Esileht Beebi ja mitmikud Ainult nutab

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ainult nutab

Postitas:
Kägu

Mure selles, et beebi nutab enamus une ajast öösiti. Gaase ei tundu tal olevat. Ööunne jääb ise . Seni sehkendab voodis kuni uinub. Ärkab umbes tunni pärast nutuga üles. Ja siis magab vahelduva eduga edasi. Ja niimoodi terve öö. Ei ole palav ega ka külm. Gaase ei ole. Ei punnita vms. Lihtsalt viriseb ja nutab. Magab 20 min ja jälle. See probleem sünnist saati . Kardan et tal juba krooniline unepuudus . Päeva aeg teeb samuti 20 min unesutsakaid.  Neid umbes 6 kokku päeval. Olen täiesti nõutu. Paljud beebid magavad juba 4 kuuselt ööläbi vaid paari ärkamisega et süüa.. minu oma vaid viriseb iga öö. Ei aita asendite muutmine ega midagi. Olen proovinud igaksjuhuks ka gaasirohtusid anda kuid ööd on ikka samasugused. Hambad nagu ka ei hakka veel tulema. On keegi minuga samas paadis ? 🙁

Ma juba kardan neid öid. Ausõna. Olen nii läbi ja ise ka unepuuduses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu beebi magas ainult keskmiselt 2,5 h kaupa ja jäi 95% ajast rinna otsas magama. Ma magasingi beebi kõrval tissid paljad, öösel magas tunde rind suus, kui vanemaks sai, siis oli öösel “iseteenindus”, otsis magava minu tissi ise üles ja jõi end uuesti magama. Kui ma oleks beebi ilma rinnata ja eraldi voodisse maga pannud, siis ma polekski vist magada saanud.

Võib-olla proovida beebile ööseks lutt või lutipudel piimaga, kui rind ei sobi. Aga kui rinnaga toitmisel jääb väga pikk vahe siise, siis võib hakata vist piim ära kaduma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
    <li style=”text-align: left;”>

    Mu beebi magas ainult keskmiselt 2,5 h kaupa ja jäi 95% ajast rinna otsas magama. Ma magasingi beebi kõrval tissid paljad, öösel magas tunde rind suus, kui vanemaks sai, siis oli öösel “iseteenindus”, otsis magava minu tissi ise üles ja jõi end uuesti magama. Kui ma oleks beebi ilma rinnata ja eraldi voodisse maga pannud, siis ma polekski vist magada saanud.

    Võib-olla proovida beebile ööseks lutt või lutipudel piimaga, kui rind ei sobi. Aga kui rinnaga toitmisel jääb väga pikk vahe siise, siis võib hakata vist piim ära kaduma.

Piima on mul küllaga. Jätaks ta heameelega rinna otsa magama. Ta laseb selle ise peale söömist kohe lahti ja üritab uinuda. Siis aga ärkab. Uuesti rinda tihtipeale ei taha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

B12 kontrollitud?

Võid hakata ise võtma, see jõuab piima kaudu lapseni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

B12 kontrollitud?

Võid hakata ise võtma, see jõuab piima kaudu lapseni.

Lihtsalt kogemusest, et mul jälle nt ei jõudnud piima kaudu. Sõin enne kordusproovi andmist kuu aega kord iga 3 päeva tagant 1000 misiganes ühikut + 3-4 kg tailiha nädalas, imetasin rinnaga, ja ikka kordusproovis oli madalam tase, kui varem. Meie puhul tõusis beebi b12 alles siis hästi, kui beebile andsin pool tabletti iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsel külm/palav. Mähe liiga täis? Magab võres – võta kaissu.magab kaisus – proovi võresse panna (nt kaisus palav). Ja jah, B12 kontrollida.

A ja veel – meil põleb öölamp terve öö, pimedas ka laps sahmib rohkem. Kommas laps ja esimene, kellel ööläbi peab põlema ka siis, kui ta kaisus o

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul olnud sama mure, aga kahtlustan, et piima pole rinnas piisavalt. Proovin nyyd, kas lisatoiduga tulevad rahulikumad ööd…

Aga sul piimaprobleemi pole nagu loen. Võibolla tasub siet.ee lehelt mõni imetamisnõustaja koju kutsuda. Nad osad seal kirjutavad, et selgitavad beebide rahutuse põhjuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ainult nutab