Esileht Rasestumine ja lapse ootamine aitab rasestumisele kaasa?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: aitab rasestumisele kaasa?

Postitas:

Tere!

Olen hetkel oma teise beebi ootel, aga kuna siin on palju armsaid naisi, kes tükk aega triibujahil, siis mõtlesin et jagan oma väga üllatavat, aga positiivset kogemust…

Ärge nüüd palun arvake, et ma teen reklaami dieedipreparaatidele – see võis olla puhas juhus või siis mitte, aga nii minuga juhtus: üritasin ligi aasta rasestuda, aga ei miskit… mingil hetkel hakkasin asja vabamalt võtma ja mõtlesin et okei, võtan veits alla sellise dieediga nagu Simeonsi dieet (põhineb hömopaatiliste terakaeste manustamisel, mis põletavad rasva pluss muidugi suht range või siis pigem üksluine diet, nälga otseselt ei tundnud)… Igatahe4s tuli välja et need terakesed sisaldavad ka mingit ainet, mida leidub platsentas… ühesõnaga kas kokkusattumus või ei, aga peale dieedi lõppemist (ca 40 p hiljem) avastasin et olen rase. Tagantjärele olengi aru saanud et dieedi ajal pigem ei rasestuta tänu sellele ainele, aga peale dieedi lõppemist küll – pidi juhtumeid olema (sain niimoodi aru konsultandi jutust kui millalgi dieedi keskel uurisin et kas võin dieedi lõpuni teha kui juhtub et rasestuma peaksin ennem 40 päeva möödumist).

Tollal ei osanud sellest midagi arvata, mõtlesin et võis ju olla, et see dieet aitas (eks ju tervislikum kaal on ka abiks rasestumisel) aga võibolla lihtsalt oli õige aeg lõpuks. AGA uskuge või ei, see juhtus nüüd jälle, tegin aasta alguses dieedi läbi ja peale seda rasestusin ootamatult taas (üllatusbeebi). Mainin veel, et olen 35 aastane, ei ole just kõige viljakam iga.

Igaüks otsustagu ise, aga kui see veel kedagi aitab, siis on ju super 🙂 Ilmselgelt see dieedipreparaat ei ole mingi imeravim aga kui niigi plaanis kaalu kaotada lisaks triibujahile, siis ehk tasub proovida? Dieet ise midagi hirmsat pole, ei pea nälgima ning nagu aru saan on need terakesed igati looduslikud, tõhus ka.

Kena pikk ja segane jutt sai 🙂

Päikest!

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumisele võib kaasa aidata kaalulangus. Terakeste efekt on täielikult teaduslikult tõestamata.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kaal oli üle keskmise normaalkaalu (bmi üle 22-23) siis kaalulangus kindlasti kahju ei teinud. lisaks madalam veresuhkru tase dieedi ajal lõi munasarjades paremad tingimused munarakkudele.
lisaks, aasta pole veel ei tea kui kaua proovida (oleneb muidugi kas tead täpselt kas ja millal ov toimub ja sellele iga kord pihta saad)
aga mul on hea meel et oma triibud said !

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi juba reklaamib midagi sõnadega “terakesed, mis põletavad rasva”, siis tuleb väga kriitiliselt sellisesse asja suhtuda. Kõigile toimivat ime-kaalulangetavat-ravi pole kuskil teaduslikult tõestatud (va mõned diabeedi ravimid mille abil mõned kilod langevad, aga see on juba teine lugu).

Mul kahjuks enda sõbranna proovis seda dieeti. Mis tähendas et ta võttis väidetavalt (?!) hCG-d sisaldavaid kapsleid ning toitus nädalaid ainult õunast ja veest. Jah ta võttis meeletult kaalust alla, aga see oli nälgimise tulemusel. Paari kuuga oli kaal tagasi ja rohkemgi veel.

Palun kallid inimesed ärge pange enda tervist ohtu kellegi rikkaks-saamise-skeemiga!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

homöopaatiast pole kunagi abi (välja arvatud terakeste müüjate rahakotile). ülekaalu puhul võib kaalu langus küll rasestumise võimalust suurendada.

https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2015/mar/11/homeopathy-not-effective-for-treating-any-condition-australian-report-finds

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

???????????????????? Ei ole reklaam, absoluutselt mitte ????????????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino kuidas sa nii küüniline oled ja ei usus siis, inimene siiiiirakt tahab teisi aidata…
On loogiline, et alla võtes ülekaalulised naised rasestuvad kergemisi, rasvkude toodab 6strogeeni ja selle liig mõjub rasestumisele halvasti. Isegi 10% kehakaalust mõjub juba märgatavalt raseduse tõenäosusele.
“Terakeste” kohta, mina olen homeopaatia kasutaja ja palju iseenda jaoks häid kogemusi saanud, seega mina tean, kas t66tavad või mitte, aga simeonsi dieet on siiski lihtsalt näljutamine, teraksed on seal teisejärgulised.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUI on probleeme rasestumisel, jah, kaalu kaotamine võib aidata. Sama moodi võib ka kaalus juurdevõtmine, isegi kui oled normaalkaalu vahemikus.

Ma olin ülekaaluline kui mõlemal korral jäin rasedaks. 1 kord esimesest proovist, 2 kord teisest.

30 nädalat ja ei mingit probleemi, isegi gestatsiooni diabeeti.

Nende terakeste võtmine küll ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine aitab rasestumisele kaasa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.