Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aidake otsustada, kas teha kolmas laps!

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Aidake otsustada, kas teha kolmas laps!

Postitas:
Kägu

Kaks last olemas, sama mehega. Oleme rikkad, kinnisvara on piisavalt, lisaks perefirma. Elamine suur, reisime palju, koduloomi pole. Igale lapsele oleks oma tuba. Niisiis saaksime lubada kolme last. Need on siis plussid. Miinuseid on ka palju- olen 35, mees 41. Ta pole mingi pereinimene, kes viitsiks lastega askeldada, see oleks minu \”hobi\”. Kardan, et kolme lapsega ei saaks enam nii mugavalt reisida, eriti kui tahan lastega kusagile omaette minna, ilma meheta. Kardan ka, et kolme lapsega on liiga palju tegemist ja muret. Ohh, aidake otsustada!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Aidake otsustada, kas teha kolmas laps!

Aga kui sul jääb aega ja ressursse ja armastust yle, miks mitte jagada seda neile kel ei ole elus nii õnnelikult läinud? Panusta aeg ja ressurss mönele lastekodu lapsele? Heategevuslikule projektile? :). Oma perre tulevad sul mingil ajal nagunii lapselapsed, sa ei pea muretsema, et see elamus yldse edaspidi olemata jääb:)

Please wait...
Postitas:
sanshain

ma ei tea, mina \”hobikorras\” lapsi ei tee ja mul on mees pereinimene, kes viitsib nendega jännata. Rikkus ja suur elamine on muidugi suureks plussiks ka sinu puhul aga eks mõtle hästi järele, kas sul on oma \”hobi\” jaoks piisavalt aega ja energiat.
PS! vanusepoolest oleks nagu viimane aeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, kindlasti mitte.

Sest kui inimene nii elutähtsaid otsuseid ei suuda ise vastu võtta ja küsib sellist asja foorumist (appi!), siis pole selle kolmanda lapsega küll midagi peale hakata.

Please wait...
Postitas:
Serena

mina ei teeks last sellepärast, et rahaliselt oleks võimalik ja igal lapsel oma tuba, aga mehepoolne panus peresse ja lastesse väike. leiaksin endale muu \”hobi\”, võtaks justnimelt kodulooma näiteks. ei teeks last teadlikult AINULT ENDALE. seda enam, et 2 last juba olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mees ei viitsi tittedega tegeleda aga kui juba suuremad on, siis naudib neid. Umbes kahe aastastega on tal hea klapp juba. Heategevusega tegelen niigi, annetan lasterikastele peredele raha aga nende lapsi endale ei taha. Koduloomi ka ei taha, sest oleme liikuvad inimesed, lapsi veame igale poole kaasa aga koduloomad oleksid takistuseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
rlv

Oota, ma vaatan korraks lakke…

Jah, ma arvan, et peaksid ikka tegema!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees ei viitsi lastega askeldada, siis oleks kolmas laps ilmselt tema tahte vastu.
Proovi algust teha heategevusega, aita mõnd vaest peret või haiget last.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ikka soov on ja mees vastu pole, siis teeks ära. Muidugi on lastega tegemist ja muret aga ka rõõmu ju. Ja kui on 3 last, siis on rõõm kolmekordne. Tundub, et kui sa praegu asja ära ei tee, siis jääb terve elu kriipima, et äkki ikka oleks võinud olla. Nii et tee ära:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui 35aastane kahe lapse ema püstitab Perekooli sellise teema, siis on õigem see kolmas laps tegemata jätta.

Please wait...
Postitas:
Käggu

Aa kas tegema appi saab tulla?

Please wait...
Postitas:
amatöör

mõni sünnitab 7 last ilma kinnisvara, reiside ja isegi meheta – ning ei kaalu ega kõhkle- peaasi, et maksumaksjad ta elu kinni maksavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui oleks südames suur soov ja armastus laste vastu, siis saaksin sinu asemel. Aga kui tähtis on raha, reisimine ja see, et lastel oleks oma tuba, siis vast jätaks kolmanda saamata. Pärast on teil abielu kriisis vm. Ikka prioriteedid peate mehega läbi arutama.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

tee kolmas ära ja arutame siis edasi.

kõigile, kes seda küsivad, vastan, et tee ära. Sa usu mind, keegi pole pärast mind sõimama tulnud.

Please wait...
Postitas:
maiiii

Ma kujutan ette mis näoga mu mees vaataks mind, kui lähen tema juurde, et sain perekoolist loa, et uus laps meisterdama, nii et hakkame pihta! :D:D

Tegelikult ma poleks teist lastki teinud kui see peaks minu \”hobi\” olema :S

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]sanshain kirjutas:[/small]
[tsitaat]
PS! vanusepoolest oleks nagu viimane aeg.[/tsitaat]

Jessas, teemaalgataja 35 ja see siis vanuse poolest viimane aeg??? Kus kiviajas te, naised, ometi elate?
Ma isiklikult polnud 35-selt oma teistki last veel sünnitanud, nüüd olen 40 ja kolmas paarikuine. Meie pere meelest on meil küll kõik hästi ja õigesti.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]sanshain kirjutas:[/small]

Jessas, teemaalgataja 35 ja see siis vanuse poolest viimane aeg??? Kus kiviajas te, naised, ometi elate?
Ma isiklikult polnud 35-selt oma teistki last veel sünnitanud, nüüd olen 40 ja kolmas paarikuine. Meie pere meelest on meil küll kõik hästi ja õigesti.[/tsitaat]

Kui sul on korralik amet, siis ongi õigesti, aga kui oled näiteks kassapidaja, võib juhtuda, et lastakse sind lahti, kui 55 oled – ja proovi siis Eestis selles vanuses uut tööd otsida. Aga laps tahab veel koolitamist ja ülalpidamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ei kiljugi kõik silmad pahupidi – MUIDUGI SÜNNITA!

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei teeks kolmandat, elage ja nautige elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ikka rikkad peaksid rohkem sünnitama (eeldusel, et nad lapsi armastavad ja tahavad), tagades lastele seega inimväärse elu. kahjuks kipuvad rohkem sünnitama need, kel pole isegi voodit lapsele pakkuda, muust rääkimata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

heh, mina just saingi nö perekoolist loa titt teha 😀 Nüüd kõhus kasvab ja nimetangi teda perekooli loaga pühitsetud titeks
😀

Please wait...
Postitas:
kaarel

nimeks pane Kägu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu ma aru saan, on ainus põhjus kolmanda lapse saamiseks, et \”oleme rikkad\”. Ma küll ei tahaks olla laps peres, kus isa lastega ei tegele ja ema mõtleb vaid reisimisele. Raha on, aga vanemate armastust ei jätku. Ja mõistust ka vähevõitu, kui 35.aastaselt tullakse perekoolist küsima, kas teha laps või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Salvestasin teemaalgatuse, otsustasin mehele näidata, kus tal on alles oma naisega vedanud. Kohutav, kui ma 35 aastaselt nõnda vähe mõistust peaksin omama, pthyi,pthyi,pthyi üle õla ja koputan puud. Tase, hoidku jumal mind selle eest!

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aidake otsustada, kas teha kolmas laps!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.