Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse. Abikaasa on suures šokis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Teema: Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse. Abikaasa on suures šokis

Postitas:
bugmenot

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120023826/poliitikust-laulja-aivar-riisalu-saab-abielu-korvalt-lapse-abikaasa-marina-olen-toimunust-suures-sokis

Mis mõtteid tekitab?

0
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Ma imestasin, et keegi seda vanameest tahab. Aga see, et ta pettis, mind ei üllata.

+82
-3
Please wait...

Postitas:
CatyD

Naisest on kahju.

+57
-4
Please wait...

Postitas:
Loki

Mis mõtteid tekitab?

Viha ajakirjaniku vastu. Ma saan aru, et ajakirjaniku töö ongi selline, aga praegu tundub, et inimene rääkis emotsioonide ajel justkui liiga palju ja telefonis ajakirjanikule kui inimesele. Oleks piisanud vast ka uudisest, et tüüp on niisama tõbras, pettis ja saab abieluvälise lapse ja naine šokis. Aga miks kõik see telefonivestlus sõna sõnalt oli vaja üles panna…

+13
-44
Please wait...

Postitas:
kurimoor

Mis mõtteid tekitab?

Viha ajakirjaniku vastu. Ma saan aru, et ajakirjaniku töö ongi selline, aga praegu tundub, et inimene rääkis emotsioonide ajel justkui liiga palju ja telefonis ajakirjanikule kui inimesele. Oleks piisanud vast ka uudisest, et tüüp on niisama tõbras, pettis ja saab abieluvälise lapse ja naine šokis. Aga miks kõik see telefonivestlus sõna sõnalt oli vaja üles panna…

vastupidi.

ehe eesti elu. naine hooldab haiget ema ja mees, selle asemel, et naist toetada ja mingid  tegemised enda kanda võtta, otsib endale suhtlusportaalist uue ümmardaja. väkk!

paraku, tolle põlvkonna meestele üpris iseloomulik suhtumine.

+81
-7
Please wait...

Postitas:
Vana-Ann

Neid mõtteid, mis ta minus tekitab, ei kannata siia kirja panna, pärast kutsutakse kohtusse jälle. Tõeline … ! Ja Marinast on väga kahju, nüüd on tükiks ajaks ajakirjanduse järada. Sama negatiivsed mõtted on selle uue naise suhtes, kes ometi teadis, et tegu on abielumehega. Muidu ma seda karmajuttu ei usu ja see ajab mind pigem närvi, aga nüüd ütlen küll, et kui mingigi õiglus maailmas on olemas, siis saavad petjad oma teenitud palga!

+61
-2
Please wait...

Postitas:
krissukaks

Ma imestasin, et keegi seda vanameest tahab. Aga see, et ta pettis, mind ei üllata.

Rikas mees ei pidavat kunagi vana olema. Nali.

Näed, keegi tahtis, mingi point ikka oli.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Must-tulp

Tõenäoliselt kõik teadsid aga õnnetu abielunaine ei teadnud. Omal lähedaste seas mõni aasta vanem mees, petab oma naist avalikult. Me kõik teame aga naisele ütlema ei lähe. Tõenäoliselt naine ei usuks. Aeg-ajalt vist õige pisut aimab, aga vanamees vingerdab oskuslikult valedega välja. Kaval hoorapurakas. Siit ka kinnitus, et armukesega ei kasutata  kondoomi.

+32
-5
Please wait...

Postitas:
Loki

Mis mõtteid tekitab?

vastupidi.

ehe eesti elu. naine hooldab haiget ema ja mees, selle asemel, et naist toetada ja mingid tegemised enda kanda võtta, otsib endale suhtlusportaalist uue ümmardaja. väkk!

paraku, tolle põlvkonna meestele üpris iseloomulik suhtumine.

Seda muidugi! Ma meest ei õigustagi.Aga selle saaks kirja panna ilma otseste ütlemisteta. Praegu tundub nagu inimesel on meeletu koorem südamel ja lihtsalt tahtis kellelegi end tühjaks rääkida… ja see juhtus olema ajakirjanik. Lihtsalt need laused on nii katkise emotsiooni pealt, mitte läbimõeldud intervjuu, mida ajakirjanikule anda.
Eks oleneb inimesest – lihtsalt pärast tulevikus võib kahetseda emotsioonide pealt antud intervjuud.  Otseloomulikult need tunded on tal õiged ja mees on paras tõbras.

+25
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
sadness

Tõenäoliselt kõik teadsid aga õnnetu abielunaine ei teadnud. Omal lähedaste seas mõni aasta vanem mees, petab oma naist avalikult. Me kõik teame aga naisele ütlema ei lähe. Tõenäoliselt naine ei usuks. Aeg-ajalt vist õige pisut aimab, aga vanamees vingerdab oskuslikult valedega välja. Kaval hoorapurakas. Siit ka kinnitus, et armukesega ei kasutata kondoomi.

Vaevalt see Anneli ainus armuke on olnud. Riisalu on pikalt internetis möllanud ja ma ei usu, et naine sellest üldse midagi ei teadnud.

+26
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Ma kogu aeg vaatasingi, et see Marina on nii sümpaatne ja kena naine, et mis ta sellise jõmmiga üldse abiellus. Ega selline ennast ei muuda, vastik iseloom. Eriti reeturlik on teisele titt treida sel ajal, kui oma naisel on väga keeruline aeg.

+62
-2
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Kas tal pole enamvähem iga suhe petmisega lõppenud ja alanud? Vähemalt seda mäletan ma küll, et omal ajal ajakirjandus lahkas seda, kuidas ta Leila ja Ly vahet pendeldas. Ja ta ei olnud tollal ju 20, et võiks mõelda, et kasvab välja sellisest käitumisest. Kui keskealisel mehel juba sellised kombed küljes on, siis inimene, kes temaga suhtesse astub, võtab teadliku riski ja peaks arvestama sellega, et ilmselt on suhtel teatud “parim enne” (kehtib ka selle kõige uuema kohta). Selles mõttes kestis abielu ju isegi väga pikalt.

Sama käib mõne teise Eesti kuulsuse kohta, kes iga uue kallima kohta ütlevad ajakirjanduses, et vot see on nüüd mu elu armastus. Kui ei olnud see eelmine, kelle kohta seda suure suuga ajakirjanduses öeldi, siis ilmselt ei ole ka sina. Naudi, kuniks antud.

+28
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Nad ju rääkisid, et aastaid õde-vend olnud.

Õeks ja vennaks läks asi ikka siis, kui uus armuke juba mängus oli. Eks vanem mees ei jaksagi mitut enam pidada, et nii armuke kui oma naine võrdselt rahul oleks.

+38
0
Please wait...

Postitas:
kirsson

Ma kogu aeg vaatasingi, et see Marina on nii sümpaatne ja kena naine, et mis ta sellise jõmmiga üldse abiellus. Ega selline ennast ei muuda, vastik iseloom. Eriti reeturlik on teisele titt treida sel ajal, kui oma naisel on väga keeruline aeg.

Samal arvamusel.

Samas sel Annelil on juba varasemalt kahe erineva mehega kolm last, seega paar parajaid!

Nüüd siis kolmanda, 20 a vanema isavanuse mehe poolt “pirukas ahju küpsema pandud”… Tjah. Ei püsi ju temalgi need mehed miskipärast. Vaja aina vahetada ja kohe ka titt valmis meisterdada.

+46
-2
Please wait...
Postitas:
Gruune

Äkki naine ei tahagi sexi enam, Aivar saab mujalt kätte ja kõik rahul

Kus nad siis kõik rahul on, kui abielunaine nutab ja on šokis?

+45
-1
Please wait...

Postitas:
taivopalm

Mis mõtteid tekitab?

Ma imestan, et 61 aastane mees viitsib veel lapse teha ja seda üles kasvatama hakata (kui see muidugi nii läheb ja last ema kasvatada ei jäeta). Miks on vaja 61 aastasel mehel, kel lapsed ammu suured, veel üht last? Või juhtus see kõik…uups?

+50
-1
Please wait...

Postitas:
piret005

Kus nad siis kõik rahul on, kui abielunaine nutab ja on šokis?

No Aivar on ju rahul, ta pidas silmas seda.

Miks on vaja 61 aastasel mehel, kel lapsed ammu suured, veel üht last? Või juhtus see kõik…uups?

Tundub, et armuke otsustas asja ära. Oli vaja anda väike tõuge, et vana naine lõpuks mängust välja visataks, mehed kipuvad selle asjaga jorutama, sest üks naine on hea, aga kaks veel parem.

+41
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kui 61a mees ka nii loll on, et teeb (kahepeale) KAHEKSANDA lapse 20a nooremale mutile, kelle otsis tutvumisportaalist, siis ma kaotan usu meestesse…

+40
-6
Please wait...

Postitas:
sadness

Kui 61a mees ka nii loll on, et teeb (kahepeale) KAHEKSANDA lapse 20a nooremale mutile, kelle otsis tutvumisportaalist, siis ma kaotan usu meestesse…

Ta leidis Marina ka tutvumisportaalist.

+12
0
Please wait...

Postitas:
nimetamats

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120023826/poliitikust-laulja-aivar-riisalu-saab-abielu-korvalt-lapse-abikaasa-marina-olen-toimunust-suures-sokis

Mis mõtteid tekitab?

Täiskasvanud inimesed ,ühiseid lapsi pole .Jagavad vara õiglaselt ära ja lähevad eluga edasi .Tedelikult ju Riisalu tubli ,et oma lapse ema juurde läheb ja ei hakka “trikitama”!

+4
-46
Please wait...

Postitas:
piret005

Täiskasvanud inimesed ,ühiseid lapsi pole .Jagavsd vata õiglaselt ära ja lähevad eluga edasi .Tedelikult ju Riisalu tubli ,et oma lapse ema juurde läheb!

Mina selles loos küll Riisalu tublidust ei oska näha.

+55
-1
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Mis mõtteid tekitab?

Ma imestan, et 61 aastane mees viitsib veel lapse teha ja seda üles kasvatama hakata (kui see muidugi nii läheb ja last ema kasvatada ei jäeta). Miks on vaja 61 aastasel mehel, kel lapsed ammu suured, veel üht last? Või juhtus see kõik…uups?

Järsku loodab poega saada?

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Futura

Mina hämmastun, et 2005 juba tutvus selle Anneliga tutvumisportaalis. Ja ennäe – 2020 ikkkaaaa samad inimesed tutvumisportaalis ja said seal jälle kokku.

On see ikka tõsi, äkki pidasid koguaeg mingit kontakti? Kui on tõsi, siis on mul meie konnatiigi tõsistest tutvuda soovijatest väga kahju. 15 aastat hiljem ikka samad näod?!

+20
0
Please wait...

Postitas:
piret005

15 aastat hiljem ikka samad näod?!

Mõned lihtsalt on sellised, et istuvad seal kogu aeg olenemata oma suhtestaatusest. Et äkki ikka viskab veel kedagi paremat ja uuemat ette. Sõbranna rääkis, et oli tutvumisportaalis, rääkis seal ühe mehega, kes vahepeal oli kadunud. Aasta pärast ilmus taas välja, küsis, kus olid siis vahepeal. Mees olevat ühe portaalis kohatud naisega lapse saanud, aga ikka polevat jälle päris see ja nii siis otsingud taas jätkusid.

+33
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Lapse sai naine ja 40 aastane on juba muti? Miks mees loll peaks olema, kas on kusagil keelatud lapsi teha? Mehed jäävad meesteks ja naised naisteks, see naine sai lapse abielumehelt, ehk siis teadlik valik eks.

+1
-30
Please wait...
Postitas:
OriginalTaste

15 aastat hiljem ikka samad näod?!

Mõned lihtsalt on sellised, et istuvad seal kogu aeg olenemata oma suhtestaatusest. Et äkki ikka viskab veel kedagi paremat ja uuemat ette. Sõbranna rääkis, et oli tutvumisportaalis, rääkis seal ühe mehega, kes vahepeal oli kadunud. Aasta pärast ilmus taas välja, küsis, kus olid siis vahepeal. Mees olevat ühe portaalis kohatud naisega lapse saanud, aga ikka polevat jälle päris see ja nii siis otsingud taas jätkusid.

Kui su sõbranna istub, siis on kõik okei, ainult mehed ei tohi istuda. Milline lõputu kaksikmoraal.

+5
-18
Please wait...

Postitas:
piret005

Kui su sõbranna istub, siis on kõik okei, ainult mehed ei tohi istuda. Milline lõputu kaksikmoraal.

Sõbranna oli vaba inimene. Teine asi on seal edasi istuda siis, kui tegelikult vahepeal abiellutakse, saadakse lapsi ja ollakse suhtes.

+25
-1
Please wait...

Postitas:
MadMom

Minu arvates klassikaline Eesti lugu. Terve riik täis ju selliseid.

Oi kui palju on neid pealtnäha ontlike pereisasid, kellel pere ja lapsed aga elatakse topeltelu. Eriti sageli kohtab seda meeste hulgas kes välismaal tööl.

Mul on üks tuttav, kellel Eestis naine, lapsed, maja…kõik okei. Naisega suhted korras ( pealtnäha). Naine tahab abielluda, juba mitmes aasta mees ” peaks jah, teeme varsti ära”. Tegelikkus? Juba mitmendat aastat noor armuke (19a vms). Tullakse mõned päevad varem välismaalt koju ja lustitakse armukesega.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Jaagular

Aga kui naised tegelevad ainult oma hobide, hobuste ja lemmikloomadega, mehed oma tööga, ühist aega ega ühiseid lapsi pole, siis mida imet oodata?

+3
-36
Please wait...
Postitas:
matas

Lapsukese koolilõpetamist ei näegi. Hea, kui tsipa raha suudab pärandada.

Tore, et see suurperede toetus on…palju toredaid inimesi

+21
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse. Abikaasa on suures šokis