Esileht Ilu ja tervis Aidake palun

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Aidake palun

Postitas:

Olen alati olnud peenike, sünnitasin sellel aastal teist last. Toitsin rinnaga jja septembrist nö 3 kuud kaal seisab! Teen trenni ja jälgin söömist ja kohe mitte midagi. Vajutades piim on veel rinnas, äkki sellepärast kaal ei lange? Kas on mingeid tablete, et piim kaoks? Või võib asi olla, et ei joo nii palju vett kui vaja? Ma olen nii mures, 10 kg vaja maha võtta:( kas kellelgil oli selline probleem? Arutasin sõbrannadega ja nad pakkusid välja, et konteollida hormoonide taset, äkki mad pole veel normaliseerunud peale sünnitust või piima pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 00:09; 11.12 09:30; 12.12 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda vastan siin. Tulevad kindlasti vead, eesti keel ei ole emakeel. arma muretse! Parem toida last. Kolm kuud on ju lapsukesele vahe – vahemalt aasta toida! Mul oli ka nii teise lapsega, sama palju votsin juurde, samuti muretsesin sest olin ennem vaga peenike. Mul laks aega umbes 9 kuud, kui ma sain oma endise kaalu tagasi, voib olla isegi natukene rohkem. Teist last toitsin rinnaga 3 aastat, see vist isegi natukene palju. Trenni ei teinud, tegelesin palju lapsega ja kaal loomulikul viisil tuli tagasi. Pole vaja moelda endale mingeid probleeme ja haigusi juurde……koik saab korda!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eiiii mul oli rinnapiima 3 kuud ja kaduma hakkas…siis ma nutsin ja enam vähem kuni 5 kuuni sain toita..ja andsinka piimasegu selleta ei daanud ta kõhu täis. Kuu tagasi proovisin anda aga tuli paar tilka ..mõtetu. Esimest last toitsin 3 kuud ja mu rmal sama mure kunagi. Nii. Et nüüd mures kaalu pärast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 00:09; 11.12 09:30; 12.12 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest Sa järeldad, et piim kaduma hakkas? Tegelikult saaksid veel praegugi lapse rinnale tagasi, kui sooviksid. Isegi need emad saavad piima jooksma, kes ei ole kunagi sünnitanud, vaid on lapsendanud. Mu sugulane nåiteks sai imetada oma lapsendatud beebit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 10:02; 13.12 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd tuleb mitte valget (rinnapiima) vaid läbipaistvat vedeliki kas see tähendab, et piim hakkab kaduma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 00:09; 11.12 09:30; 12.12 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see tähendab, et see on eelpiim ja kui laps imema hakkab, siis tuleb rammus ja valge jårelpiim. Tavaliselt umbes 5-10-15min pärast. Sina seda kätte ei pruugi saada pumbates või pigistades, aga laps saab ilusti.
Eelpiim on janu kustutamiseks ja ongi lahja, vahel nagu päris vesi.
Kas laps on veel nõus imema? Kui jah, siis saad (kui imetad 1,5-2h vahedega ööpäevaringselt) rinnad piima tootma ja lapse rinnalapseks tagasi. Kui piima juba piisavalt ( laps neelatab imedes), siis ei pea enam nii tihti imetama, aga 3-4h vahedest esialgu pikemaid vahesid ei teeks.
Tahad proovida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 10:02; 13.12 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures imetamine pidi iseenesest juba kaalu alandama, ilma et peaksid trenni või suurt dieeti pidama.
Kui sa arvad, et piim hakkab kaduma, milleks siis veel mingeid tablette, et piim kaoks?
Mina ütleks nii, et ära muretse nii palju kaalu pärast, ka stress muide võib kaalu tõsta. Pigem naudi lapsega koosolemist, küll näed kuidas kaal hakkab langema:) Kui ise positiivne, pealegi küll varsti hakkab see jooksmine lapse järele, küll siis saad trenni:D
Loomulikult on tore, et mõtled ka endale ja oma tervisele, kuid ära liialt muretse:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Aidake palun

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.