Esileht Hobinurk AirBalticuga reisimine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: AirBalticuga reisimine

Postitas:

Tere! Olen varem ka AirBalticuga reisinud, aga küsin igaks juhuks teadjamatelt üle: kui ma ostan kõige odavama pileti (Basic), kas ma siis ikka ju saan käsipagasi kaasa võtta? Tundub võib-olla tobe küsimus, aga ma ei karda oma lollust välja näidata. 🙂

Teiseks: olen ma õigesti aru saanud, et enne lendu pean tegema online check-ini? Kunagi üritasin seda teha ega saanud hakkama. Kas see on keeruline? Ma tol korral olin lennule hiljaks jäämas ja ei suutnud närvilisena nende kodulehel seda kohtagi leida, kus online check-ini teha. Maksin siis 10 eurot.

Kolmandaks: kui ma ise pileti eest ei maksa, vaid seda teeb firma, kus töötan, siis kuidas see maksmine välja näeb? Ma panen oma andmed kirja ja hakkan piletit broneerima, aga kui tuleb maksmise koht, mis siis teha?

Vabandust, et küsin nii palju rumalaid küsimusi. Ehk mõni lahke inimene on nõus selgitama. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 10:12; 26.10 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult saad käsipagasi kaasa võtta, vaata mõõtmeid kodulehelt. Lisapagasi eest maksad.
Check-ini kohta tuleb sulle meil kui check-in avatud on. Klikkad lingil ja midagi rasket seal kindlasti kohe pole.
Kui reisid vaid käsipagasiga, siis lennujaamas baggage drop offi sabas pole vaja seista:) Tundub enesestmõistetav aga just seda viimane kord Londonist Eestisse sõites üks perekond minu ees tegi. Seisid tund aega sabas kus neil vaja seista polnud.
Kui firma maksab, siis arvan, et pead lihtsalt firma makseandmed sisestama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ka nii olla, et maksad algul ise ja pärast firma hüvitab kulud arve alusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AirBalticuga tasub meeles pidada seda ka, et seal on ÜKS käsipagas per inimene. St kui sul on nt väike käsipagasi kohver ja käekott, ei pruugita sind enne pardale lasta, kui oled need ühes kokku monteerinud või lisapagasi eest maksnud. Samas iga kord nad seda ei kontrolli. Olen sõitnud AirBalticuga mitu korda, ainult ühe korra tekkis probleem (õnneks mitte mul, vaid teistel reisijatel). Ei lastud isegi nii peale, et sul oli kott + lennujaamast ostetud paberkott nt veinipudeliga. Pidi kõik ühe eseme alla minema. Vaesed inimesed siis pusisid toppida oma niigi täis kohvritesse lennujaamast ostetud asju. Jäta igaks juhuks ruumi, kuhu väike käekott vajadusel toppida:) Või peida jope/mantli alla:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AirBalticu lehel saab ju kõike eesti keeles teha, miks seda võimalust ei kasuta kui võõrkeele oskuses kindel pole. Lihtsalt üleval reas valid võimaluste seas eesti keele ja voilaa! http://www.airbaltic.com/en/index
Sealt saad uurida täpsemalt ka kui suur võib käsipagas olla (eelnevalt on olnud 8 kg)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh nõuannete eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 10:12; 26.10 15:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk AirBalticuga reisimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.