Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse. Abikaasa on suures šokis

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )

Teema: Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse. Abikaasa on suures šokis

Postitas:
Huviline

Lapsukese koolilõpetamist ei näegi. Hea, kui tsipa raha suudab pärandada.

Tore, et see suurperede toetus on…palju toredaid inimesi

Suurpere toetus ei laiene täiskasvanud lastele.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Lihtne elu

Aga miks ta näost nii turses on nagu pundunud või vett täis.

Alkohol

+10
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Must-tulp

Me kõik teame aga naisele ütlema ei lähe.

A miks ei lähe?

Mul kogemus kahe lähedase sõbrannaga. Ühel juhul ütles mees, et mina olevat hoopis talle ligi ajanud, naine uskus, kuni mees (paar aastat hiljem) talle vahele jäi. Sõprust muidugi selle aja peale enam üles ei soojendanud. Teisel juhul oli mul isegi pilt ette näidata mehest teisel naisel kätt hoidmas, nii et naine muidugi uskus mind, aga nad otsustasid “suhte kallal töötada” ja rahvavaenlane number 1 tuli selle eesmärgi nimel muidugi elust välja lükata. Kui mees vähem kui kaks kuud hiljem uuesti vahele jäi, tahtis naine minu õla najale nutma tulla ja ei saanud mitte aru, miks ma enam sõbrannatamisest huvitatud polnud. Nii et kui oma sõbradki tõenditeta ei usu ja tõenditega minu (mitte mehe) vastu pöörduvad, siis võõrale ei läheks ma eales midagi ütlema. Niigi olin loll, et kahte korda õppimiseks vaja oli, kolmandat korda ei kavatse enam samas ämbris kolistada. 😀
Sama siis. Vanamees peab julgelt ja järjekindlalt armukesi. Oma naine korra kurtis, et mees sai kunagi külma, nüüd  krooniline eesnäärme põletik.  Üle ka ei lähe. Meie külm Eestimaa kliima on süüdi. Naine rabab oma firmas tööd teha. Uhke firma auto osteti loomulikult mehele. Taat õilmitseb ja käib oma armukese vahet. Jutt on 62 pluss mehest, naine ka 62 pluss. Naisest on väga kahju. Paar korda olen naisele vihjanud. Otse ütlema ei lähe. Ei taha hõimlaste seast vihavaenlasi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Katza

Ju siis on “padurikas” väga suhteline mõiste ja oled inimene, kes tõesti peab ots otsaga kokku tulema, et paari vastuvõtu pildi järgi eeldad, et tegu on padurikkaga:) Kaugel sellest.

Hahhahhaa, jaa kindlasti ma ise olen vaene.

Okei, ju ta siis nüüd ka vaene. Eks sina tead täpsemalt.

0
-6
Please wait...

Postitas:
tammepold1

Jube, Marina nahas küll olla ei tahaks. Aastaid panustad abielusse ning lõpuks vanamees treib suvalisele lapse. Pead oma elu hakkama uuesti üles ehitama.

Klassika kahjuks eestis, abielus mehed tripivad armukeste vahet. Tiksuv pomm millal vahele jäävad, paluvad andestust, kingivad lilli, naised neelavad konksu alla ja jätkub sama trall..

+20
-3
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Jube, Marina nahas küll olla ei tahaks. Aastaid panustad abielusse ning lõpuks vanamees treib suvalisele lapse. Pead oma elu hakkama uuesti üles ehitama.

Klassika kahjuks eestis, abielus mehed tripivad armukeste vahet. Tiksuv pomm millal vahele jäävad, paluvad andestust, kingivad lilli, naised neelavad konksu alla ja jätkub sama trall..

Oma elu üles ehitama? Arvad, et selle naise elu ainus eesmärk ja tegevus on oma mehe truuduse valvamine? Ei paista väga seda tüüpi naine.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kalli ema

1. Oma elu üles ehitama? Arvad, et selle naise elu ainus eesmärk ja tegevus on oma mehe truuduse valvamine? Ei paista väga seda tüüpi naine.

Nu aga see jutt, et pidi nüüd armsad hobused maha müüma ja tuleb ka majast lahkuda. Ega see muutus vaid töllaka ja petva partneri juurest minekuga piirdunud. Korralik elumuutus, elukohamuutus ootab veel ees.

Vabandan teiste eesti naiste ees, aga Sulo ja Riisalu pole mitte kunagi minu maitse olnud, Madis ka mitte, see Karl.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Futura

Jutt on 62 pluss mehest, naine ka 62 pluss

Mis vanus see on huvitav? 63 või 64?

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Lihtne elu

pidi nüüd armsad hobused maha müüma ja tuleb ka majast lahkuda

Mis need hobused Aivari lapsesaamisesse puutuvad, ei saa aru. Kas uue lapse ema ei luba Marinal enam hobuseid pidadada ?  Kui üks naine tahab hobuseid pidada, siis pidagu, keegi ei saa sundida neid maha müüma ju.

+8
-21
Please wait...

Postitas:
Noobel Soobel

pidi nüüd armsad hobused maha müüma ja tuleb ka majast lahkuda

Mis need hobused Aivari lapsesaamisesse puutuvad, ei saa aru. Kas uue lapse ema ei luba Marinal enam hobuseid pidadada ? Kui üks naine tahab hobuseid pidada, siis pidagu, keegi ei saa sundida neid maha müüma ju.

Me ju ei tea. Äkki oli kõik kahepeale ja abielu ajal soetatud. Siis on ju arusaadav, et kui üks välja kolib, ostab teine pool ta välja või siis müüakse kogu kupatus maha.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
saskia2

Ju siis on “padurikas” väga suhteline mõiste ja oled inimene, kes tõesti peab ots otsaga kokku tulema, et paari vastuvõtu pildi järgi eeldad, et tegu on padurikkaga:) Kaugel sellest.

Hahhahhaa, jaa kindlasti ma ise olen vaene.

Okei, ju ta siis nüüd ka vaene. Eks sina tead täpsemalt.

Ei maksa nii tundlikult suhtuda, lihtsalt tavaliselt vaid väga vaesed peavad padurikkaks A taolised inimesi, kel paar fotot ajakirjanduses ja ülikond seljas.

Vaeseks pole ma teda nimetanud, aga rikkaks meheks, kellega tasuks raha pärast jahmerdada, veel enam lapsi saada nö raha pärast, ei kvalifitseeru ta ju kuskist otsast.

Padurikkusega pole A küll kunagi oma elus kokku puutunud.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
maarjaline

no mis mõtteid tekitab…..paradamatu tüüp, rohkem oma pead ei vaeva

+8
0
Please wait...

Postitas:
silesale

Tekitab mõtte, et ei tahaks olla küll tuntud inimene. nn  tundmatuna arutavad su elu ainult su tuttavad, sõbrad ja lähedased. Ja neistki osa ütleb, et see ei peaks puutuma meisse.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Katza

Ei maksa nii tundlikult suhtuda, lihtsalt tavaliselt vaid väga vaesed peavad padurikkaks A taolised inimesi, kel paar fotot ajakirjanduses ja ülikond seljas.

Juhatuse liige 14-s ettevõttes, endine Saku Suurhalli ja Nabala mõisa omanik, ärilinnaku Tehnopol nõukogu esimees, Alexela asutajaliige, hiljutine Tallinna abilinnapea. Ok, mitte siis padurikas, aga rahadega on tal alati hästi olnud. Mis sul selle ajakirjanduse ja fotodega on?

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Alfa

Nu aga see jutt, et pidi nüüd armsad hobused maha müüma ja tuleb ka majast lahkuda.

Edukas ärinaine saab ju osta uue maja ja uued hobused, ei? Mitte et ma AR tegusid heaks kiidaksin, aga miks edukas ärinaine peab elu uuesti hakkama üles ehitama? Emotsionaalses mõttes kindlasti, aga kui jutt on hobustest ja majast, st rahast? Või siis ikkagi ei olnud koos kaks materiaalselt võrdet inimest ja suur osa šokist on rahateemaline.

+11
-13
Please wait...

Postitas:
MadMom

Tema sattus ajakirjandusse aga tegelikult on selliseid mehi/naisi väga palju. Ei midagi uut.

Ei austata oma abielu ja kaaslast. Polegi oluline, oled sa Riisalu, Mann Mudistest või kes iganes, petjad jäävad petjaks, õpivad ainult paremini varjama. Nagu näha siis lõputult ei kesta seegi mäng. Kes petab korra, teeb seda ka edaspidi.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Juhatuse liige 14-s ettevõttes, endine Saku Suurhalli ja Nabala mõisa omanik, ärilinnaku Tehnopol nõukogu esimees, Alexela asutajaliige. Ok, mitte siis padurikas, aga rahadega on tal alati hästi olnud. Mis sul selle ajakirjanduse ja fotodega on?

Siiski võib Riisalu nimetada padurikkaks küll, see eelmine kägu on lihtsalt natuke rumal ja ei tea Eesti ärimaastikust midagi. Ilmselt seostub talle Riisalu ainult Meie mehega.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Must-tulp

“padurikastel” on teinekord panga ees mitmeid miljoneid võlgu. Aga jah, kindlasti sellel tütre vanunsel tulevase lapse emmel on härra vastu suur armastus…vaadates härrast viimaseid fotosi ja teleesinemist…noojah.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Alfa

vaadates härrast viimaseid fotosi

fotosi?

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Katza

“padurikastel” on teinekord panga ees mitmeid miljoneid võlgu. Aga jah, kindlasti sellel tütre vanunsel tulevase lapse emmel on härra vastu suur armastus…vaadates härrast viimaseid fotosi ja teleesinemist…noojah.

Miks ei võiks armastust olla ning mis nende fotodega siis on?

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Katza

“padurikastel” on teinekord panga ees mitmeid miljoneid võlgu.

No rikkus = vast ikka varad miinus kohustused.

+1
0
Please wait...

Postitas:
biatch

https://elu24.postimees.ee/119694/aivar-riisalul-on-uhekuune-vallaslaps – palju tal neid lapsi siis on?

+11
0
Please wait...

Postitas:
saskia2

Juhatuse liige 14-s ettevõttes, endine Saku Suurhalli ja Nabala mõisa omanik, ärilinnaku Tehnopol nõukogu esimees, Alexela asutajaliige. Ok, mitte siis padurikas, aga rahadega on tal alati hästi olnud. Mis sul selle ajakirjanduse ja fotodega on?

Siiski võib Riisalu nimetada padurikkaks küll, see eelmine kägu on lihtsalt natuke rumal ja ei tea Eesti ärimaastikust midagi. Ilmselt seostub talle Riisalu ainult Meie mehega.

Vastupidi, olen vägagi kursis Eesti ärimaastikuga. Aga jäägu see nüüd, ei saa mina ka mingeid fakte lauale laduda ja saada pärast ise ära tuntud.

Lihtsalt paar mõtet teile ehk jõuate ise ka tõele lähemale.

Kui ettevõte on sügavas kahjumis, siis kuidas juhatuse liikmeks olemine muudab sind puhtalt fakti pärast rikkaks inimeseks?

Rikkuse kalkuleerimisel loeb ikka netovara ehk arvesse tuleks võtta ka kohustused. Piltlikult kui tulud on 5000.- kuus ja laenukohustused 10000.-, siis oled sa pankrotis, mitte jõukas.

Kui keegi teeb lolle otsuseid osaluste müümisel, kuidas see teeb teda rikkaks? Reeglina myyakse osalusi, kuna sattutakse järjest konfliktidesse kaasomanikega, ei tunnetata ära eduka ettevõtte perspektiivi või vajatakse kiiret raha tekkinud kiireloomuliselt klaarimist vajavate finantsaukude tarbeks.

Kas tõesti selline kirjeldus räägib jõukast, tasakaalukast ja targast inimesest?

Juhatuse liige võib korraga olla kasvõi kahekümnes ettevõttes, loeb ikka sisu, mis seal taga on ja mis on netosse taandatud varaline seis.

Nõukogu liikme kohad on väga paljud tasu mittemaksvad v vähest tasu maksvad. Rikkus paljalt faktist tulenevalt, kus?

Aga jäägu teile teie arvamus, et konkreetne isik, kellest teema tehti, on ihalusväärselt padurikas, karismaatiline ja tark, iga naise unistus.

* Loomulikult on minu postitus täiesti umbisikuline.

+7
-11
Please wait...

Postitas:
piret005

karismaatiline ja tark, iga naise unistus.

Seda pole küll keegi kirjutanud. Aga ilmselt paljulapselisele üksikemale on ka rahaliselt hea saak ja keskmise palgatöölisega võrreldes on tal ju ikka rohkem raha. Isegi abilinnapea kohal teenis 5000+ kuus, nüüd küll vist viletsam koht seal vallavanemana, aga 3000 eurot on mõnes ülikoolis professori palk ja eks ole ikka elu jooksul midagi ka kogutud.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Vastupidi, olen vägagi kursis Eesti ärimaastikuga. Aga jäägu see nüüd, ei saa mina ka mingeid fakte lauale laduda ja saada pärast ise ära tuntud.

😂😂😂

+6
-4
Please wait...

Postitas:
angie

Rikkuse kalkuleerimisel loeb ikka netovara ehk arvesse tuleks võtta ka kohustused. Piltlikult kui tulud on 5000.- kuus ja laenukohustused 10000.-, siis oled sa pankrotis, mitte jõukas.

Pankrotis oled siis, kui ûhe kuu tulud on 5000 ja ûhe kuu kulud 10000. Kindlasti ei saa aga väita, et 5000€ kuusissetulekuga inimene on pankrotis, kui tal on kohustusi kokku 10000 eest. Kõik sõltub ikka perioodist, mil need kohustused tuleb kanda.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
cygney

Riisalul ka laps Leila Milleriga, juba täiskasvanud neiu siis

+2
0
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Seda pole küll keegi kirjutanud. Aga ilmselt paljulapselisele üksikemale on ka rahaliselt hea saak ja keskmise palgatöölisega võrreldes on tal ju ikka rohkem raha. Isegi abilinnapea kohal teenis 5000+ kuus, nüüd küll vist viletsam koht seal vallavanemana, aga 3000 eurot on mõnes ülikoolis professori palk ja eks ole ikka elu jooksul midagi ka kogutud.

Ma ütleks, et suurim risk on vanus. Sissetulek suureneb harva koos vanusega ja koos vanusega suureneb hüppeliselt risk, et papa tugisammas võib üldse enne lapse täisikka jõudmist äkitsi noh… alt ära kaduda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Toutakk

Ma ütleks, et suurim risk on vanus. Sissetulek suureneb harva koos vanusega ja koos vanusega suureneb hüppeliselt risk, et papa tugisammas võib üldse enne lapse täisikka jõudmist äkitsi noh… alt ära kaduda.

Novot, siis tuleb mängu pärandus, mille arvelt katta kadunud sissetuleku.

+3
0
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Novot, siis tuleb mängu pärandus, mille arvelt katta kadunud sissetuleku.

.. mis läheb jagamisele kokku viie lapse vahel. Mina tõesti ei tea ta varade suurust, aga vaevalt seal kõigile miljoneid jagub. Nii et ma pole küll kindel, et keegi tahaks ainult raha pärast temaga lapsi saada.

+3
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aivar Riisalu saab abielu kõrvalt lapse. Abikaasa on suures šokis