumist fuckbuddy suhtes. Ja kohe peale meie tutvumist lõpetas ära selle suhte. Rääkisime sellest temaga, et mis see fb suhe siis talle tähendas ja mingit ohtu ma meie suhtele selles ei tajunud. Sest tal olid minu vastu tunded ja ta näitas neid välja nii tegudes kui sõnades. Sõitis ka tartust tallinna nii mõnigi kord, kui elasime veel eraldi ja eri linnades.

Fb suhte peale armukade ei maksa olla, kui ta oleks tahtnud, oleks ta juba selle naisega suhtes. Või mõnega oma eelmistest fb suhetest. Aga ta tahab ju sinuga olla.

Fuckbuddy olemasolu on iseenesest juba hea indikaatur, et inimene suudab “tunded” ja seksi väga häsi lahus hoida ning tema joaks mingit probleemi nagu polnud. Ei pruugi ka tulevikus olla.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane oli ka just enne minuga tutvumist fuckbuddy suhtes. Ja kohe peale meie tutvumist lõpetas ära selle suhte. Rääkisime sellest temaga, et mis see fb suhe siis talle tähendas ja mingit ohtu ma meie suhtele selles ei tajunud.

Vahe on selles, et sina rääkisid oma elukaaslasega kohe algusest peale ja teie vahel on usaldus ja ta siiski on sinu e l u k a a s l a n e. Nüüd loe teemat uuesti ja see mees ei ole tema elukaaslane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul on mees, kellest olen väga huvitatud, seda vähem räägin ma teistest meestest. Kui ta küsib, kellega sa viimati magasid, alati ütlen, et oi, väga kaua aega tagasi, mis siis, et see “kaua” oli näiteks eile. Kui küsitakse, et kas sul on palju sekspartnereid olnud, alati ütlen, et ei, mõni üksik, olen väga valiv. Tunnistan ainult suhet oma lapse isaga, kellega olin kümme aastat koos,

Et siis valetaksid? Ütleksid, et oled väga valiv ja seksisid väga ammu, kuigi tegelikult seksisid kellegagi eile, nagu sa ise kirjutad? Mina ei viitsiks. Neid valesid tuleb ju pärast meeles pidada. Võib-olla tuleb elu jooksul kordi ja kordi vastata küsimusele: “Miks sa niimoodi kekutama, itsitama ja punastama hakkasid? Tunned seda kutti või?”.

Loomulikult ei laskuks ma ka pikkadesse aruteludesse konkreetsete eelmiste seksuaalpartnerite kohta. Lõpuks olid ka minevikusuhted kahe osapoole suhted ja mul ei ole mingit õigust detailides analüüsida näiteks Kallele, et kuuidas Rain voodis oli.

Ükski normaalne mees ka ei küsi, mitu parnerit naisel olnud on ja mis nende nimed on. Aga kui küsitakse, milal sul viimane partner oli, siis otse valetama hakata…nõmedus. Minu jaoks on küll oluline ausus, mida rohkem ma soovin seda meest endale, seda vähemaks võtan riske, et ta saab põhjendatult mind pärast valetajaks pidada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled vaba ja vallaline siis kust seksi saada? Ongi juhusuhted ja n-ö seksisõbrad. Kui end kaitsta ja kontrollida siis pole selles ju midagi halba.

Mina vallalisteks jäin siis peale lahutust ka harrastasin mõnda üheöösuhet….lihtsalt läks nii. Varem, st nooremana, polnud neid ühtegi.

Seksi jaoks pole tundeid vaja kui eesmärgiks lihtsalt seksiisu rahuldamine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane oli ka just enne minuga tutvumist fuckbuddy suhtes.

Ma mitte iialgi ei hakkaks olema koos mehega, kellel on (hiljuti)  olnud fb suhe. Selline mees on oma olemuselt liiderlik, labane, pinnapealne, mõttetu ja täiesti ebausaldusväärne. Sina oled tema järgmine fb, ei midagi enamat, ära mitte unistagi oma ainulaadsusest. See mõtegi on naeruväärne.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma mitte iialgi ei hakkaks olema koos mehega, kellel on (hiljuti)  olnud fb suhe. Selline mees on oma olemuselt liiderlik, labane, pinnapealne, mõttetu ja täiesti ebausaldusväärne. Sina oled tema järgmine fb, ei midagi enamat, ära mitte unistagi oma ainulaadsusest. See mõtegi on naeruväärne.

Kui ta aus on, ei saa olla ebausaldusväärne ega pinnapealne mitte sugugi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mitte iialgi ei hakkaks olema koos mehega, kellel on (hiljuti) olnud fb suhe. Selline mees on oma olemuselt liiderlik, labane, pinnapealne, mõttetu ja täiesti ebausaldusväärne. Sina oled tema järgmine fb, ei midagi enamat, ära mitte unistagi oma ainulaadsusest. See mõtegi on naeruväärne.

Kui ta aus on, ei saa olla ebausaldusväärne ega pinnapealne mitte sugugi.

Fb-ndusega tegelnud mees ei ole iialgi aus.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb-ndusega tegelnud mees ei ole iialgi aus.

Ausus on, et ütled, et läksin hiljuti FB suhtest lahku ja sind näen samuti seksisõbrana. Või et sind näen tõsisena, eelmine suhe oli FB. See ongi ju ausus. Ausus on ka see, kui sa ütled oma kaaslasele, et kuule, ma kavatsen praegu kellegi teisega seksima minna.

Ainus ohumärk on tõesti see, et kui naine on bioloogilise kellaga hädas ja juba vanus ei ole seal nooruke-nooruke, siis on tõesti nii, et kulutad FB peale aasta, kaks ja jääd lõpuks ikkagi üksikemaks või ei saagi emaks. Bioloogia paneb kõik paika, companionshipi saab igasugust, kasvõi raamatukogust, aga romantika eesmärk on saada järglased.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mitte iialgi ei hakkaks olema koos mehega, kellel on (hiljuti) olnud fb suhe. Selline mees on oma olemuselt liiderlik, labane, pinnapealne, mõttetu ja täiesti ebausaldusväärne. Sina oled tema järgmine fb, ei midagi enamat, ära mitte unistagi oma ainulaadsusest. See mõtegi on naeruväärne.

Kui ta aus on, ei saa olla ebausaldusväärne ega pinnapealne mitte sugugi.

Fb-ndusega tegelnud mees ei ole iialgi aus.

Mis soga sa ajad?

Kas sul oli FB, kellega lootsid enamat, aga tema ei tahtnud? ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb-ndusega tegelnud mees ei ole iialgi aus. Ausus on, et ütled, et läksin hiljuti FB suhtest lahku ja sind näen samuti seksisõbrana.

Mees, kes on väärikas, austab naisi ja on truu, et tegele iialgi mingi fakkbodindusega. Õigel ja usaldusväärsel mehel ei olegi selliseid suhteid olnud.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes on väärikas, austab naisi ja on truu, et tegele iialgi mingi fakkbodindusega. Õigel ja usaldusväärsel mehel ei olegi selliseid suhteid olnud.

Mina ei näe vahet, on tal viies elukaaslane, neljas abikaasa või kolmas fuckbuddy. Tulemus on ju samaväärne füüsilises plaanis. Vaimses plaanis võib öelda, et pole paikne ja seega bioloogiliselt pole hea isa, sest kaob uut naist jahtima ja jätab pojad hätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb-ndusega tegelnud mees ei ole iialgi aus. Ausus on, et ütled, et läksin hiljuti FB suhtest lahku ja sind näen samuti seksisõbrana.

Mees, kes on väärikas, austab naisi ja on truu, et tegele iialgi mingi fakkbodindusega. Õigel ja usaldusväärsel mehel ei olegi selliseid suhteid olnud.

Sellega ma olen tegelikult nõus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane oli ka just enne minuga tutvumist fuckbuddy suhtes.

Ma mitte iialgi ei hakkaks olema koos mehega, kellel on (hiljuti) olnud fb suhe. Selline mees on oma olemuselt liiderlik, labane, pinnapealne, mõttetu ja täiesti ebausaldusväärne. Sina oled tema järgmine fb, ei midagi enamat, ära mitte unistagi oma ainulaadsusest. See mõtegi on naeruväärne.

azoo.
Esiteks, ma olen piisavalt elukogenud, et vahet teha meestel, kellel on kavatsused suhteks vs kavatsused fuckbuddy suhteks. Mitme aasta jooksul, kui mitte varem, need kavatsused yldiselt selguvad 😉 Eks loed märke. Ainult seksist huvituv mees ei vii oma vanematega/parimate sõpradega kohtama, ei taha veeta aega väljaspool voodit; ühesõnaga, see suhe ei ole tema jaoks prioriteet.

Teiseks, siin perekoolis näeb sageli suhtumist nagu oleksid kõik mehed mingid alfaisased, kes ainult ringi tõmbavad ja kõike panevad. Selliseid mehi on siiski ju vähemus. Ei pea ju igast anonyymsest mehest, kelle kohta loete, kahtlustama alati “kõige hullemat”. Ma ei näe midagi halba, kui täiskasvanud inimesed on omavahelisel kokkuleppel seksisõbrad, neile sobib, lasku käia. See ei tee neist kõike seda, mis eespool mainisite. Ma hindan seda, et mu mees oli sellest rääkides minuga aus.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane oli ka just enne minuga tutvumist fuckbuddy suhtes.

Ma mitte iialgi ei hakkaks olema koos mehega, kellel on (hiljuti) olnud fb suhe. Selline mees on oma olemuselt liiderlik, labane, pinnapealne, mõttetu ja täiesti ebausaldusväärne. Sina oled tema järgmine fb, ei midagi enamat, ära mitte unistagi oma ainulaadsusest. See mõtegi on naeruväärne.

azoo.

Esiteks, ma olen piisavalt elukogenud, et vahet teha meestel, kellel on kavatsused suhteks vs kavatsused fuckbuddy suhteks. Mitme aasta jooksul, kui mitte varem, need kavatsused yldiselt selguvad ???? Eks loed märke. Ainult seksist huvituv mees ei vii oma vanematega/parimate sõpradega kohtama, ei taha veeta aega väljaspool voodit; ühesõnaga, see suhe ei ole tema jaoks prioriteet.

Teiseks, siin perekoolis näeb sageli suhtumist nagu oleksid kõik mehed mingid alfaisased, kes ainult ringi tõmbavad ja kõike panevad. Selliseid mehi on siiski ju vähemus. Ei pea ju igast anonyymsest mehest, kelle kohta loete, kahtlustama alati “kõige hullemat”. Ma ei näe midagi halba, kui täiskasvanud inimesed on omavahelisel kokkuleppel seksisõbrad, neile sobib, lasku käia. See ei tee neist kõike seda, mis eespool mainisite. Ma hindan seda, et mu mees oli sellest rääkides minuga aus.

On ka neid mehi, kes tassivad oma FBd vanemate juurde jne, aga ikka raiuvad, et suhet ei taha. Seda on mul pisut keeruline mõista.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult seksist huvituv mees ei vii oma vanematega/parimate sõpradega kohtama, ei taha veeta aega väljaspool voodit; ühesõnaga, see suhe ei ole tema jaoks prioriteet.

Viib kohtuma ja tahab aega veeta ja kuidas veel. Oled naiivne ja mingites stampmõtetes kinni.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest sellised inimesed on pisut psühhopaatlikud.

Kui muudmoodi täpsemalt kokku räägitud ei ole (a la et tahad lapsi, kodu jms), oled ka sina juhusuhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Ainult seksist huvituv mees ei vii oma vanematega/parimate sõpradega kohtama”

Oijah, mul jällegi selline kogemus, et ma naiivse inimesena läksin deidi juurde filmi vaatama, teadmata, et mind seal läbi… Oleksin pidanud selle inimesega rohkem mitte suhtlema, aga näed siis, protesteerisin messengeris tagantjärgi, et nii ikka ei tehta. Siis viis jõulupidudele ja aastavahetusele, kõik sõbrad ja vanemad nägin ära, et siis pm pool nädalat okupeeris mu korterit, mis mulle ka ei sobinud, aga vat????, ikkka temal oli õigus. Siis kuu aja möödudes olin ma tema jaoks liiga negatiivne ja leidis endale järgmise ohvri, eputas temaga jõusaalis.

Huvitav ja fcked up kogemus… Mind tema järfnevad suhted ega ka eelnevad sh ei huvitanud… Aga sellel inimesel on midagi fkn viga.

Ta veel tahtis sõpradeks jääda vms, stalkis instat jne… Pidin ära blokkima.

 

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oijah, mul jällegi selline kogemus, et ma naiivse inimesena läksin deidi juurde filmi vaatama, teadmata, et mind seal läbi…

Apppiii… Kas ema ei õpetanud, et võõraste meeste juurde koju ei minda!?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb-ndusega tegelnud mees ei ole iialgi aus. Ausus on, et ütled, et läksin hiljuti FB suhtest lahku ja sind näen samuti seksisõbrana.

Mees, kes on väärikas, austab naisi ja on truu, et tegele iialgi mingi fakkbodindusega. Õigel ja usaldusväärsel mehel ei olegi selliseid suhteid olnud.

Blaa blaaa blaaaa. Selle sinu nimetatud toiminguga tegelevad need mehed, kes on arusaanud kui mõttetu rühmamine on suhe, lõpp on ju ikka see mida ei soovita. Lihtsam on lihtsalt sebida ja siis sebida järgmist, sest see on ka põnev. Aga kui sa ise oled terve elu olnud õnnetus suhtes, siis sa muidugi kadetsed neid mehi, sest sa tahaks ise sama teha, aga oled juba vana ja välimust ka pole, muidugi seks pole sulle oluline. Peamine eeldus sebimiseks on sul puudu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane oli ka just enne minuga tutvumist fuckbuddy suhtes.

Ma mitte iialgi ei hakkaks olema koos mehega, kellel on (hiljuti) olnud fb suhe. Selline mees on oma olemuselt liiderlik, labane, pinnapealne, mõttetu ja täiesti ebausaldusväärne. Sina oled tema järgmine fb, ei midagi enamat, ära mitte unistagi oma ainulaadsusest. See mõtegi on naeruväärne.

azoo.

Esiteks, ma olen piisavalt elukogenud, et vahet teha meestel, kellel on kavatsused suhteks vs kavatsused fuckbuddy suhteks. Mitme aasta jooksul, kui mitte varem, need kavatsused yldiselt selguvad ???? Eks loed märke. Ainult seksist huvituv mees ei vii oma vanematega/parimate sõpradega kohtama, ei taha veeta aega väljaspool voodit; ühesõnaga, see suhe ei ole tema jaoks prioriteet.

Teiseks, siin perekoolis näeb sageli suhtumist nagu oleksid kõik mehed mingid alfaisased, kes ainult ringi tõmbavad ja kõike panevad. Selliseid mehi on siiski ju vähemus. Ei pea ju igast anonyymsest mehest, kelle kohta loete, kahtlustama alati “kõige hullemat”. Ma ei näe midagi halba, kui täiskasvanud inimesed on omavahelisel kokkuleppel seksisõbrad, neile sobib, lasku käia. See ei tee neist kõike seda, mis eespool mainisite. Ma hindan seda, et mu mees oli sellest rääkides minuga aus.

On ka neid mehi, kes tassivad oma FBd vanemate juurde jne, aga ikka raiuvad, et suhet ei taha. Seda on mul pisut keeruline mõista.

Ei ole kunagi mõistnud seda vajadust teist oma vanematele näidata. Võib-olla see on mingi keskaegne traditsioon kus vanemad valisid lastele mehe või naise, andsid nagu heakskiidu. Seepärast ehk naistele on see oluline märk kui mees veab naise oma emale näitamiseks, siis on mehel suhtetõsidus. Noorte puhul see tõesti klapiks, aga keskealised ka veavad oma suhted veel vanemate ette?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oijah, mul jällegi selline kogemus, et ma naiivse inimesena läksin deidi juurde filmi vaatama, teadmata, et mind seal läbi…

Apppiii… Kas ema ei õpetanud, et võõraste meeste juurde koju ei minda!?

ema surnud, kus ta õpetab 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane oli ka just enne minuga tutvumist fuckbuddy suhtes.

Ma mitte iialgi ei hakkaks olema koos mehega, kellel on (hiljuti) olnud fb suhe. Selline mees on oma olemuselt liiderlik, labane, pinnapealne, mõttetu ja täiesti ebausaldusväärne. Sina oled tema järgmine fb, ei midagi enamat, ära mitte unistagi oma ainulaadsusest. See mõtegi on naeruväärne.

azoo.

Esiteks, ma olen piisavalt elukogenud, et vahet teha meestel, kellel on kavatsused suhteks vs kavatsused fuckbuddy suhteks. Mitme aasta jooksul, kui mitte varem, need kavatsused yldiselt selguvad ???? Eks loed märke. Ainult seksist huvituv mees ei vii oma vanematega/parimate sõpradega kohtama, ei taha veeta aega väljaspool voodit; ühesõnaga, see suhe ei ole tema jaoks prioriteet.

Teiseks, siin perekoolis näeb sageli suhtumist nagu oleksid kõik mehed mingid alfaisased, kes ainult ringi tõmbavad ja kõike panevad. Selliseid mehi on siiski ju vähemus. Ei pea ju igast anonyymsest mehest, kelle kohta loete, kahtlustama alati “kõige hullemat”. Ma ei näe midagi halba, kui täiskasvanud inimesed on omavahelisel kokkuleppel seksisõbrad, neile sobib, lasku käia. See ei tee neist kõike seda, mis eespool mainisite. Ma hindan seda, et mu mees oli sellest rääkides minuga aus.

On ka neid mehi, kes tassivad oma FBd vanemate juurde jne, aga ikka raiuvad, et suhet ei taha. Seda on mul pisut keeruline mõista.

Ei ole kunagi mõistnud seda vajadust teist oma vanematele näidata. Võib-olla see on mingi keskaegne traditsioon kus vanemad valisid lastele mehe või naise, andsid nagu heakskiidu. Seepärast ehk naistele on see oluline märk kui mees veab naise oma emale näitamiseks, siis on mehel suhtetõsidus. Noorte puhul see tõesti klapiks, aga keskealised ka veavad oma suhted veel vanemate ette?

ega tõsises suhtes sa oledkinsuhtes ja suurema perega, mitte ainult kaaslasega. iseasi kellel kui hea see suhe on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte minu jaoks pole seks nii eriline, vaid suuremale osale inimestest ei meeldi jutud eksidest või eelmistest seksisuhetest kellegi teisega.

Minu meelest pole see lihtsalt viisakas teise inimese suhtes, kui ma laia suuga elu läbi laterdan, et meil oli juhusuhe just vat temaga.
Oma suhetest võin ju rääkida, eitama ja valetama ei hakka, kui küsitakse, aga partneri nime, kui ponud just abielu või mitmeaastane kooselu, ei ütle püssi ähvardusel ka. Minu asi ei ole teiste inimeste seksuaalseiklusi minuga paljastada, räägime ikka oma asjadest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes on väärikas, austab naisi ja on truu, et tegele iialgi mingi fakkbodindusega. Õigel ja usaldusväärsel mehel ei olegi selliseid suhteid olnud. Blaa blaaa blaaaa. Selle sinu nimetatud toiminguga tegelevad need mehed, kes on arusaanud kui mõttetu rühmamine on suhe, lõpp on ju ikka see mida ei soovita. Lihtsam on lihtsalt sebida ja siis sebida järgmist, sest see on ka põnev. Aga kui sa ise oled terve elu olnud õnnetus suhtes, siis sa muidugi kadetsed neid mehi, sest sa tahaks ise sama teha, aga oled juba vana ja välimust ka pole, muidugi seks pole sulle oluline. Peamine eeldus sebimiseks on sul puudu.

Blaaa küll, kuid ma olen naine. Minu elus tõesti puuduvad mehed, kes on enda jaoks aru saanud (muide, kirjutatakse lahku, jäta meelde), et suhted on mõttetud, kes tegelevad ‘sebimisega’ ja kes peavad suhteid mõttetuks rühmamiseks. Sellised mehed on mõttetud panod, täiesti olematu suhtematerjal, nad on väljas vaid seksil ja neil on ‘põnev’. Minu ellu sellised mehed ei satu, minu lähedale nad ei saa. Kui sina oled sellist tüüpi naine, kes on kibestunud, kel on olnud (ilmselt?) mingid halvad kogemused ja haigetsaamised panomeeste tõttu, siis räägi vaid enda eest. Katsu edaspidi hoiduda meestest, kes SEBIVAD. Millegipärast (sulle ilmeselt täiesti arusaamatul moel) on minu elus mees, kes ei ole kunagi ‘sebinud’, kui tal puuduvad tunded naise vastu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes on väärikas, austab naisi ja on truu, et tegele iialgi mingi fakkbodindusega. Õigel ja usaldusväärsel mehel ei olegi selliseid suhteid olnud. Blaa blaaa blaaaa. Selle sinu nimetatud toiminguga tegelevad need mehed, kes on arusaanud kui mõttetu rühmamine on suhe, lõpp on ju ikka see mida ei soovita. Lihtsam on lihtsalt sebida ja siis sebida järgmist, sest see on ka põnev. Aga kui sa ise oled terve elu olnud õnnetus suhtes, siis sa muidugi kadetsed neid mehi, sest sa tahaks ise sama teha, aga oled juba vana ja välimust ka pole, muidugi seks pole sulle oluline. Peamine eeldus sebimiseks on sul puudu.

Blaaa küll, kuid ma olen naine. Minu elus tõesti puuduvad mehed, kes on enda jaoks aru saanud (muide, kirjutatakse lahku, jäta meelde), et suhted on mõttetud, kes tegelevad ‘sebimisega’ ja kes peavad suhteid mõttetuks rühmamiseks. Sellised mehed on mõttetud panod, täiesti olematu suhtematerjal, nad on väljas vaid seksil ja neil on ‘põnev’. Minu ellu sellised mehed ei satu, minu lähedale nad ei saa. Kui sina oled sellist tüüpi naine, kes on kibestunud, kel on olnud (ilmselt?) mingid halvad kogemused ja haigetsaamised panomeeste tõttu, siis räägi vaid enda eest. Katsu edaspidi hoiduda meestest, kes SEBIVAD. Millegipärast (sulle ilmeselt täiesti arusaamatul moel) on minu elus mees, kes ei ole kunagi ‘sebinud’, kui tal puuduvad tunded naise vastu.

Ja siis? Igal inimesel on elus oma roll. Sinul on oma roll, neil oma roll. Selliseid pano naisi on sama palju kui selliseid mehi, elu ongi segasummasuvila.

Ka sinust võib saada panonaine, sa oled lihtsalt liiga noor veel, aga elu on pikk.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oijah, mul jällegi selline kogemus, et ma naiivse inimesena läksin deidi juurde filmi vaatama, teadmata, et mind seal läbi… Oleksin pidanud selle inimesega rohkem mitte suhtlema, aga näed siis, protesteerisin messengeris tagantjärgi, et nii ikka ei tehta.

Tule taevas appi! Loomulikult kui lähed mehele külla filmi vaatama, siis pärast k_pitakse sind läbi. Kuidas siis teisiti. Muidu pole ju mõtet koos filmi vaadata. Mis see messengeris hiljem protestimine aitab. Aga noh tänapäeva noored ongi ju naiivsed.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult seksist huvituv mees ei vii oma vanematega/parimate sõpradega kohtama, ei taha veeta aega väljaspool voodit; ühesõnaga, see suhe ei ole tema jaoks prioriteet.

Nii armas jutt, noorus on ikka ilus aeg. Ja seda koledam on vanadus, kui saad aru, mis tegelt toimub… 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )


Esileht Pereelu ja suhted Aidake mõista juhusuhteid