Esileht Pereelu ja suhted Aide libedasõit

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Aide libedasõit

Postitas:

Libedasõit ees, tekkis küsimus kes teinud Aides Pärnus libedasõitu vähemalt viimasel aastal, kas säästusõitu linna vahel tehakse ka reaalsuses(tuttav ütles, et temal ei tehtudki, sõitis vaid libedarajal). Mõtlesin, kas jäetakse nendele tegemata, kes läbinud Aides ka auokooli)? Teine autokool teeb maanteesõitu, sp olen valiku vahel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 16:00; 08.06 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin autokoolis Tallinnas, aga lõppastme koolituse tegin Pärnu Aides. Aasta oli siis 2008 ja ökosõit kulges mööda maanteed. See grupp, kes meil oli, tegi kõik ökosõitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka Tallinna autokoolist. Pärnu Aides käisin selle aasta mais. Ökosõit oli meil eraldi Tallinnas, siis teel Pärnusse oli maanteesõit ja Aides oli ainult libdesõit. Mõttetu – see libedasõit kestis vaid 15 min ja ei andnud abs mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see õkosõit toimus Tallina liikluses? Isver!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 16:00; 08.06 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära siis arva, et kollane nelinurk, mis vajab kohendamist on sama tagurpidi kolmnurgaga. Pereelu=muud teemad, vahet pole adumisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa oled noor ja roheline…. see krdi libedasõit on ainult raha koorimiseks…
see kaks situasiooni mis seal oli olematul kiirusel ei aita sind kuidagi maanteel…
ennem tehakse kaks tundi reklaami ja siis sõidad 15 min.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan teemat ära ja küsin, et kas Aides ongi kombeks, et 10 sõidutundi annab üks õpetaja ja teise 10 teine õpetaja? mul oli nii tore õpetaja ja nüüd vahetati ta väga ebameeldiva õpetaja vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Aide libedasõit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.