Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aitäh Perekooli inimesed

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Aitäh Perekooli inimesed

Postitas:
Kägu

Ma olen lihtsalt nii õnnelik, et pidin kirjutama! Ma ei tea, kuhu mu teema kadus, aga mingi aeg tagasi kirjutasin siia, et olin surma pärast suures depressioonis, lasin oma hambad käest ja üritasin end kokku võtta. Tänu siinsetele positiivsetele kommentaaridele sain hambaarstil käidud, võtsin oma julguse kokku ja tegin ära, tulemus rõõmsam kui oleks võinud arvata – saan oma uue naeratuse poole soodsamalt kui kartsin. Südamest aitäh, sest kui poleks olnud seda paari toetavat kommentaari, siis ma ilmselt oleksin siiani mustas augus ses osas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore, et abi said. Häid pühi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii tore lugeda! Olin ka üks toetav vastaja ja tõesti mõtlesin su peale. Loodan, et see kogemus annab sulle ka motivatsiooni teisi asju elus korda ajada, sest nagu näed – vahel on vaja lihtsalt otsustavalt tegutseda, oma hirmudest hoolimata, ja asjad saab korda ajada.
Ilusat naeratust sulle, häid Jõule ja aitäh tagasi kirjutamast, seda viimast tehakse üpris harva. Tõesti on sinu üle hea meel! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore tõesti! Aitäh, teemaalgataja! Häid jõule!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline positiivne teema teeb küll rõõmu. Häid jõule kõigile!

🎄

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oleks ka vaja hädasti hambaarsti juurde. Aga kus Tartus minna? Kui on vaja kroonida siis kas selle suure summa peab kohe ära maksma. Praegu asi seisabki selle taga et suurt summat pole kuskilt võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul oleks ka vaja hädasti hambaarsti juurde. Aga kus Tartus minna? Kui on vaja kroonida siis kas selle suure summa peab kohe ära maksma. Praegu asi seisabki selle taga et suurt summat pole kuskilt võtta.

Saab ka järelmaksuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nigul ja Orn. Saab vist ka järelmaksuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No minule vaevalt keegi järelmaksu annab. Sain hiljuti just maksehäire lõpetatud. Nüüd üritan vaikselt muude asjadega tegeleda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No minule vaevalt keegi järelmaksu annab. Sain hiljuti just maksehäire lõpetatud. Nüüd üritan vaikselt muude asjadega tegeleda.

Enne teada ei saa, kui ei proovi. Kui väga tahad hambad korda saada, siis peadki selle nimel pingutama, et vanad võlad enne kaelast ära saaks. See võibki paremini motiveerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu teada osad hambaravid lausa teevad koostööd nende kiirlaenuandjatega. Nii et raha taha kindlasti asi ei jää.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aitäh Perekooli inimesed