Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aitame Tõnu Raadikut!

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Teema: Aitame Tõnu Raadikut!

Postitas:
Freya82

Pere ilmselgelt ei taha kuskil perekoolis eg kommentaariumites midagi möllata.

See on küll huvitav, et kuni raha vaja on, siis möllatakse igal pool ja igas kanalis; kui raha koos, siis on “jätke meid rahule”?

Nad on ju FB-s igakülgselt selgitanud  – mine vaata nende inimeste profiile. Update ja update. Samuti Ringvaates selgitati. Keegi neist ei ole ju öelnud, et jätke meid rahule. Kas sa oled ka mingi kindlustusseltsi kägu, et siin mingi jauramist ajad ja kellelegi sõnu suhu paned?

Lihtsalt miks peaks pere tulema siia perekooli vaidlema? Nagu ma juba ütlesin, siis kindlustusseltsi lehelt kustutati kommentaarid ära.

Mingi kindlustusseltsi kägu üritab siin jälle muljet, nagu oleks pereliikmed midagi valesti teinud. Mine loe nende profiile FB-s terviseks. Kõike on selgitatud ette ja taha ning postitused on avalikud.

+16
-7
Please wait...

Postitas:
kurimoor

See on küll huvitav, et kuni raha vaja on, siis möllatakse igal pool ja igas kanalis; kui raha koos, siis on “jätke meid rahule”?

annetamine on vabatahtlik toetamine. see ei ole “etendusele” pileti ostmine.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kriips

Kui operatsioon oli kestnud 10h, siis vist ikka pole mingi lihtne protseduur.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
on-ce-c

Sul on õigus, piinlikud valed tulevad tõesti välja. Neljapäevane uuring (jah, mul on andmeid, et uuring, mitte operatsioon) tehti pere rahade eest, kindlustus ei olnud ka sellele garantiid andnud.

Tundub, et sa oled teemaga kursis, miks sa ei esita kindlustusfirmale avalikku vastulauset/küsimust? Ja millega kindlustus põhjendas seda, ei maksa? Pere saab, TR nõusolekul muidugi, ravisse puutuvat infot ja ravidokumente jagada, kuid kindlustaja ei saa. Uuring-protseduur-operatsioon – need ongi sellised asjad, et tavainimese jaoks üks ja spetsialisti jaoks teine. Mõne inimese jaoks on operatsioon ainult avatud lõikus, aga olemas on ka laparoskoopilised operatsioonid. Avalikult ei ole öeldud, millise tervisehädaga oli tegemist, aga kui me südamest ja infarktist räägime, siis nt pärgarterite sondeerimine ja laiendamine tehakse ühe protseduuri käigus ja on selline asi, et võibki tavakeeles saada külge kas uuringu, protseduuri või operatsiooni sildi.

Ma olen siin küll pealtnäha kindlustaja kaitseks sõna võtnud, kuid tegelikult olen ka mina huvitatud ikkagi sellest, et pilt oleks tõene.

Ilmselgelt ei jaga Te meditsiinist “ööd ega mütsigi”. Tehke selgeks, mis asi on operatsioon, protseduur, uuring, jne jne. Võrrelge neid väljendeid näiteks IT-s, ehituses jne muudes valdkondades kasutatavatega. Pole mõtet toota väärinfot ja seda eriti internetti.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Siiruviiruline

Ma tahaksin rõhutada, et perekond ise EI küsinud raha, vaid uurisid FBs, kas keegi on kindlustusfirmaga sarnasesse olukorda sattunud ja oskab nõu anda, mida teha, kui ravikulusid keeldutakse katmast, kuid operatsiooni on ilmselgelt vaja. Selle peale hakkasid sõbrad ise ruttu-ruttu raha koguma (juhuks, kui kindlustus jääb oma eitava vastuse juurde) ja tuttavate juristidega konsulteerima. Mispeale reageeris kindlustusfirma jõulise PR-kampaaniaga, mille tulemusi on ka siinsetes kommentaarides näha. Olen teemat algusest peale jälginud ja minu jaoks on see imeline tõestus sellest, kuidas raskel ajal inimesed jõud koondavad ja kibekiirelt tegutsevad. Saan aru, et ühe hiljutise teemaga seoses on ka siinsed kommentaatorid annetamise teemal umbusklikud, aga praegusel juhul ei ole see õigustatud.

+23
-4
Please wait...

Postitas:
saskia2

Keegi ei ole kedagi selle juhtumi juures petnud. Tahan lihtsalt öelda, et selliseid kindlustuspettusi tuleb ette ja seepärast ongi teenusepakkujad ettevaatlikud. Kannatavad ausad inimesed.

Konkreetsel juhul ei saa BTA küll kindlustuspettust kahtlustada, sest 150 000 on max kaitse, mida nad ise pakuvad.

Mis mõttes?

Kuni 150,000 saab ju teoorias ikkagi pettusega välja pesta.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
saskia2

Ma ei tea küll, kes on Juku Kalle Raid, aga oksele ajab tema kõnepruuk ja keelekasutus. Tõesti labane harimatu eneseväljendus, ropendamine, labasused.

Mehhikos hr. Raadiku elu päästnud haiglat ja arste sõimab lollideks jne.

No nagu viimane asotsiaal ja elementaarse hariduseta inimene kõlab oma ülesastumistes.

On ta hr. Raadiku poeg või taaskord kasupoeg või mis seis temal kogu teemaga?

Piinlik on. Ja intelligentse abivajaja huvides oleks, et selline oss tema teemas sõna ei võtaks.

+10
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
kurimoor

Ma ei tea küll, kes on Juku Kalle Raid, aga oksele ajab tema kõnepruuk ja keelekasutus. Tõesti labane harimatu eneseväljendus, ropendamine, labasused.

Mehhikos hr. Raadiku elu päästnud haiglat ja arste sõimab lollideks jne.

No nagu viimane asotsiaal ja elementaarse hariduseta inimene kõlab oma ülesastumistes.

On ta hr. Raadiku poeg või taaskord kasupoeg või mis seis temal kogu teemaga?

Piinlik on. Ja intelligentse abivajaja huvides oleks, et selline oss tema teemas sõna ei võtaks.

juku-kalle raid  võib meeldida või mitte, ka mina ei ole tema austaja, aga inimene, kes kuulutab, et ei tea temast midagi, on eesti ühiskonna- ja kultuurielust suhteliselt kaugelt või siis suletud kõrvadega mööda käinud.

https://et.wikipedia.org/wiki/Juku-Kalle_Raid

+19
-5
Please wait...

Postitas:
Vassikati

Teema tegin mina ja ma ei ole kuidagi perega seotud. See abipalve tuli läbi sõprade minu FB seinale ja ma jagasin seda siin. Mingit siseinfot anda ei oska, sest tegu on küll tuntud, ent mulle võõra inimese ja tema perekonnaga.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Maret Vaa

Annetamine on minu teada vabatahtlik. Pere ütles selgelt, et kui saavad kindlustusega korda, kantakse kõigile raha tagasi.

Kui su sõber on hädas ja küsib toidu ostmiseks abi/laenu, kas siis ka nõuate tšekki näha, et kas teie arvates ikka osteti ainult makarone ja porgandeid,  mitte sekka šokolaadi?

+10
-7
Please wait...

Postitas:
Andy

Annetamine on minu teada vabatahtlik. Pere ütles selgelt, et kui saavad kindlustusega korda, kantakse kõigile raha tagasi.

Kui su sõber on hädas ja küsib toidu ostmiseks abi/laenu, kas siis ka nõuate tšekki näha, et kas teie arvates ikka osteti ainult makarone ja porgandeid, mitte sekka šokolaadi?

No siis on ju ainult imelik, et Aaslaidudele ette heidetakse annetatud raha eest restorani avamist. Mina arvan, et kui küsiti annetust operatsiooniks põhjendusega, et kindlustusfirma ei maksa, aga tegelikult kindlustusfirma maksab küll, siis on tegu pettusega. Ka jäeti targu rääkimata, et kindlustusfirma juba enne maksis selle haige suure raviarve kinni.

+4
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Maret Vaa

Kui su sõber on hädas ja küsib toidu ostmiseks abi/laenu, kas siis ka nõuate tšekki näha, et kas teie arvates ikka osteti ainult makarone ja porgandeid, mitte sekka šokolaadi?

No siis on ju ainult imelik, et Aaslaidudele ette heidetakse annetatud raha eest restorani avamist. Mina arvan, et kui küsiti annetust operatsiooniks põhjendusega, et kindlustusfirma ei maksa, aga tegelikult kindlustusfirma maksab küll, siis on tegu pettusega. Ka jäeti targu rääkimata, et kindlustusfirma juba enne maksis selle haige suure raviarve kinni.

Kas praegu natuke liiga vara ei ole inimesi petturiteks kuulutada? Raha hakati koguma varem kui kindlustusfirma teatas, et maksab.

Äkki ootaks lõpptulemuse ära ja siis hakkaks süüdistama?

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Andy

BTA sai info Tõnu Raadiku terviserikke kohta juba neljapäeval. Samal päeval osutati patsiendile elupäästvat arstiabi, tehti esimene operatsioon ja BTA sai selle eest ka kenasti arved. Sugugi mitte väikesed, suurusjärk on sama, millest on juttu seoses annetuskampaaniaga,“ lükkab BTA kahjukäsitluse osakonna juhataja Jevgeni Maksin tagasi süüdistused, justkui oleks BTA kindlustusandjana jätnud oma kliendi surema.

Üks kahest valetab tõesti.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
bellabee

BTA sai info Tõnu Raadiku terviserikke kohta juba neljapäeval. Samal päeval osutati patsiendile elupäästvat arstiabi, tehti esimene operatsioon ja BTA sai selle eest ka kenasti arved. Sugugi mitte väikesed, suurusjärk on sama, millest on juttu seoses annetuskampaaniaga,“ lükkab BTA kahjukäsitluse osakonna juhataja Jevgeni Maksin tagasi süüdistused, justkui oleks BTA kindlustusandjana jätnud oma kliendi surema.

Üks kahest valetab tõesti.

BTA võiks arve koopiad nähtavaks teha oma lehel(isiklikud asjad udustades), et oma jutt õigsust kinnitada. Praegu tundub, et üks kahest osapoolest konkreetselt valetab.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Andy

Või kas kasutaja Andy tunneb jätkuvalt kuidagi, et talle on liiga tehtud ja teda petetud?

BTA jutu valguses tundub kasutaja Andyle tõesti, et teda on petetud.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Tiaret

BTA võiks arve koopiad nähtavaks teha oma lehel(isiklikud asjad udustades), et oma jutt õigsust kinnitada. Praegu tundub, et üks kahest osapoolest konkreetselt valetab.

Inimesed lähevad on kõike teada tahtmisega ikka täiesti üle võlli. Mis infojanu see “udutatud isiklike asjadega” arve siis täidaks sul?

+3
-6
Please wait...

Postitas:
eunuhh

Inimesed lähevad on kõike teada tahtmisega ikka täiesti üle võlli. Mis infojanu see “udutatud isiklike asjadega” arve siis täidaks sul?

Andy on üks Aasalaiu perest või seisab neile väga lähedal. Võttis nende kaitseks mingi aeg tugevalt sõna. Tahaks ka Aasalaidude kontoväljavõtteid. Endiselt. Kolmekohalist summat, mida annetasin, pole vist mõtet enam küsida neilt, kuna sain juba bloki ja raha pole endiselt.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Andy

Andy on üks Aasalaiu perest või seisab neile väga lähedal. Võttis nende kaitseks mingi aeg tugevalt sõna. Tahaks ka Aasalaidude kontoväljavõtteid. Endiselt. Kolmekohalist summat, mida annetasin, pole vist mõtet enam küsida neilt, kuna sain juba bloki ja raha pole endiselt.

Paistab, et sa ei saa isegi nimeliste kasutajate puhul aru, kes mida kirjutab. Otsi üksainuski postitus välja, kus ma Aasalaidude kaitseks olen sõna võtnud. Või ära kriba kõike foorumisse, mis su segaduses aju genereerib.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
narmaalne

Ma saan aru nii, et BTA maksis kinni esimese, elupäästva opi, mis siis tõenäoliselt oli kooskõlas tervisekindlustusega.

Kuid inimene vajas kohe ka teist oppi otsa. Seda keeldus BTA maksmast ja selle opi osas tulid annetused. Hiljem BTA muutis meelt ja ütles, et on nõus ka selle kinni maksma.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Mortal

Ei tea miks kasutaja Susannah on oma skeptikuid manitsevad ja kindlustusfirmat vales süüdistavad postitused ära kustutanud? Äkki kindlustusfirma jutt ei olnudki nii vale?

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Susannah

Ei tea miks kasutaja Susannah on oma skeptikuid manitsevad ja kindlustusfirmat vales süüdistavad postitused ära kustutanud? Äkki kindlustusfirma jutt ei olnudki nii vale?

Ära hakka. Kõik, mida kirjutasin, oli õige, aga kuna see nädal on ilmumas ka ajakirjanduses paar põhjalikumat artiklit, mis peaks Andyde ja muude temasuguste muredesse selgust tooma (samas ei pruugi, tundub, et ainsad allikad, mida nemad tarbivad, ongi kindlustusfirma koduleht ja perekool), andsin endale aru, et ei ole mul mõtet siin õigluse nimel sõdida. Endale ka ei mõju hästi!

+6
-4
Please wait...

Postitas:
eunuhh

Paistab, et sa ei saa isegi nimeliste kasutajate puhul aru, kes mida kirjutab. Otsi üksainuski postitus välja, kus ma Aasalaidude kaitseks olen sõna võtnud. Või ära kriba kõike foorumisse, mis su segaduses aju genereerib.

Teemasid Aasalaidude kohta oli esialgu kaks, ühte enam ei ole. Samuti pole paljusid kommentaare. Tead seda väga hästi. Kes neid teemasid algusest peale jälgisid, on sinu seotusega siiski kursis.

+1
-3
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aitame Tõnu Raadikut!