Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ajaviite- ja muud jutud foorum kinni.

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Ajaviite- ja muud jutud foorum kinni.

Postitas:
Kägu

https://www.petitsioon.com/signatures/sulgeda_eesti_ammaemandate_liidu_hallatav_perekooli_ajaviite-ja_muud_jutud_foorum/?u=3621667

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas te, blogijad, natuke üle ei pinguta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Niigi palju pole sel petsisooni algatajal mune, et ennast avalikustada. Anonüümikud pole kunagi olnud puhaste eesmärkidega.

Aga see on muidugi nunnu passivagressivsus- teen petitsiooni sulgemise taotlemiseks ja siis jooksen kähku-kähku sinnasamma lehele ja annan sellest Käona teada, et ma seda tegin! Nii täiskasvanulik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anonüümne petitsioon millegi sulgemiseks on demokraatia tipptase 😀
Ennustame, mitu allkirja tuleb. Mina pakun, et 3.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh selle lehekülje eest. Väga meeldiv oli lugeda, et meediat uskudes meeletult populaarset Kaja Kallast soovis peaministriks 39 inimest, aga ei soovinud 1245!

Niisiis saime teada, seekord kohe vägagi otsesest allikast, kuidas on lood meedia lemmikuga tegelikult.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aitäh selle lehekülje eest. Väga meeldiv oli lugeda, et meediat uskudes meeletult populaarset Kaja Kallast soovis peaministriks 39 inimest, aga ei soovinud 1245!

Niisiis saime teada, seekord kohe vägagi otsesest allikast, kuidas on lood meedia lemmikuga tegelikult.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas te, blogijad, natuke üle ei pinguta?

Miks blogijad?

Kellelgi on vblla uue foorumi põhi omastarust valmis tehtud ja plaanib kohe avada…
Perekoolil lihtsalt on liiga hästi hakanud minema.
Aga las unistavad edasi.

Seal on ju näha, et igasuguseid võimatuid asju soovitakse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See petitsiooni algataja ei saa vist hästi aru, mida ta tahab… Terve perekool.ee kinni, no sellest oleks tal vähemalt mingi kasu, aga üks alafoorum – mis selle mõte oleks? Kas siin vähe on alafoorumite nimesid muudetud ja sisu ümber jaotatud? Hea küll, paneme selle alafoorumi kinni, asemele tulevad “poliitika ja blogijad”, “ajaviide” ja “muud jutud” – siis on petitsiooni koostaja rahul või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui millestki muust, siis kas neil petitsioonidel on kunagi mingeid reaalseid tagajärgi ka olnud, või on lihtsalt pööblile üks auru välja laskmise koht tehtud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vist ei näinud, aga kas niisugusel nõudmisel ei peaks ka põhjendus olema? Praegusel juhul ma ei saa aru, miks seda sulgemist nõutakse. 🤔

Please wait...
Postitas:
Kägu

see ajaviite jutu sulgemise mõte on siis see, et ei saaks/peaks/või rääkida teiste asjadest. sest need teemad pannakse ajaviitesse, kuna pole pereelu või oma pereelu kohta.

Please wait...
Postitas:
kitah

No aga teeme vastupetitsiooni Ajaviitejuttude säilimise poolt, hääletaksin kohe kõigi viie jäsemega poolt 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vist ei näinud, aga kas niisugusel nõudmisel ei peaks ka põhjendus olema? Praegusel juhul ma ei saa aru, miks seds sulgemist nõutakse. 🤔

Kui saaks kuidagi näidata,, et naissugu diskrimineeritakse, siis võib läbi minna küll. Kaja peaministriks petiteerimine käis ju põhjendusega, et ta on naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem peaks moded paremini tööd tegema ja sellised teemad kohe sulgema, kus kedagi halvustatakse ja kellegi elu üle arutletakse. Olen ka seda meelt, et selliseid teemasid pole siia vaja, klatšige oma sõbrannade või kellegagi, mitte avalikult. Kui kommenteerijate nimed teada oleks, siis vaevalt keegi sellise labase asjaga tegeleks. Miks siis anonüümselt nii käitutakse?

Please wait...
Postitas:
kirilind2

aga seda adekvaatsem see suhe on – kõik on võrdsed

kui rumal võib olla inimene,kes räägib võrdsusest. mitte iial ei saa maailmas olema võrdsust. mitte iial. kuidas saaks nõuda, et sääsk ja elevant oleks võrdsed? no tule jumal appi. me võime rääkida tasakaalust. aga mitte võrdusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem peaks moded paremini tööd tegema ja sellised teemad kohe sulgema, kus kedagi halvustatakse ja kellegi elu üle arutletakse. Olen ka seda meelt, et selliseid teemasid pole siia vaja, klatšige oma sõbrannade või kellegagi, mitte avalikult. Kui kommenteerijate nimed teada oleks, siis vaevalt keegi sellise labase asjaga tegeleks. Miks siis anonüümselt nii käitutakse?

Käitutakse või mitte, aga kas sa kujutad ette, et moded teevadki “oma tööd paremini” ja pole siin enam sellistel arutlustel kohta.
Kasutajate arv väheneb, sest pole enam huvitav, kedagi ei klatsita ja taga ei räägita.

SIIS teeb keegi kuskil teises kohas mingi anonüümse foorumi, kus kõik see on lubatud. Teeb selle foorumi nii, et isegi politsei ega ükski kisaja ei saa seda sulgeda. Müüb sinna juurde ka edukalt ja palju reklaami, sest kasutajaid on palju.

Sina, aga isetud oma kolme mitteklatsijaga perekoolis edasi, täna teed teema, tuleval reedel keegi vastab ja esmaspäeval tuleb kolmas postitus.
Kas sa tahad seda?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma teeks petitsiooni: kõik rämpsblogid kinni (jah, suur staar kuuluks ka siia alla).

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga seda adekvaatsem see suhe on – kõik on võrdsed

kui rumal võib olla inimene,kes räägib võrdsusest. mitte iial ei saa maailmas olema võrdsust. mitte iial. kuidas saaks nõuda, et sääsk ja elevant oleks võrdsed? no tule jumal appi. me võime rääkida tasakaalust. aga mitte võrdusest.

Väga rumal ei ole, sest ma oskan järeldada, et kui petitsioonikeskkonnas esineb teatud seltskond ühes petitsioonis, siis esineb see läbilõige ka teises petitsioonis. Aga millest sina räägid selles kontekstis, on tõesti raske aru saada. Üldine ebavõrdsus ei puutu üldse siia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No teemalaalgatusele juba siiani tulnud miinuste hulgast on näha, et kinnipanekut ei soovita. Mina ka ei soovi. Ilma igasuguse põhjenduseta sellist asja nõuda? Milleks?

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ajaviite- ja muud jutud foorum kinni.