Esileht Kodunurk Airpods pro kõrvaklapid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Airpods pro kõrvaklapid

Postitas:

Kas see summutab igasuguse välismüra, nt kui mul naaber pidu paneb, et siis saab nendega rahulikult magada?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 21:49; 22.12 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Airpodse ei tea, mul on Sony sarnased klapid. Abikaasa norskamise summutavad nii palju, et vaevu kuuled, küllap saavad naabrite peolärmiga ka hakkama. Klappidega magamine on vist individuaalne, mind vist segaks, kui need punnid kõrvas on.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 00:01; 23.12 11:43; 23.12 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see summutab igasuguse välismüra, nt kui mul naaber pidu paneb, et siis saab nendega rahulikult magada?

Jah, neid kasutavad laialdaselt ka puidutööstus, metallitööstus, teede ehitus jne, kus on suur kõrvalmüra.

Aga reaalselt rääkides: üsna rumal küsimus. Selge see, et ei summuta. Naabri peopaneku vastu aitab vaid kallim kinnisvara, kus naaber on kaugel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi tahab häid mürasummutavaid klappe siis parem oleks osta mõne teise tootja juba aastaid turul olnud mudeleid. Apple pole teinud nende uute klappidega midagi uut ega ennenägematut.

Sony, Bose jne mürasummutavad klapid on kõvasti odavamad ja töötavad ka väga hästi. Aga kõrvaklappidega magamist ma ette ei kujutaks, vahet pole mis tootja omadega, see oleks lihtsalt ebamugav. Kui on suur häda siis osta korduvkasutatavad vahust kõrvatropid. Ma magasin nendega kui õues maja taga suvel ehitus käis või koer lolliks läks ja öösiti vingus kõrvaltoas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi tahab häid mürasummutavaid klappe siis parem oleks osta mõne teise tootja juba aastaid turul olnud mudeleid. Apple pole teinud nende uute klappidega midagi uut ega ennenägematut.

Sony, Bose jne mürasummutavad klapid on kõvasti odavamad ja töötavad ka väga hästi. Aga kõrvaklappidega magamist ma ette ei kujutaks, vahet pole mis tootja omadega, see oleks lihtsalt ebamugav. Kui on suur häda siis osta korduvkasutatavad vahust kõrvatropid. Ma magasin nendega kui õues maja taga suvel ehitus käis või koer lolliks läks ja öösiti vingus kõrvaltoas.

Midagi siiski on ennelolematut. Hind nimelt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki helisid nad ei vaigista, see käib valikuliselt. Näiteks trammiga (lennukiga jm) sõites  pole sõidumüra kuulda, samas peatuse nimed  on kuulda üsna arusaadavalt. Magamiseks on ikka kõrvatropid vist mugavamad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi tahab häid mürasummutavaid klappe siis parem oleks osta mõne teise tootja juba aastaid turul olnud mudeleid. Apple pole teinud nende uute klappidega midagi uut ega ennenägematut.

Sony, Bose jne mürasummutavad klapid on kõvasti odavamad ja töötavad ka väga hästi. Aga kõrvaklappidega magamist ma ette ei kujutaks, vahet pole mis tootja omadega, see oleks lihtsalt ebamugav. Kui on suur häda siis osta korduvkasutatavad vahust kõrvatropid. Ma magasin nendega kui õues maja taga suvel ehitus käis või koer lolliks läks ja öösiti vingus kõrvaltoas.

Kas Sony ja Bose klapid sobivad ka Apple telefonile?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 21:49; 22.12 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sony WF-1000XM3 sobivad, vaevalt Bosegi ilma Apple toeta on. Sony jaoks tuli lihtsalt nende app tõmmata ja keerulist nendega midagi polnudki.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 00:01; 23.12 11:43; 23.12 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka tropid naabrid, seetõttu olemas ka väidetavalt parimad helisummutavad klapid Sony WF-1000XM3 aga löögimüra ja bassi need ei vähenda. Kui just selili ei maga siis neist magamiseks kasu ei ole. Kui häirimine toimub öörahu ajal siis kindlasti tuleks helistada politseisse, et see fikseerida. Kui sellest abi ei ole ja lärmi tuleb tihti kannatada, tasub teha kirjalik kaebus ja vastavalt nii palju kui vaja. Politsei peab seda menetlema. Enda eest tuleb seista, mitte vaikides kannatada.

Veel on variant kasutada kõrvatroppe, nt Alpine SleepSoft aga see harjumine võtab veits aega.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähendavad madalaid helisid samamoodi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 00:01; 23.12 11:43; 23.12 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesilasvaha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sony WF-1000XM3 sobivad, vaevalt Bosegi ilma Apple toeta on. Sony jaoks tuli lihtsalt nende app tõmmata ja keerulist nendega midagi polnudki.

Sama Bose klappidega. Töötavad IPhonega nii äppiga, kui ka ilma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Airpods pro kõrvaklapid