Esileht Koroonaviirus COVID-19 ainult vaktsiin kaitseb

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: ainult vaktsiin kaitseb

Postitas:
Kägu

Palun kontrolli oma numbrid üle. See mis sa kirjutad ei vasta tõele.

Mis mõttes ei vasta tõele? Selline kriitika on eriti tobe ja naeruväärne, kus purtsatatakse lihtsalt, et “see on vale”, ilma ühegi kommentaarita, et mis on vale :).

Kohustus veenduda et sinu esitatud numbrid vastavad tegelikkusele on ikka sul endal. Miks sa levitad valeinformatsiooni?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed kes ennast ei vaktsineerinud, ummistavad meie haiglaid ja takistavad piirangute leevendamist. Nakatumine väheneb aga haiglakoormus jätkab kasvu.

Kui sinu väide vastaks tõele, siis ei oleks me olukorras, kus ligi 40% haiglas olevatest inimestest on vaktsineeritud.

Probleem pole vaktsineerituses vaid selles et haiglad on alarahastatud. Olid ammu enne koroonat alarahastatud. Vaktsineerituse taha püütakse varjata seda, et tegelikkuses oli meditsiiniabi kättesaadavus piiratud ka enne pandeemiat. Meditsiin on alarahastatud! Ja see on puhtalt valitsuse tegude tagajärg – korruptsioon, omadele jopedele voolavad miljonid jne.

Ära ole rumal!

Haiglad ei ole alarahastatud, lihtsalt halvasti ja ebaefektiivselt juhitud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohustus veenduda et sinu esitatud numbrid vastavad tegelikkusele on ikka sul endal. Miks sa levitad valeinformatsiooni?

Palun ole konkreetne – millised minu numbrid valeinformatsioon olid? Ega sa äkki ise midagi valesti aru ei saanud? Arvan, et said. Seega … vaata uuesti.

Kui sa vaatad ~nädal ja kuu tagasi olnud numbreid siis erines haigestumine vaktsineeritute ja mittevaktsineeritute hulgas ~30% mitte 3x nagu sa sihilikult või rumalusest püüad näidata. Lisa sinna veel juurde see faktor, et vaktsineeritud on alati testinud vähem kui mittevaktsineeritud.

Kui sa aga räägid raskest haigestumisest, siis tõenäosus raskelt haigestuda on teatud inimgruppidel mitte kõigil. Vaktsineerima sunnitakse kaudseid manipulatsioone kasutades aga neid, kellel on raskelt haigestuda risk niigi olematu. Jälle ma ei näe kuskil loogikat.

Kui ma kirjutan “10 jääb raskelt haigeks”, siis kuidas sulle tundub, kas ma kirjutan üldse haigestumisest või raskest haigestumisest? Ja mis puutub siia see, kas ja keda vaktsineerima sunnitakse või ei sunnita? Mina rääkisin vaktsineerimise kasutegurist – et see on selgelt olemas, kui vaadata haiglate statistikat.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haiglad ei ole alarahastatud, lihtsalt halvasti ja ebaefektiivselt juhitud.

paraku on juhtimine olnud liigagi efektiivne. eesti meditsiin on üks kulutõhusamaid euroopas. äraseletatult vähese rahaga kõrgel tasemel kvaliteetne arstiabi.

aga kuna see olukord on aastaid ja aastaid kestnud, siis on kogu süsteem ja inimesed selle sees kurnatud. kordan, meie raatsime meditsiini panustada napilt 7% skp-st, euroopas üldiselt 10+% skp-st.  ootused ja nõudmised on meil aga ülikõrged.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 ainult vaktsiin kaitseb