Esileht Hobinurk Airbaltic pileti tühistamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Airbaltic pileti tühistamine

Postitas:

Mul oli planeeritud reis Airbalticuga ja nad pakkusid raha tagasi varianti (mille üle olen õnnelik muidugi) aga nüüd nad vastasid, et teevad raha tagasimakse kahe kuu jooksul. Kas seaduslikult on õigus nii kaua venitada? Ma muidugi saan aru, et kerge neil hetkel ei ole ja ma elan üle kui selle raha kahe kuu pärast saan, enne niikuinii kuhugi ei reisi, aga lihtsalt tundub kummaliselt pikk aeg.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, vastata ei oska, äkki tarbijakaitse oskab, aga kasutan teemat, et küsida. Kas tagasimakse võimalust pakuti kohe või ikka enne ümberregistreerimist? Mul aprilli viimastel päevadel Ryanairiga lend ostetud, praegu näha, et lendu ei toimu. Kas peaksin lihtsalt ootama selle kuu või tegutsema. Ringi vahetada ei soovi, sest puhkust ilmselt praeguse olukorra tõttu enne järgmist sügist ei saa.
Ma saan aru, et sisuliselt on tegu erinevate firmadega, aga seadusandlik ruum, milles nad toimetavad ja mida peavad järgima, on ju sama. Seetõttu uuringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

abandust, vastata ei oska, äkki tarbijakaitse oskab, aga kasutan teemat, et küsida. Kas tagasimakse võimalust pakuti kohe või ikka enne ümberregistreerimist? Mul aprilli viimastel päevadel Ryanairiga lend ostetud, praegu näha, et lendu ei toimu.

Mis tähendab, et näha, et ei toimu? Kas on lennufirma poolt tühistatud? Kui tühistatud-peavad tagasi maksma.

AirBaltic tühistas hetkel kuni 14.04
Üks lend on mul selle aja sees-makstakse tagasi 5-6 nädala jooksul.
Teine on mais-sellest kumbki pool veel ei räägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Airbaltic pileti tühistamine