Esileht Hobinurk Aitame loodust

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Aitame loodust

Postitas:
Kägu

EI ASFALDILE NÕMME-MUSTAMÄE MAASTIKUKAITSEALA METSAS!

https://kohalik.rahvaalgatus.ee/initiatives/1e9b5c2a-2485-43db-a6d2-ba082d326c34?fbclid=IwAR3O4WEn0rXNax-K_eIVx8jR4WZWbLWHg9_CGKLNM23fVezSsrvTxbN4SFw

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Allkiri antud

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te tahate, et väiksed lapsed ratastega ei saaks metsavahel sõita  ? Emad kärudega? Invaliidid? Te nagu aru saate, miks on vaja sirget teed ?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te tahate, et väiksed lapsed ratastega ei saaks metsavahel sõita ? Emad kärudega? Invaliidid? Te nagu aru saate, miks on vaja sirget teed ?

Vaja sirget teed. ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul olid lapsed väikesed, elasin Sütiste teel ja kärutasin kogu aeg selles parkmetsas. Polnud seal midagi häda. Vastuseks siis sellele, nagu ei saaks seal emad vankritega kärutada. Ilmselt saavad lapsed ka jalgratastega sõita, minu omad küll said. Ega siis ainult asfaldil saa sõita, korralik kõva pinnaskatte tee sobib väga hästi. Halb on kruusatee, kus lahtised kivikesed peal, aga seda ei ole ju Nõmme parkmetsas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rulluisutajad ja -suusatajad pidid olema need, kelle huvides sinna asfalti on vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul olid lapsed väikesed, elasin Sütiste teel ja kärutasin kogu aeg selles parkmetsas. Polnud seal midagi häda. Vastuseks siis sellele, nagu ei saaks seal emad vankritega kärutada. Ilmselt saavad lapsed ka jalgratastega sõita, minu omad küll said. Ega siis ainult asfaldil saa sõita, korralik kõva pinnaskatte tee sobib väga hästi. Halb on kruusatee, kus lahtised kivikesed peal, aga seda ei ole ju Nõmme parkmetsas.

Sama siin. Mul on see metsaalune seal risti ja põiki läbi kärutatud ning teise lapse kärutamise ajal oli vanem laps oma rattaga kõrval. Mitte mingit puudust asfaldist ei tundnud. Kui oleks tundnud, siis samas kõrval leidub asfalti küllaga. Kanakulli õnnestus ka korra seal näha. Lisaks kärutajatele leidus seal ka hulgaliselt jalutavaid pensionäre ja nemad ei paistnud samuti hädas olevat, sest asfalti ei ole.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Aitame loodust