Esileht Väikelaps Aidake palun otusutada

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Aidake palun otusutada

Postitas:

Tere
Laps kolme aastane tüdruk ja jäi väikseks sügisel kantud lenne komplekt kevad sügise oma.
Nüüd vaja uut osta ja ei suuda valida kumba tellida kas see http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?productId=720937&storeId=2444&catalogId=2444&shopId=10009&compartmentId=10068&categoryId=10424# mis ju hinnapoolest eriti hea ja välmus ka ilus või see http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?productId=806461&storeId=2444&catalogId=2444&shopId=10009&compartmentId=10068&categoryId=10424 mille hind pole ka teab mis kõrge ja näeb ilus välja aga ikkagi kõrgem hind kui teisel.
Mida eelistaksite teie?
Ja juurde veel selline küsimus et tüdruk veel alla meetri(napilt) kas peaksin tellima 104 aga varu ei tea soovon et järgmine kevad ja sügis saaks ka käia või 110.Talve kombe 104 ja seljas täitsa norm kuid arvata on et käib sellega veel järgmine talv ka.
Soovin siis teie arvamust.Otsustama pean loomuliklt mina aga teiste arvamust on vahel hea kuulda.
Suured tänud vastuse eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 15:36; 10.02 16:20; 12.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta mõlemad, erinevad numbrid, proovite kodus selga, kui ei sobi saadad tagasi. Teistpidi lähenedes_ 25 eurot on nii väike hind, et ei ole kahju seda raisata ka ainult selleks hooajaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 15:40; 11.02 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostaks ainult kõrged pihaosa ja traksidega püksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mis ma siis lõpuks otsustan osta jääb linnas ja külas käimiseks kuna lasteaia jaoks on tal olemas tööpamiseks joppe ja traksidega püksid kevad sügise omad.
Ma lihtsalt sügisel nägin et lapsele on vaja kahte koplekti sest kui üks pesus siis teine võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 15:36; 10.02 16:20; 12.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei kujuta ette, et panen lapsele külla minekuks või linna minekuks mingi komplekti. ikka viisakad riided pannakse ju. komplektid ja kombed on ikka mänguväljakute ja lasteaia jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:31; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei kujuta ette, et panen lapsele külla minekuks või linna minekuks mingi komplekti. ikka viisakad riided pannakse ju. komplektid ja kombed on ikka mänguväljakute ja lasteaia jaoks. [/tsitaat]

Mis sinna külla siis pannakse??? Niisama sitsikleidis lapse panen autosse istuma? vahet pole, et õues alles mõni kraad plussi!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin seda Kids`i komplekti anttila poes vaatamas. Näeb küll ilus välja, aga ei vasta suurusele. Mul laps 80 cm pikk ja 98 suurus oli kehast paras, aga varrukad jäid lühikeseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis sinna külla siis pannakse??? Niisama sitsikleidis lapse panen autosse istuma? vahet pole, et õues alles mõni kraad plussi!?[/tsitaat]

no 3a on juba suur inimene ju. mul oli alla aastasel juba linnas ja külaskäikudeks nt villane mantel, kasukas, dubljonka ja viisakas jope (mitte komplekt).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:31; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no 3a on juba suur inimene ju. mul oli alla aastasel juba linnas ja külaskäikudeks nt villane mantel, kasukas, dubljonka ja viisakas jope (mitte komplekt).[/tsitaat]oi kui bheen, kui bheen sa oled! Kujutan ette, kuidas su laps teel külla korralikult sinu kõrval pidi tippima, hoidku selle eest, kui mõni lill või lumepall tee kõrval ta tähelepanu köitis! Ega siis villast mantlit ka dubljonkat tohi trööbata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
oi kui bheen, kui bheen sa oled! Kujutan ette, kuidas su laps teel külla korralikult sinu kõrval pidi tippima, hoidku selle eest, kui mõni lill või lumepall tee kõrval ta tähelepanu köitis! Ega siis villast mantlit ka dubljonkat tohi trööbata![/tsitaat]

:))))))))))))))))) naersin valju häälega:)) 10 points!
aga jah, mitu korda see külaskäik hooaja jooksul ette võetakse, et osta selle jaoks eraldi dubljonkat? ja olgu isego nii, ainult, et selle sama hooaja jooksul laps kasvab +5sm ja osta uus dubljonka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 15:40; 11.02 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu teema ei olnud mõeldud vaidlusena kes oma lapsele kevadel paneb selga dubljonka või ültse läheb paljalt külla,ma plusin abi valikul.
Nimelt veelkord kordan üle,et veendusin sügisel ,et lapsel on vaja kahtepaari kevad/sügis riideid,et kui üks must saab teise selga.Igapäev ma ka joppet pesta nagu ei taha.Ja see komplekt mida ma siis valin jääkski linnaskäikudeks ja külaskäikudeks sest elame maal.Usu või ei ma ei pane oma lapsele selga mustajopet mis on eelminepäev lasteaias ära määritud kui järgminepäev linna minna tahan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 15:36; 10.02 16:20; 12.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on üks komplekt, nn kummivoodriga riided, siis on tal softhell jope+ ilmavoodrita kilepüksid. Ja kui on kuiv, siis on tavalised dressipüksid või miskid tugevamast riidest püksid+ softhell jope. Nendega siis lasteaias.
Linnas käime, kas softhelliga või siis pool kile, pool riidest mantliga+ jalas teksad, velvetid vms.

Nendest komplektidest ostaks teise, on kenam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Aidake palun otusutada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.