Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ajaviiteks – kui palju keegi palka saab?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )

Teema: Ajaviiteks – kui palju keegi palka saab?

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>1134, õde. Öövalveid ei ole. Koormus 0.9</p>

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda küll, info võib ju tulla nii meilile, sms-ga kui äppi, aga miks peaks igasugust pahna, sealhulgas sendipealt täpset palka meeles hoidma?

Mida seal siis meeles hoida. Kui üks kord näed, jääb ju ometi meelde, minu palk ei ole iga kuu erinev.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigitöötaja, magister Tartust, palk 1480€ brutos. Ei kurda, töökeskkond meeldib,ainuke miinus on suur hulk bürokraatiat.
Selle haridusega on nii, on mehel on rakenduslik kõrgharidus ja teenib brutos 1,5x kõrgemat palka, kui mina. Lahisugulasel on kutsekooli keskharidus, oma firma, teenib minust ca 4x rohkem. Mis parata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole ju sugugi raha kogusega seotud, et inimesed soovivad ülevaadet.

Minu arust küll on see raha kogusega (st sissetuleku suurusega) seotud.

Mina töötan käsunduslepingutega mitme erineva tööandja juures ja saan iga kuu erinevat palka. Mul tõesti ei ole seda teadmist, et kui palju ma kellegi käest mingil kuul saan, ja mind ei huvita ega mõjuta see üldse.  Ma tean niipalju, et minu igakuused kohustused on u  see-ja-see summa ja et mul jääb iga kuu üle umbes 2500-3000 eurot, mille siis nihutan omaette kontole.

Mingit ‘ülevaadet’ pole mul vaja ja mingeid pangapoolseid teavitusi mulle ei saadeta.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida seal siis meeles hoida. Kui üks kord näed, jääb ju ometi meelde, minu palk ei ole iga kuu erinev.

Minu ajul on muuga tegeleda kui täiesti ebavajalikku infot sendi täpsusega meeles hoida. Kui mulle peaks meelde jääma iga number, mida ma päeva jooksul näen, no taevas tule appi, mul peaks kolm(kümmend) lisa-aju olema.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ajul on muuga tegeleda kui täiesti ebavajalikku infot sendi täpsusega meeles hoida. Kui mulle peaks meelde jääma iga number, mida ma päeva jooksul näen, no taevas tule appi, mul peaks kolm(kümmend) lisa-aju olema.

Mis hea pärast mulle iga päeva jooksul nähtud number peaks meelde jääma. Minu palk ei ole mingi suvaline number. Muidugi jääb see mulle meelde, kui ma seda korra olen läinud. Kui ma saaks sada korda kuu jooksul mingeid summasid, mis iga kord on erinevad, siis muidugi ei jääks, aga kui saad üks kord kuus aasta jooksul sama töötasu, siis ma ei tea, milline kõlupea mul peaks olema, et see meelde ei jääks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma saaks sada korda kuu jooksul mingeid summasid, mis iga kord on erinevad, siis muidugi ei jääks, aga kui saad üks kord kuus aasta jooksul sama töötasu, siis ma ei tea, milline kõlupea mul peaks olema, et see meelde ei jääks.

Erinevus selles ongi, et ma ei näe mingit mõtet iga kuu seda ühte ja sama summat üle vaadata.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitab küll, palju ma palka saan. Senditäpsusega ei vaata, aga ümardatult suurusjärku muidugi tean. Mulle meeldib ikka hinnata, kuidas töötasu ja minu panus vastavuses on, kas seda võiks rohkem olla või on parasjagu jne. Üldiselt olen rahaasjadega väga täpne ja mulle annab turvatunde see, kui tean, et olen materiaalselt kindlustatud. Kui mingi hälve sinna sisse peaks tulema, siis saan jälle analüüsida olukorda ja võimalik, et tahan vahe tasa teha. Inimesed on erinevad ja minul peab olema kontroll finantsilise olukorra üle, see ei muutu kunagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pangaäpp, mis annab teada, kui midagi kontole laekub või maha läheb, võiks kõigil olla. Mina tegin selle peale seda, kui ükskord broneeriti summa, mida mina ei olnud maksnud/tellinud. Tuttavatel on olnud juhtumeid, kus broneeritakse väike summa ja kui see läheb ilusti ilma probleemideta maha, siis sama ja järgmine päev juba järjest suuremaid. Kes oma pangaarvet ei jälgi, ei pruugi teadagi, et arve juba tühi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttavatel on olnud juhtumeid, kus broneeritakse väike summa ja kui see läheb ilusti ilma probleemideta maha, siis sama ja järgmine päev juba järjest suuremaid.

Päris põnev kohe, kuhu need summad vaikselt järjest lähevad? Sa oled seesama, kes siin hiljuti tegi teema, et kontojääk läheb järjest väiksemaks, aga sina ei ole oste teinud?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida seal siis meeles hoida. Kui üks kord näed, jääb ju ometi meelde, minu palk ei ole iga kuu erinev.

Minu ajul on muuga tegeleda kui täiesti ebavajalikku infot sendi täpsusega meeles hoida. Kui mulle peaks meelde jääma iga number, mida ma päeva jooksul näen, no taevas tule appi, mul peaks kolm(kümmend) lisa-aju olema.

No aga kes käseb sul seda meeles hoida. See teema tuli sellest, kus üks vihjas, et väikese palga saajad või kuidagi rahaliselt kimpus olevad inimesed teavad sendi täpsusega laekuvat palka.

Mina ei ole kuidagi rahaliselt kimpus ja palk on üle keskmise ning tean täpselt, millal ja palju laekub. See teadmine mu aju kuidagi ei koorma????

Ja osad inimesed peavad üldse exceli tabelit oma rahaasjade kohta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magistrikraad humanitaaralal.

Töötan ITs. Kuna üks laps pole veel lasteaias ja täiskoormusega pole ka tahtmist töötada, siis hetkel 0,6 koormusega ja saan kätte 1450 eurot kuus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttavatel on olnud juhtumeid, kus broneeritakse väike summa ja kui see läheb ilusti ilma probleemideta maha, siis sama ja järgmine päev juba järjest suuremaid. Kes oma pangaarvet ei jälgi, ei pruugi teadagi, et arve juba tühi.

Hahhhaaa, koomik oled! Või tuttavad on sellised rumalapoolsed, kes oma kontot lugeda ei oska.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevus selles ongi, et ma ei näe mingit mõtet iga kuu seda ühte ja sama summat üle vaadata.

Silm ju kasvõi kogemata ikka libiseb üle, kui pangaväljavõtet vaatad. Või kui palga rida tuleb, pigistad silmad kõvasti kinni?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Keskharidus, bussijuht, 700€ neto, töötan 2h päevas.</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Keskharidus, bussijuht, 700€ neto, töötan 2h päevas.</span>

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vähe, et tundus mõtekam töölt lahkuda. Tänapäeva hindade juure alla 1000 eurise palgaga polegi mõtet tööd teha. Sõit tööle, parkimine, lõuna maksab kh rohkem kui teenib. Ajaraisk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvele 1540 midagi, kvaliteedispetsialist, kutseharidus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttavatel on olnud juhtumeid, kus broneeritakse väike summa ja kui see läheb ilusti ilma probleemideta maha, siis sama ja järgmine päev juba järjest suuremaid. Kes oma pangaarvet ei jälgi, ei pruugi teadagi, et arve juba tühi.

Hahhhaaa, koomik oled! Või tuttavad on sellised rumalapoolsed, kes oma kontot lugeda ei oska.

Oot, kas on veel tõesti inimesi, kes ei tea, et kaardipettused on väga levinud? Igal pool soovitatakse oma pangal silm peal hoida, et kuritegelikud tehingud võimalikult kiiresti tuvastada. Soovitavad pangad, soovitab pangaliit, ja nüüd peetakse kedagi koomikuks, kui ta sama juttu räägib!
Loomulikult tuleb pangas toimuvat jälgida.
On minu kontolt bronnitud 3 tehingut, on mu sugulase kontolt. Minult väikesed summad, kõik ühel päeval, sugulaselt üle mitme tuhande mingile reisibüroole.
Kaardiandmete kopeerimisest (ka Eestis) on palju kirjutatud. Ei juhtu ainult mingites kolmandates riikides, põhjamaades ka levinud kuritegu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bruto on umbes 350 eurot. Olen õpetaja, 0,25 koormusega. Haridust on ametile sobivalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, kas on veel tõesti inimesi, kes ei tea, et kaardipettused on väga levinud? Igal pool soovitatakse oma pangal silm peal hoida, et kuritegelikud tehingud võimalikult kiiresti tuvastada. Soovitavad pangad, soovitab pangaliit, ja nüüd peetakse kedagi koomikuks, kui ta sama juttu räägib! Loomulikult tuleb pangas toimuvat jälgida. On minu kontolt bronnitud 3 tehingut, on mu sugulase kontolt. Minult väikesed summad, kõik ühel päeval, sugulaselt üle mitme tuhande mingile reisibüroole.

Te olete oma andmeid järelikult kuhugi valedesse kohtadesse sisestanud. Midagi ei saa niisama kopeerida, kui sa ise seda soodustanud pole. Ärga avage igasuguseid linke ja käige kahtlastes e-poodides.

Ei ole ei endalt ega kelleltki tuttavalt midagi kopeeritud kunagi. Nagu näha,  teil lausa suguvõsa viga.

Loomulikult on pangaäpp olemas.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arst. Palk on iga kuu erinev, olenevalt palju (lisa)tööd teen. Sellel aastal olen teeninud juba 53 000 eurot (bruto). Igaüks võib maksud ise arvutada ja mõelda, kui paljude inimeste sots. toestused ja raviarved on tänu minu maksude laekumisele ära makstud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hooldaja. Kätte saan umbes 950€. Töötan täiskoormusega s.h öösiti ja nädalavahetuseti.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te olete oma andmeid järelikult kuhugi valedesse kohtadesse sisestanud. Midagi ei saa niisama kopeerida, kui sa ise seda soodustanud pole. Ärga avage igasuguseid linke ja käige kahtlastes e-poodides.

Sa ei tea asjast ikka üldse midagi. Ilmselt on paljud inimesed sama naiivsed, seepärast need kuriteod ongi nii laialt levinud.
Kõige lihtsam tutvustus, kuidas asjad võivad käia:
https://buduaar.tv3.ee/valismaa-uudised/pangakaartide-kopeerimine-kuritegu-mis-ohustab-igauht/
Ja neid hoiatusi on palju, loe mõnda veel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam tutvustus, kuidas asjad võivad käia: https://buduaar.tv3.ee/valismaa-uudised/pangakaartide-kopeerimine-kuritegu-mis-ohustab-igauht/ Ja neid hoiatusi on palju, loe mõnda veel.

2010 artikkel nagu natsa vana aeg pole või?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei tea asjast ikka üldse midagi. Ilmselt on paljud inimesed sama naiivsed, seepärast need kuriteod ongi nii laialt levinud. Kõige lihtsam tutvustus, kuidas asjad võivad käia: https://buduaar.tv3.ee/valismaa-uudised/pangakaartide-kopeerimine-kuritegu-mis-ohustab-igauht/ Ja neid hoiatusi on palju, loe mõnda veel.

2018 artikkel räägib, et seda eriti ette ei tule ja kui, siis läbi sotsiaalmeedia ning inimesed töllerdavad suvapoodides oma kaartidega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam tutvustus, kuidas asjad võivad käia: https://buduaar.tv3.ee/valismaa-uudised/pangakaartide-kopeerimine-kuritegu-mis-ohustab-igauht/ Ja neid hoiatusi on palju, loe mõnda veel.

2010 artikkel nagu natsa vana aeg pole või?

No aga loe siis ise uuemaid – miski pole muutunud. Artikleid on tõesti piisavalt igast aastast.
Või tõesti arvad, et midagi niisugust ei toimu enam?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttavatel on olnud juhtumeid, kus broneeritakse väike summa ja kui see läheb ilusti ilma probleemideta maha, siis sama ja järgmine päev juba järjest suuremaid. Kes oma pangaarvet ei jälgi, ei pruugi teadagi, et arve juba tühi.

Hahhhaaa, koomik oled! Või tuttavad on sellised rumalapoolsed, kes oma kontot lugeda ei oska.

Oot, kas on veel tõesti inimesi, kes ei tea, et kaardipettused on väga levinud? Igal pool soovitatakse oma pangal silm peal hoida, et kuritegelikud tehingud võimalikult kiiresti tuvastada. Soovitavad pangad, soovitab pangaliit, ja nüüd peetakse kedagi koomikuks, kui ta sama juttu räägib!

Loomulikult tuleb pangas toimuvat jälgida.

On minu kontolt bronnitud 3 tehingut, on mu sugulase kontolt. Minult väikesed summad, kõik ühel päeval, sugulaselt üle mitme tuhande mingile reisibüroole.

Kaardiandmete kopeerimisest (ka Eestis) on palju kirjutatud. Ei juhtu ainult mingites kolmandates riikides, põhjamaades ka levinud kuritegu.

Muidugi on pettused olemas. Tehakse nii kaardipettuseid kui ka telefonipettuseid. See konkreetne isik, keda tsiteeriti, väidab aga et raha jääb kontol järjest vähemaks, aga näha ei ole, kuhu see kaob. Ja pangatöötajana ütlen ma, et sellist rumalust ei ole tõesti vaja ajada. Kui raha on kontolt kadunud, siis on täiesti kindlalt selle taga ka mõni tehing. Sellist varianti olla ei saa, et täna on kontol 1 000 eurot, aga homme on alles vaid 800 ja ei ole mitte kuskilt näha, kuhu see raha kadus. Hiljaaegu aga tegi keegi perekoolis teema, kus väitis, et temaga on just nii juhtunud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist varianti olla ei saa, et täna on kontol 1 000 eurot, aga homme on alles vaid 800 ja ei ole mitte kuskilt näha, kuhu see raha kadus.

See on nüüd muidugi küll täisjamps. Mina sain aru, et ta ikka ise ei saanud aru, mis tehingud need on, ei tundnud ära. Mul juhtub emal pidevalt nii, et räägib, et näe, keegi võttis minu raha, sest ta ei tunne ära selgitust, lisaks on mõnikord raha maha võetud mingil teisel kuupäeval kui tehing toimus. Ja mõnikord ostis kuskilt midagi, seal on OÜ Lolsol või midagi sellist, mida ta ei tunne, sest tema käis ju hoopis lillepoes, mille nimi oli Liina Lilled vms. Tegelikult on kõik ikkagi õige, ise on teinud need tehingud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist varianti olla ei saa, et täna on kontol 1 000 eurot, aga homme on alles vaid 800 ja ei ole mitte kuskilt näha, kuhu see raha kadus.

See on nüüd muidugi küll täisjamps. Mina sain aru, et ta ikka ise ei saanud aru, mis tehingud need on, ei tundnud ära. Mul juhtub emal pidevalt nii, et räägib, et näe, keegi võttis minu raha, sest ta ei tunne ära selgitust, lisaks on mõnikord raha maha võetud mingil teisel kuupäeval kui tehing toimus. Ja mõnikord ostis kuskilt midagi, seal on OÜ Lolsol või midagi sellist, mida ta ei tunne, sest tema käis ju hoopis lillepoes, mille nimi oli Liina Lilled vms. Tegelikult on kõik ikkagi õige, ise on teinud need tehingud.

No vot, loe seda tsiteeritud lõiku uuesti. Inimene selgelt kirjutab, kuidas algul broneeritakse väike summa. Ja kui inimene ei pane tähele ega reageeri, siis võetakse iga päev järjest suuremaid summasid, kuni konto on tühi. Viidates tõenäoliselt sellele, et pank võtab inimestelt vaikselt raha ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ajaviiteks – kui palju keegi palka saab?