Esileht Hobinurk Airbalticu hinnapoliitika

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Airbalticu hinnapoliitika

Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kes Airbalticuga tihti lendavad või on lihtsalt kursis, kuidas nende lennupiletite hindadega üldiselt on. Planeerin järgmiseks aastaks reisi ja kuupäevad on ka paigas. Sihtkohta läheb Riiast otselend ning viimase kahe nädalaga on soovitud kuupäevadeks edasi-tagasi lennupiletid umbes 70€ (näkku) tõusnud. Alguses, kui vaatasin, siis olid mõlemad otsad “kirsiga” hinnad ehk siis sooduspakkumises, praegu on nii, et sinna lend on soodukaga, aga siiski umbes 10€ võrra kallim kui paar nädalat tagasi vaadates ja tagasilend täishinnaga. Samas kui ma vaatan samasse sihtkohta oluliselt varasemaks, aga ka nn kõrghooajal väljumisi, on piletid odavamad.

Milline on teiste kogemus – kas Airbaltic võib veel soovitud kuupäevadeks soodukate ajal hinnad alla lasta või oleks mõttekam praegu ära osta selle mõttega, et äkki tõuseb veel? Millal üldse Airbaltic sooduskampaaniaid teeb?

Iseenesest on aega väga kaua, kuna reisiplaan on järgmise aasta septembrisse. Majutus on broneeritud ja tühistamisvõimalusega, seetõttu kohe lennupileteid ostma ei tormanudki, aga kui väga kõrgeks tõusevad, on ka kahju. Kuna ma olen vaadanud erinevatest brauseritest/seadmetest ja kasutanud ka inkognito režiimi, siis seda ei usu, et lihtsalt minu arvutis näitab kallimat, kuna igalt poolt vaadates on hind olnud sama. Kui siis on see variant, et nad on nendeks kuupäevadeks lihtsalt hinda tõstnud, sest neid kuupäevi on korduvalt vaadatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki avalikustad sihtkoha ja piletihinna? Kogenud reisisellid oskavad öelda, kas ok hind või mitte.
Muide AirBaltic pakub võimalust maksta piletite eest osamaksetena, piletite ostmisel saab päris lõpus enne kaardi andmete sisestamist sellist varianti valida. Ise pole kasutanud, seetõttu täpsemalt ei oska seda kommenteerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki avalikustad sihtkoha ja piletihinna? Kogenud reisisellid oskavad öelda, kas ok hind või mitte.

Muide AirBaltic pakub võimalust maksta piletite eest osamaksetena, piletite ostmisel saab päris lõpus enne kaardi andmete sisestamist sellist varianti valida. Ise pole kasutanud, seetõttu täpsemalt ei oska seda kommenteerida.

Kreeka saar Kos on sihtkoht ja piletihinda pakub praegu edasi-tagasi ühele reisijale 214€, paar nädalat tagasi oli veel ca 150€.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kreekasse lendab Tallinnast ka Aegean, on küll vahepeatusega Ateenas, aga vahel võib leida soodsaid pileteid.
Käisin ise seeaasta septembris Kreekas ja ütleks, et just septembris olid kallid piletid, augustis olid ka soodsamad. Mul oli muidugi kindlad kuupäevad, milleks lende otsisin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei oska seda küll hästi kirjeldada, aga sellistel saitidel samu pileteid mitmeid kordi vaadates saadki kõrgema hinna. See on teada-tuntud tõde, et nn tahetud või vaadatud lendudel võivad hakata piletihinnad tõusma, kuigi lennufirmad eitavad seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei oska seda küll hästi kirjeldada, aga sellistel saitidel samu pileteid mitmeid kordi vaadates saadki kõrgema hinna. See on teada-tuntud tõde, et nn tahetud või vaadatud lendudel võivad hakata piletihinnad tõusma, kuigi lennufirmad eitavad seda.

teemaalgataja ju kirjutas, et ta on seda silmas pidanud ja see ei pidanud konkreetsel juhul paika.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see Kreekasse lennuks nii või teisiti hea hind

Millest.lennupiletite hinnad sõltuvad, pole ma seni aru saanud. Kuigi lendan palju. Ei sõltu lennu täituvusest, sest jumala täis lennukisse on mõnikord nt Hispaaniasse edasi tagasi täna 800 ja homme 200, ja see 200nr lend on täiesti täis.
Vaadatavus netis võib vabalt mõjutada. Isiklikult ei taha kuhugi lennata Riia kaudu ja Air Balticuga

Su hinnad võivad vabalt ka odavamaks uuesti. Ja kui lähevad, ma soovitan kohe ära osta. Aga Kreekasse lend minu jaoks ka 300 oleks maruodav. Üldse ei vaevaks pead, kas 150 või 200. See on niigi odav.
Ma ei tea, kus sa neid hindu vaatad. Hinnad sõltuvad edasi ja tagasi kuupäeva kombinatsioonist. Vb saad kuupäevadega natuke mängida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see Kreekasse lennuks nii või teisiti hea hind

Millest.lennupiletite hinnad sõltuvad, pole ma seni aru saanud. Kuigi lendan palju. Ei sõltu lennu täituvusest, sest jumala täis lennukisse on mõnikord nt Hispaaniasse edasi tagasi täna 800 ja homme 200, ja see 200nr lend on täiesti täis.

Vaadatavus netis võib vabalt mõjutada. Isiklikult ei taha kuhugi lennata Riia kaudu ja Air Balticuga

Su hinnad võivad vabalt ka odavamaks uuesti. Ja kui lähevad, ma soovitan kohe ära osta. Aga Kreekasse lend minu jaoks ka 300 oleks maruodav. Üldse ei vaevaks pead, kas 150 või 200. See on niigi odav.

Ma ei tea, kus sa neid hindu vaatad. Hinnad sõltuvad edasi ja tagasi kuupäeva kombinatsioonist. Vb saad kuupäevadega natuke mängida.

Airbalticu lehelt vaatan otse, minu arust on seal kõige odavamad. Kuna eelistaks otselendu, siis mujalt firmadest Kosi saarele otselendu Tallinnast või Riiast ei olegi leidnud.
Miks sa ei soovita Riia kaudu ja Airbalticuga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostsin eelmise aasta (2018) oktoobris mingi AirBalticu kampaania ajal ka “kirssidega” hinnaga Tallinn-Pariis piletid 2019 juuliks. Meil on veidi suurem pere, mistõttu 50 eurone hinnavahe ühe pileti pealt ka abiks. Maksin ühe pileti eest koos valitud istekohaga (ca 15 euri vist) umbes 175 eurot edasi-tagasi. See oli siis sooduskampaania. Ja no siis hakkasin huvi pärast hiljem jälgima, et kuidas hind muutub. Kui aus olla, siis ei muutunud ta suurt midagi ning see soodus oligi üsna tavapärane hind. Võibolla 25 eurot siia-sinna. Oleks võimud vabalt osta piletid ka ainult paar-kolm kuud ette.
Kuigi järgmise suve reisimõtted juba vaikselt ligi tükivad ning ilmselt jälle AirBalticuga minek, siis enam ma nii vara pileteid ära ei osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostsin eelmise aasta (2018) oktoobris mingi AirBalticu kampaania ajal ka “kirssidega” hinnaga Tallinn-Pariis piletid 2019 juuliks. Meil on veidi suurem pere, mistõttu 50 eurone hinnavahe ühe pileti pealt ka abiks. Maksin ühe pileti eest koos valitud istekohaga (ca 15 euri vist) umbes 175 eurot edasi-tagasi. See oli siis sooduskampaania. Ja no siis hakkasin huvi pärast hiljem jälgima, et kuidas hind muutub. Kui aus olla, siis ei muutunud ta suurt midagi ning see soodus oligi üsna tavapärane hind. Võibolla 25 eurot siia-sinna. Oleks võimud vabalt osta piletid ka ainult paar-kolm kuud ette.

Kuigi järgmise suve reisimõtted juba vaikselt ligi tükivad ning ilmselt jälle AirBalticuga minek, siis enam ma nii vara pileteid ära ei osta.

Aitäh informatiivse vastuse eest. Seda ma olen ka mujalt lugenud, et erilist vahet ei ole olnud Airbalticu piletitel, kui võrrelda pikemat ette ostmise aega või mõned kuud enne reisi. Praegu, kui ma vaatan üleüldiselt järgmise aasta septembrit, mitte enda kuupäevi, siis on tõusnud piletid ikkagi 200+ euro peale. Samas teisi kalendrikuid (kevad, suvi) vaadates on hinnad praegu odavamad, seega ma arvan, et septembri hinnad enam ka oluliselt kõrgemaks ei tõuse. Ilmselt on mõistlik vaadata uuesti uue aasta alguses, äkki on siis mingeid soodukaid ja läheb ehk veel veidi odavamaks või vähemalt säilib praeguse hinnataseme juures.

50-eurone hinnavahe on muidugi abiks, ka mitte suurema pere puhul. Kahe pileti pealtki on see vahe juba nt pool rendiauto hinda või muu nänni raha, mis igal juhul reisi hinnale juurde lisandub. Meie plaanime niikuinii osta ka juurde äraantava pagasi, seega sealt juba ka hind igal juhul tõuseb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohh, ärge jumala eest seda osamakse võimalust kasutage. Ma sain sellega vastu pükse 🙁 Olen Airbnb-ga harjunud, et annad oma krediitkaardi andmed ja nad ise võtavad teise poole makse kaardilt maha. Aga AirBalticuga on nii, et enne tähtaega pead Sa ise ülekandega teise poole maksma, midagi automaatselt ei võeta! Tähtaega nad ise Sulle meelde ei tuleta ja kui Sa ei maksa, siis tühistavad pileti ära ja raha tagasi ei kanna:P Nii et väga kena äriidee neil …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohh, ärge jumala eest seda osamakse võimalust kasutage. Ma sain sellega vastu pükse 🙁 Olen Airbnb-ga harjunud, et annad oma krediitkaardi andmed ja nad ise võtavad teise poole makse kaardilt maha. Aga AirBalticuga on nii, et enne tähtaega pead Sa ise ülekandega teise poole maksma, midagi automaatselt ei võeta! Tähtaega nad ise Sulle meelde ei tuleta ja kui Sa ei maksa, siis tühistavad pileti ära ja raha tagasi ei kanna:P Nii et väga kena äriidee neil …

Tuletavad küll, sellekohane e-kiri tuleb kohe päris kindlasti.
Olen nelja osamaksega tasunud ja iga kord tuletatakse meelde

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul on olnud nende kirsikestega nii, et maksmise hetkel viskab, et ups sellise hinnaga piletid said just otsa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsiks veel Airbalticu kohta: kas Airbalticus on mõttekam võtta kõige odavam pilet (käsipagasiga) ja osta hiljem äraantav pagas juurde või võtta kohe kallim pilet, kus on äraantav pagas hinnas? Kahe piletitüübi vahe on 35€ suuna pealt (vaatasin huvi pärast transfeere erinevatesse sihtkohtadesse ja igal pool oli nende kahe pileti hinnavahe 35€). Samas reklaamib Airbaltic äraantava pagasi juurde ostmise võimalust al 19,90€. Kas see 19,90 on reaalne või on siiski tõenäoliselt pagasit juurde ostes äraantava pagasi hind ikkagi 35€? Kas keegi on reaalselt mõnel transfeeril saanud äraantava pagasi osta juurde 20 euro eest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minumeelest 215 eurot on normaalne hind saartele. Soovitan ka vaadata Novatoursi (või kes Kosile reise teeb) kodukalt, võib saada sama hinnaga otse Tallinnast piletid. Oleme saanud.

Pagasit olen juurde ostnud enne sõitu 30 euroga. Kui pileti ostmisel on võimalus osta odavamalt, siis võta – kui niikuinii vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan ka vaadata Novatoursi (või kes Kosile reise teeb) kodukalt, võib saada sama hinnaga otse Tallinnast piletid.

Kahjuks nemad hetkel Kosile ei lenda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seoses käsipagasiga.

Olen viimase poole aasta jooksul palju lennanud ja silma on hakanud, et järjest rangemalt kontrollitakse käsipagasi kaalu ja mõõtusid. Varasemalt on mul olnud teinekord ka ülekaalu salongikohvril ja sellest ei tehtud probleemi, aga nüüd on paljudel lennufirmadel pealemineku väravas spetsiaalsed kohvrimõõtmise ja -kaalumise asjandused ja reaalselt maksad sealsamas juurde, kui mingi kõrvalekalle on. AB-l näiteks on see 60 eurot. Olge hoolikad

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Hobinurk Airbalticu hinnapoliitika