Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aivar Mäe

Näitan 30 postitust - vahemik 631 kuni 660 (kokku 808 )

Teema: Aivar Mäe

Postitas:
Kägu

No ei rääkinud mina ka allapoole vööd naljadest. Mõtlesin üleüldisemalt, mingeid nalju ei või ju enam teha, lugege mistahes teemasid siit, igal pool on probleemid.

Neid teemasid perekooli teevad ikka sinu kaasaegsed, mitte lumehelbekesed

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 74 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ekspress kirjutas, et Aivar Mäe oli tööl käsunduslepinguga. Miks? Suure asutuse juht.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ekspress kirjutas, et Aivar Mäe oli tööl käsunduslepinguga. Miks? Suure asutuse juht.

Tippjuhid ongi juhatuse liikme lepingu või käsunduslepinguga tööl. Neil pole otsest ülemust ju.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 177 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

49.a. Kõrgharidusega, õpetaja 30 aastat

vau. mina olen sama vana aga sel kevadel sai alles 27.tööaasta täis.

millal rasestud

siin meenub mulle, et üks dire küsis ka kunagi alluva käest, kui see oli rasestunud, et passi ikka vaatasid… loeti okeiks käitumiseks.
Aga üldiselt, minu teada on teatrites see suhtlemine ja olemine teistsugune. Seal tuleb mõnikord lava kõrval kiiresti riideid vahetada… ollakse suht vabameelsed ja avatud, ei häbeneta oma riietumist ja värki.
Ja kui massööri juurde on võimalik keset seanssi sisse marssida, siis.. miks see masöör ei kanna hoolt, et uks siis lukus on, kui keegi protseduuril viibib? see on ju massööri ämber praegu. lahti lasta.

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui käsunduslepinguga, siis pole ju ka puhkust, kuidas ta siis alguses puhkusele saadeti.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui käsunduslepinguga, siis pole ju ka puhkust, kuidas ta siis alguses puhkusele saadeti.

Kust sa seda võtad? Loomulikult võib ka käsunduslepingus puhkus olla ette nähtud. Reeglina ongi – mis sa arvad, et firmade juhatuste liikmed töötavad kõik puhkamata?

(Uskumatu, et te ka SEDA postitust peate miinustama 😀 😀 Viha ajab silmist ja kõrvust välja, isegi faktidele tuleb lajatada …)

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ei rääkinud mina ka allapoole vööd naljadest. Mõtlesin üleüldisemalt, mingeid nalju ei või ju enam teha, lugege mistahes teemasid siit, igal pool on probleemid.

Vot seda mina ei ole küll märganud, normaalsete naljade peale ei ole keegi veel solvunud. Aga kui tahad sellest teemast pikemalt rääkida, siis algata palun uus teema. Hetkel selle teema naljad olid just nimelt allapoole vööd ja seksitlikud naljad ning sina paistsid siin õigustavat just Aivar Mäe nalju.

+14
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 47 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arvamus on see, et asjaga on veidi üle paisutatud.
Mõni kade,kes saab vähem tähelepanu kui teised, võib olla see,kes näeb ahistamist;suur solvuja ja hakkab siis jonnima ja jalgu trampima.

Ongi nii,et kui oled isegi oma abikaasaga aastaid koos elanud ei pane kumbki osapool pahaks kui embkumb kõvasti puuksu või krooksu teeb, üks võib potil istuda ja teine samal ajal dushata või hambaid pesta samas ruumis.
Kõrvalt vaataja võib tunda kui palju tahes kaasa, solvuda, patja nutta. Seni kuni teised osapooled õnnelikud ja rahulolevad on ju kõik ok.

Kutsuda politsei mingi pepulaksu peale on ikka idiootsuse tipp, eriti veel kui laksu saaja sellest suurt numbrit ei teinud.

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ongi nii,et kui oled isegi oma abikaasaga aastaid koos elanud ei pane kumbki osapool pahaks kui embkumb kõvasti puuksu või krooksu teeb, üks võib potil istuda ja teine samal ajal dushata või hambaid pesta samas ruumis.
Kõrvalt vaataja võib tunda kui palju tahes kaasa, solvuda, patja nutta. Seni kuni teised osapooled õnnelikud ja rahulolevad on ju kõik ok.

Kes sul seda kõrvalt vaatab, kuidas sa potil istud ja mees peseb või vastupid? Sellised asjad on teie pereasjad ning neid ei ole vaja kuskil väljaspool kodu rääkida. Seega ei saa ka kedagi häirida.

Kui te vastastikku puuksutate avalikus kohas, siis tõepoolest kõrvaltvaatajaid see häirib. Teid omavahel võib mitte häirida, aga säästke palun teisi inimesi.

Ja kuidas see Aivar Mäe teemasse puutus? Kas ta puuksutas, krooksus ja käis potil ka tööruumides avalikult? Või on sul natuke sassis, millest teema on?

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kuidas see Aivar Mäe teemasse puutus? Kas ta puuksutas, krooksus ja käis potil ka tööruumides avalikult? Või on sul natuke sassis, millest teema on?

Mina sain küll aru ja olen nõus. Väga tihedalt koos olevate isikute piirid loomulikult muutuvad ja kõrvaltvaataja ei saa sellest aru.

+6
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain küll aru ja olen nõus. Väga tihedalt koos olevate isikute piirid loomulikult muutuvad ja kõrvaltvaataja ei saa sellest aru.

Pereringis kindasti ja kõrvaltvaatajad ei peagi sellest aru saama, see ei puutu kõrvaltvaatajatesse. Aga need pereliikmed ei demonstreeri neid käitumismalle oma kolleegidele isegi siis, kui nad koos töötavad. Sest see võib olla kõrvaltvaatajale ebamugav. Arusaamine pole oluline, lihtsalt kolleegidele ei tohi ebamugavust põhjustada.

Ja ülemus alluva suhe ei ole siiski sama, mis abikaasade suhe. Isegi siis mitte, kui tihedalt koos töötatakse ja näiteks riietevahetamsieks pole alati aega/võmalust eralduda. Sel juhul vahetatakse need riided kiiresti ja tagasi lavale, midagi seksuaalset või ahistavat selles ei ole. See ei laeiene sellele, et mingis muus olukorras võiks ülemus alluva kleidi rinnaesist kiskuda ja sealt sisse vaadata või alluvale peale lamama heita. Seda teha ei tohi, isegi siis, kui see mõlemapoolselt ok on. Mingu võtku endale tuba ja vahtigu ja nühkigu seal palju soovivad, aga teiste ees nii tööl ei käituta.

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ülemus alluva suhe ei oel siiski sama, mis abikaasade suhe.

Oeh. Suhe on suhe. Iga suhe võib kõrvaltvaatajale imelik näida.

+2
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oeh. Suhe on suhe. Iga suhe võib kõrvaltvaatajale imelik näida.

Töises suhtluses on mingid üldised reeglid. Näiteks üksteise vastu ei nühita.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uskumatu, et te ka SEDA postitust peate miinustama

Sa ise ju ka ei arva, et Perekoolis antakse hinnanguid ainult iga postituse individuaalse sisu kohta.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Uskumatu, et te ka SEDA postitust peate miinustama

Sa ise ju ka ei arva, et Perekoolis antakse hinnanguid ainult iga postituse individuaalse sisu kohta.

Noh, kuna mina ise küll annan, siis vastupidine kogemus on alati muigama ja ahhetama panev. Ja veidi hale ka.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, kuna mina ise küll annan, siis vastupidine kogemus on alati muigama ja ahhetama panev. Ja veidi hale ka.

Mõistan. Näha kellegi maniakaalset kommenteerimist ühes teemas tekitab samu tundeid.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

alluvale peale lamama heita

Selle näite võiks nüüd kõrvale jätta, kuna on selgunud, et see oli kolmanda isiku nägemus, mida kumbki sündmuses osalenu ei tunnista.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selle näite võiks nüüd kõrvale jätta, kuna on selgunud, et see oli kolmanda isiku nägemus, mida kumbki sündmuses osalenu ei tunnista.

Ekspressi järgi oli neid juhuseid vähemalt kaks, mõned neist mina vormis räägitud. Mõlemad ohvrid eitavad, et Mäe neile selga heitis või? Mõtlesid selle ühiselt välja ning siis muudkui rääkisid usaldusisikule ja ekspressile ja nüüd väidavad, et ei ole olnud?

Väike copy sellest artiklist:

„Olin pikali massaažilaual, majas käiva füsioterapeudi juures. Ühel hetkel kõndis sisse Aivar, teretamise saatel viskas end oma kehaga minu peale risti, nagu tahtnuks mind kallistada. Lamasin kõhuli, ülakeha paljas, alakehal rätik. Mäe rääkis minu ja füsioterapeudiga mõned minutid juttu. Siis tundsin jalgadel kõditamist. Vaatasin üle selja – see oli Aivar. Ta hakkas naerma, rääkis pisut veel juttu ja kõndis minema. Ma ei mäleta, mida ta rääkis, sest olin šokis sellest, mis juhtus.“

“Olin pikali massaažilaual, majas käiva füsioterapeudi juures. Ühel hetkel kõndis sisse Aivar, teretamise saatel viskas end oma kehaga minu peale risti, nagu tahtnuks mind kallistada.”

„Ootasin füsioterapeudi juures enda järjekorda. Terapeut masseeris veel viimaseid minuteid mu [nais]kolleegi. Äkki astus uksest sisse Aivar ja heitis end kolleegi seljale. See oli nii ebameeldiv olukord, et ma lahkusin toast. Eriti ehmatas see mind, kuna olin nädala eest kuulnud, et sama juhtus ühe teise kolleegiga.“

Ainult kolmas nest juhtudest on kõrvaltvaataja arvamus, esimesed kaks on mina-vormis räägitud. Kõik need 2-3 inimest nüüd väidavad, et midagi pole olnud ja hääled peas käskisid neil midagi sellist rääkida?

Ja veelkord, sellises olukorras loeb ka pealtnägija arvamus, inimesed ei pea selliseid asju töökeskkonnas pealt nägema.

+15
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainult kolmas nest juhtudest on kõrvaltvaataja arvamus, esimesed kaks on mina-vormis räägitud. Kõik need 2-3 inimest nüüd väidavad, et midagi pole olnud ja hääled peas käskisid neil midagi sellist rääkida?

Loe nüüd Postimehe artiklit ka. Sealt saad teada, et üks osaline ütles, et tema end ahistatuna ei tundnud ja teine ei vastanud kõnedele.
Ei, kõrvaltvaatajate tunded ei puutu tõesti hetkel asjasse. Miks nad peaksid.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole seda artiklit lugenud, aga kas tõesti räägivad inimesed täpselt sama lauseehituseega, täpselt samade sõnadega, täpselt sama juttu?
Asi on väga ebausutav. Oleks seal siis mingigi teistsune sõnaline erinevus. Need on suhu pandud sõnad, see on kokkumäng. Ma polnud varem lugenud, aga nüüd… ootan lausa huviga, kelle kõrvad selle loo tagant paistma hakkavad.

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

On väga ebausutav, et keegi läheks kokkumängu pärast politseisse valeütlusi andma.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 74 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

On väga ebausutav, et keegi läheks kokkumängu pärast politseisse valeütlusi andma.

Kui sa oled oma jura ajama hakanud, siis ei kohku ka politseile juramast. Kuidas võib keegi üldse teisiti mõelda? Mary Krosse on rohkem kui sa arvad.

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ilmselt, kui olla kokkumänguga nõus, siis teadvustad endale, et vajadusel tuleb ka politseisse minna. kõik muidugi ei vea välja, need ei lähe.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ekspressi järgi oli neid juhuseid vähemalt kaks, mõned neist mina vormis räägitud. Mõlemad ohvrid eitavad, et Mäe neile selga heitis või? Mõtlesid selle ühiselt välja ning siis muudkui rääkisid usaldusisikule ja ekspressile ja nüüd väidavad, et ei ole olnud?

Väike copy sellest artiklist:

„Olin pikali massaažilaual, majas käiva füsioterapeudi juures. Ühel hetkel kõndis sisse Aivar, teretamise saatel viskas end oma kehaga minu peale risti, nagu tahtnuks mind kallistada. Lamasin kõhuli, ülakeha paljas, alakehal rätik. Mäe rääkis minu ja füsioterapeudiga mõned minutid juttu. Siis tundsin jalgadel kõditamist. Vaatasin üle selja – see oli Aivar. Ta hakkas naerma, rääkis pisut veel juttu ja kõndis minema. Ma ei mäleta, mida ta rääkis, sest olin šokis sellest, mis juhtus.“

“Olin pikali massaažilaual, majas käiva füsioterapeudi juures. Ühel hetkel kõndis sisse Aivar, teretamise saatel viskas end oma kehaga minu peale risti, nagu tahtnuks mind kallistada.”

„Ootasin füsioterapeudi juures enda järjekorda. Terapeut masseeris veel viimaseid minuteid mu [nais]kolleegi. Äkki astus uksest sisse Aivar ja heitis end kolleegi seljale. See oli nii ebameeldiv olukord, et ma lahkusin toast. Eriti ehmatas see mind, kuna olin nädala eest kuulnud, et sama juhtus ühe teise kolleegiga.“

Ja veelkord, sellises olukorras loeb ka pealtnägija arvamus, inimesed ei pea selliseid asju töökeskkonnas pealt nägema.

Nende kahe esimese tsitaadega on küll midagi valesti läinud, et need sõna-sõnalt kattuvad. Seal on mingi viga.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nende kahe esimese tsitaadega on küll midagi valesti läinud, et need sõna-sõnalt kattuvad. Seal on mingi viga.

Ma arvan, et ta kopis nii pika lõigu kui ka selle rõhutatud lõigu, mida Ekspressis välja tuua armastatakse. Ehk siis masseeritavaid oli 2, täpselt nagu Postimees kirjutab – ja üks neist ei näinud ise probleemi, probleemi tekitas pealtvaataja, teine ei nõustunud Postimehele oma sõnu kordama – või no korrektne on öelda, et teda ei õnnestunud tabada, aga ilmselt ta ei soovinud tabatud olla.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõistan. Näha kellegi maniakaalset kommenteerimist ühes teemas tekitab samu tundeid.

No sinu 19 sapist kommentaari muidugi maniakaalse saripostitamise alla ei mahu. Lase aga edasi…

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Loe nüüd Postimehe artiklit ka. Sealt saad teada, et üks osaline ütles, et tema end ahistatuna ei tundnud ja teine ei vastanud kõnedele.
Ei, kõrvaltvaatajate tunded ei puutu tõesti hetkel asjasse. Miks nad peaksid.

Kõrvaltvaataja tunded puutuvad asjasse, sest tegu on töökohaga. Igal inimesel on õigus teha oma tööd nii, et ta ei pea pealt vaatama suudlemist, amelemist, üksteise otsas nühkimist, seksi jne. See on elementaarne, et töökeskkonnas selliseid asju ei tehta. Isegi siis, kui töötad oma abikaasaga samas kohas, ei ole üksteise otsas nühkimine tööl ok.

No selge, üks ütleb, et tema osales selles nühkimismängus vabatahtlikult. Ok see siiski ei olnud, selliseid asju tööl ei tehta. Võtku endale tuba või mingu emma-kumma koju ning nühkigu seal niipalju, kui süda lustib. Ja teine ei soovinud postimehe kõnele vastata, seega ei tea me ka tema arvamust. See konkreetne inimene, kes ekspressis oma kogemust kirjeldas ilmselt asjaga rahul ei olnud, muidu ei oleks ta seda ekspressile ju kirjeldanud.

PS. jah, need kaks esimest olid tõesti sama inimese tekst, minu viga, palun vabandust.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõrvaltvaataja tunded puutuvad asjasse, sest tegu on töökohaga.

Konkreetsete isikuvastaste süüdistuste mõttes, ahistamise mõttes nad siiski mitte kuidagi asjasse ei puutu.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3491836:
Kõrvaltvaataja tunded puutuvad asjasse, sest tegu on töökohaga.

Konkreetsete isikuvastaste süüdistuste mõttes, ahistamise mõttes nad siiski mitte kuidagi asjasse ei puutu.

Kas sul on andmeid, et politesisse avalduse teinud olid need kõrvaltvaatajad? Ma siiski arvan, et sinna tegid avalduse need, kes väidavad, et neid isiklikult ahistati. Ja loomulikult võib seal kõrvaltvaataja tunnistajaks olla.

Aga artiklisse, kus räägitakse seda, et Estona teatris ahistatakse ning tööõhkkond ei ole normaalne, võib selline kõrvaltvaataja küll infot anda. Sest tööõhkkond ei ole normaalne, kui seal mingid nühkimismängud teiste silme all käivad.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sul on andmeid, et politesisse avalduse teinud olid need kõrvaltvaatajad? Ma siiski arvan, et sinna tegid avalduse need, kes väidavad, et neid isiklikult ahistati. Ja loomulikult võib seal kõrvaltvaataja tunnistajaks olla.

Aga artiklisse, kus räägitakse seda, et Estona teatris ahistatakse ning tööõhkkond ei ole normaalne, võib selline kõrvaltvaataja küll infot anda. Sest tööõhkkond ei ole normaalne, kui seal mingid nühkimismängud teiste silme all käivad.

Lubage meelde tuletada, et me rääkisime sellest, kas konkreetses massaažitoa juhtumis on ahistamisjuhtum või mitte. Me ei arutanud Estonia tööõhkkonna üle (ja siin ma jään tegelikult ikkagi ka eriarvamusele – isegi tööõhkkonna mõttes pole siin midagi vinguda – kedagi võib sügavalt solvata või seksuaalsena näida isegi juuste kohendamine või näiteks ringutamine). Väga halb komme on vastase vastuseid kontekstist välja rebida ja siis neid teise, sobivamasse keskkonda istutada.

+3
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 631 kuni 660 (kokku 808 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aivar Mäe