Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse. Abikaasa on suures šokis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 83 )

Teema: Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse. Abikaasa on suures šokis

Postitas:
Madle 22

Ja Marinast on väga kahju, nüüd on tükiks ajaks ajakirjanduse järada. Sama negatiivsed mõtted on selle uue naise suhtes, kes ometi teadis, et tegu on abielumehega.

Miks Marina järada on? Ta ju siinkohal ikka ohver. Aivar Riisalust arvamus ikka langes, eks tundus ennegi selline pullivend, aga jäi mulje, et kõige olulisemad põhimõtted on ikka paigas ja oskab aumehena käituda. No vot siis. Normaalne on ikka vana asi enne ära lõpetada. Ka siis kui suhe pole enam see, mis kunagi, peaks inimest ikka nii palju austama, et ei otsi abielumehena kõrvalt, ammugi ei tee titte kellegagi.  Ja no see teine naine pidi tõesti teadma, et abielumehega magab, loodetavasti tal nüüd ka ikka veits nõme armukesena kuulsaks saada.

+28
-2
Please wait...

Postitas:
monic77

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120023826/poliitikust-laulja-aivar-riisalu-saab-abielu-korvalt-lapse-abikaasa-marina-olen-toimunust-suures-sokis

Mis mõtteid tekitab?

täitsa mõistan naist. Samas, ta teadis kellega abielus on ja milline on inimese taust.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
monic77

Tõenäoliselt kõik teadsid aga õnnetu abielunaine ei teadnud. Omal lähedaste seas mõni aasta vanem mees, petab oma naist avalikult. Me kõik teame aga naisele ütlema ei lähe. Tõenäoliselt naine ei usuks. Aeg-ajalt vist õige pisut aimab, aga vanamees vingerdab oskuslikult valedega välja. Kaval hoorapurakas. Siit ka kinnitus, et armukesega ei kasutata kondoomi.

vanamehest tuleb ruttu lahutada, et ei peaks hooldama tulevikus.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Alfa

Me kõik teame aga naisele ütlema ei lähe.

A miks ei lähe?

+14
-3
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Me kõik teame aga naisele ütlema ei lähe.

A miks ei lähe?

Mul kogemus kahe lähedase sõbrannaga. Ühel juhul ütles mees, et mina olevat hoopis talle ligi ajanud, naine uskus, kuni mees (paar aastat hiljem) talle vahele jäi. Sõprust muidugi selle aja peale enam üles ei soojendanud. Teisel juhul oli mul isegi pilt ette näidata mehest teisel naisel kätt hoidmas, nii et naine muidugi uskus mind, aga nad otsustasid “suhte kallal töötada” ja rahvavaenlane number 1 tuli selle eesmärgi nimel muidugi elust välja lükata. Kui mees vähem kui kaks kuud hiljem uuesti vahele jäi, tahtis naine minu õla najale nutma tulla ja ei saanud mitte aru, miks ma enam sõbrannatamisest huvitatud polnud. Nii et kui oma sõbradki tõenditeta ei usu ja tõenditega minu (mitte mehe) vastu pöörduvad, siis võõrale ei läheks ma eales midagi ütlema. Niigi olin loll, et kahte korda õppimiseks vaja oli, kolmandat korda ei kavatse enam samas ämbris kolistada. 😀

+30
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
monic77

Lapsukese koolilõpetamist ei näegi. Hea, kui tsipa raha suudab pärandada.

Tore, et see suurperede toetus on…palju toredaid inimesi

suurperede toetust saab vaid see lapsevanem, kes neid kõiki kasvatab. Vaevalt, et  härra  saab seda toetust kõigi teada olevate ja mitte teadaolevate laste pealt.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
piret005

suurperede toetust saab vaid see lapsevanem, kes neid kõiki kasvatab. Vaevalt, et härra saab seda toetust kõigi teada olevate ja mitte teadaolevate laste pealt.

Seda ma eriti ei usu, et Riisalu peretoetuste pärast lapsi teeb ja “neiu” juba saabki neid toetusi, sest tal on juba eelmiste meestegagi 3 last. 4. laps toetuste mõttes pole kuigi tulus äriprojekt, ilmselt olid siin ikka muud tagamaad. Härra on päris jõukas mees, seega temaga lapse saamine tasub vast muudmoodi ennast ära.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
kaiekast

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/64672018/aivar-riisalu-peab-end-kontrollima-et-mitte-oma-naist-luua

Nüüd see 20 aastat ei olegi nii suur vahe. 😁

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Katza

Tsipa? Aivar ju padurikas.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Vana-Ann

Miks Marina järada on? Ta ju siinkohal ikka ohver.

Enamus inimesi ei taha isegi ohvrina ajakirjanduse veergudele sattuda, et lugejad ohhetaksid ja ahhetaksid ja oma peas labaseid põhjendusi genereeriksid. Siingi ju juba mòni “teab”, et naine olevat ainult hobuste ja lemmikloomadega tegelenud, mis vaesel mehel siis üle jäi.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Vana-Ann

Aga eks tal ole neid pärijaid ju kah.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
BellaBee

suurperede toetust saab vaid see lapsevanem, kes neid kõiki kasvatab. Vaevalt, et härra saab seda toetust kõigi teada olevate ja mitte teadaolevate laste pealt.

Seda ma eriti ei usu, et Riisalu peretoetuste pärast lapsi teeb ja “neiu” juba saabki neid toetusi, sest tal on juba eelmiste meestegagi 3 last. 4. laps toetuste mõttes pole kuigi tulus äriprojekt, ilmselt olid siin ikka muud tagamaad. Härra on päris jõukas mees, seega temaga lapse saamine tasub vast muudmoodi ennast ära.

Suure pere toetust hakkab alles nüüd saama, kuna vanim laps juba täisealine selle artikli põhjal. Kaks tk on alaealised tal.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Alfa

Pärijaid? Kas AR on surnud või millest sa räägid?

+8
-2
Please wait...

Postitas:
piret005

Suure pere toetust hakkab alles nüüd saama, kuna vanim laps juba täisealine selle artikli põhjal. Kaks tk on alaealised tal.

Ikkagi arvan, et jahib suuremat kala kui peretoetus.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Vana-Ann

Pärijaid? Kas AR on surnud või millest sa räägid?

Sellest, et suremise ajaks on neli teadaolevat last juba olemas ja ei imestaks, kui veel mòni kuskilt lagedale ilmuks, kes pärandusest osa tahab saada. Muidugi on ka võimalik, et “vanad” lapsed jäetakse testamendist välja.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
ttriinu

Ei tunne kaasa, A on alati jooksnud seelikute järel ja M oleks pidanud reaalselt mõtlema kellega abiellub. Inimesed ei muutu ja karma on õiglane.

+8
-13
Please wait...
Postitas:
Andy

Ei tunne kaasa, A on alati jooksnud seelikute järel ja M oleks pidanud reaalselt mõtlema kellega abiellub. Inimesed ei muutu ja karma on õiglane.

Kuidas see karma siis õiglane on, kui A on alati jooksnud seelikute järel, aga elab ja õitseb edasi? Temal pole ju midagi häda.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
hel007

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/64672018/aivar-riisalu-peab-end-kontrollima-et-mitte-oma-naist-luua

Nüüd see 20 aastat ei olegi nii suur vahe. 😁

Nagu tuulelipp. Ehk siis 10a tagasi teatas AR: “Kõige hullem on see, et võtad 20 aastat noorema naise ja mis sa temast saad – ainult tema arveid maksta. Ma ei tahtnud enam sellist elu”. Meenutab ta parteidevahetust: keskist irl’i ja siis jälle keski rüppe tagasi 😀

+17
0
Please wait...

Postitas:
Wanda

Mul kogemus kahe lähedase sõbrannaga. Ühel juhul ütles mees, et mina olevat hoopis talle ligi ajanud, naine uskus, kuni mees (paar aastat hiljem) talle vahele jäi. Sõprust muidugi selle aja peale enam üles ei soojendanud. Teisel juhul oli mul isegi pilt ette näidata mehest teisel naisel kätt hoidmas, nii et naine muidugi uskus mind, aga nad otsustasid “suhte kallal töötada” ja rahvavaenlane number 1 tuli selle eesmärgi nimel muidugi elust välja lükata. Kui mees vähem kui kaks kuud hiljem uuesti vahele jäi, tahtis naine minu õla najale nutma tulla ja ei saanud mitte aru, miks ma enam sõbrannatamisest huvitatud polnud. Nii et kui oma sõbradki tõenditeta ei usu ja tõenditega minu (mitte mehe) vastu pöörduvad, siis võõrale ei läheks ma eales midagi ütlema. Niigi olin loll, et kahte korda õppimiseks vaja oli, kolmandat korda ei kavatse enam samas ämbris kolistada. 😀

Kui tuttav tunne!

+7
0
Please wait...

Postitas:
Noobel Soobel

Mis mõtteid tekitab?

Nagu eespool juba öeldi, siis kerget põlgust kollase ajakirjanduse vastu, mis haavatavas seisundis inimest ära kasutades ajakirja klikinumbreid tõsta püüab.

Samas valdas mind aga imestus kogu selle loo suhtes. Võibolla olen imelik, aga ma ei suuda mõista, miks peab iga suhe päädima lapsega. See on küllaltki tihti esinev muster, kus kokku saavad inimesed, kellel on erinevatest suhetest mitu last ja otsustatakse koos uue partneriga veel üks laps saada. Kas pole juba küllalt raske kärgperenduse erinevaid rakukesi ühendada, et veel uus juurde luuakse?

Puhtalt minu mõtted. Ei arvusta kedagi.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Wanda

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120023826/poliitikust-laulja-aivar-riisalu-saab-abielu-korvalt-lapse-abikaasa-marina-olen-toimunust-suures-sokis

Mis mõtteid tekitab?

Täiskasvanud inimesed ,ühiseid lapsi pole .Jagavad vara õiglaselt ära ja lähevad eluga edasi .Tedelikult ju Riisalu tubli ,et oma lapse ema juurde läheb ja ei hakka “trikitama”!

Tegelikult nii tubli, kuidas sa kirjavahemärke paigutad. Kuidas muidu endal? Kuidas selle Soome abitööjõumehega läheb, kes sul siin vahepeal Samantha Jonesile kippus armukirju kirjutama?

+7
-2
Please wait...

Postitas:
xxxxx

Mis mõtteid tekitab?

Nagu eespool juba öeldi, siis kerget põlgust kollase ajakirjanduse vastu, mis haavatavas seisundis inimest ära kasutades ajakirja klikinumbreid tõsta püüab.

Samas valdas mind aga imestus kogu selle loo suhtes. Võibolla olen imelik, aga ma ei suuda mõista, miks peab iga suhe päädima lapsega. See on küllaltki tihti esinev muster, kus kokku saavad inimesed, kellel on erinevatest suhetest mitu last ja otsustatakse koos uue partneriga veel üks laps saada. Kas pole juba küllalt raske kärgperenduse erinevaid rakukesi ühendada, et veel uus juurde luuakse?

Miks arvad, et see planeeritud oli. Kõvas kirehoos pandi kummita. Ja piisab sellest, kui naise põhimõtted ei tee aborti

+1
0
Please wait...

Postitas:
Futura

Mis mõtteid tekitab?

Miks arvad, et see planeeritud oli. Kõvas kirehoos pandi kummita. Ja piisab sellest, kui naise põhimõtted ei tee aborti

Sellistel juhtub läbi elu ja jääbki juhtuma iga ettejuhtuva partneriga. Kuni fertiilne iga kestab.
Jube. Mulle samuti täiesti arusaamatu ja vastutustundetu. Nii on ka romantikal kiire kriips peal.

+12
0
Please wait...

Postitas:
ttriinu

Kuidas see karma siis õiglane on, kui A on alati jooksnud seelikute järel, aga elab ja õitseb edasi? Temal pole ju midagi häda.

Tartlasena ei ole mul naispoolest rohkem kahju ja ei haletse. Karma on endiselt õiglane …

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kagu66

Aga miks ta näost nii turses on nagu pundunud või vett täis.

+2
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Naise olemus ongi ainult raha lugeda, palju saab, palju tahab keegi teine. Aivar tegi õigesti, sest naised on masendavad, lihtsalt kui oled kuulus siis nad ise kleebivad külge, isegi jäävad rasedaks, seda kõike RAHA nimel.

0
-17
Please wait...
Postitas:
saskia2

Ju siis on “padurikas” väga suhteline mõiste ja oled inimene, kes tõesti peab ots otsaga kokku tulema, et paari vastuvõtu pildi järgi eeldad, et tegu on padurikkaga:)

Kaugel sellest.

Lisaks väga konfliktne isiksus ja suur solvuja. Kunagised parimad investeerimisotsused on läinud just konfliktsuse nahka või siis rahapuuduse nahka.

Eks need kaaslased tal ju lihtsad ka.

+10
0
Please wait...

Postitas:
MiladyWinter

Naise olemus ongi ainult raha lugeda, palju saab, palju tahab keegi teine. Aivar tegi õigesti, sest naised on masendavad, lihtsalt kui oled kuulus siis nad ise kleebivad külge, isegi jäävad rasedaks, seda kõike RAHA nimel.

Saavad rahaga seksides lapse? Tohoh!

0
0
Please wait...

Postitas:
Futura

Eilne Suvised seitsmesed Riisalu ja Randpere debatike Kärgpere või traditsiooniline pere? oli küll rusikas silmaauku:)))

Vaadake järele. Salvestatud ilmselt mõni päev varem. Riisalu oli küll sellise näoga, et aimas uudise lekkimist juba.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Simone2

Marinal oli nii südamesse minev reaktsioon. Juba lugedes oli seda valu teravalt tunda. Omaette küsimus on tõesti see, kui eetiline oli seda dialoogi sellisel kujul avaldada, kui naine oli nii haaras seisus.

Ei saa samuti aru, mida nii ilus ja tegus naine Riisalus nägi. Rõve mees igas mõttes. Loodan, et Marina pikalt temasse kinni ei jää ja leiab soovi kõrval kellegi, kes teda ka päriselt hoida ja väärtustada oskab.

+32
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 83 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse. Abikaasa on suures šokis