Esileht Hobinurk Airbnb või hotell reisil – kumba eelistada Milaanos?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Airbnb või hotell reisil – kumba eelistada Milaanos?

Postitas:

Tere!
Mis ööbimisvõimalusi te reisil kasutate, kas Airbnb või pigem hotell/hostel?
Olen ise paar korda Airbnbd kasutanud ja kogemused on nii seinast-seina, et ei teagi kas julgen enam kasutada.. nüüd on reis Milaanosse ees ootamas. Kas kellelgi on soovitusi, kus seal ööbida võiks?Valik on nii kirju, et ei suuda ära otsustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 10:59; 11.08 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotell ikka ägedam, söök olemas, keegi koristab toad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hotell, siis võta mitme tärniga. Ma rumalast peast võtsin võrdlemisi odava ja paigutati mind keldrisse, suitsuruumi ja prügikottide alasse avanes kipakas aken.
Üldiselt- kui järgmisel korral lähen, siis esimese (ja viimase, sõltub lennuajast) öö võtan lennujaama lähedase hotelli- see oli suht ok; ülejäänud prooviks hoopis Milano lähedastes linnades viibida (nt Como, Verona, Turin jne), rongiliiklus on seal väga super, piletite ostmine lihtne (automaadist).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elasime peaaegu ühel suurematest peatänavatest, ca 2 km kaugusel Duomost. Vist oli 35.- nägu septembris. Bronnisime booking.com kaudu, kui olime juba kohale jõudnud, täiesti suva hotell, 3 tärni. Koht oli ideaalne, toal polnud ka häda midagi, hommikusöök oli suht vilets, aga sellest polnud lugu.
Kindlasti ei elaks ma ei Torinos ega Veronas, kui plaan on Milanos seigelda. 160 km mõlemad, käigu rongid pealegi hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

okei, aitäh! ikka veel otsustan, kas airbnb või hotell.. tõenäoliselt hotell.
aga kui keegi tahab airbnb-d proovida, siis selle lingi kaudu saab hakata krediiti koguma http://www.airbnb.com/c/reelan – mul on olnud igasuguseid kogemusi seal ja olen aru saanud, et kui valid airbnb, siis kindlasti korter/tuba kus on vähemalt paarkümmend või üle saja review, sest paarist reviewst ei saa tegelikku pilti ette. kõige kindlam on valida settingutest business-ready – see tagab kvaliteedi..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 10:59; 11.08 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti Airbnb! Mina ei taha enam üldse hotellis ööbida. Milanos pole kahjuks ööbinud, ei oska midagi konkreetset soovitada. Itaalias ööbisime Riva del Gardas eelmisel suvel, pererahvas ootas meid veini ja suupistelauaga. Anti kaasa häid soovitusi reisimise osas. Oleme Airbnb kaudu ööbinud üle 10 korra ja alati on olnud kõik väga hästi olnud. Loen ka alati arvustused põhjalikult läbi. Odavam on ka kui hotellis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Airbnb või hotell reisil – kumba eelistada Milaanos?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.