Esileht Hobinurk AirBaltic-toit pagasis

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: AirBaltic-toit pagasis

Postitas:

Olen väga vähe reisinud ja seni mitte kunagi airBalticuga, aga nüüd on kuu aja pärast minek nendega ja avastasin alles nüüd, et kodulehel on kirjas, et check-in pagasis ei tohi transportida toiduaineid. Varem teiste firmadega olen ikka reisidelt toitu kaasa toonud (mingeid selliseid asju, mida Eestis ei müüda) ja pole probleemi olnud. Kas airBalticuga siis tõesti ei tohi ja palutakse toiduained maha jätta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist loen neid reegleid harva või üldse mitte, sest sellist reeglit pole kohanud. Kindlasti olen korduvalt seda reeglit rikkunud, sest mul on alati kotis söödavat (nii endale lennukis söömiseks kui külakostiks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et valdaval enamusel on äraantavas pagasis midagi söödavat. Pole kunagi ingeid probleeme olnud ega tea kellelgi tekkinud olevat. Ja lendan kuldkaardi tihedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt on need reeglid selle tarbeks, et kui sul mingi toit seal laiali läheb, nt veinipudel katki vmt, et siis ei saa mitte sina lennufirmat süüdistada, et hooletult käidi pagasiga ringi ja nüüd sinu pagas + teiste pagas rikutud, vaid hoopis nemad saavad sinult kahju nõuda, et rikkusid regeleid ja teiste pagasi.

mingi juustu pärast ma ei põeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk AirBaltic-toit pagasis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.