Esileht Ilu ja tervis Ajuinfarkt ja trombid.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ajuinfarkt ja trombid.

Postitas:

Tere päevast!
Otsin inimesi kes on ise kokkupuutunud Insuldiga või Teie lähedastel.Kellel oli väike ellu jäämise % aga ta siiski jäi ellu ja taastus. Minu sõbral hetkel sama mure millega ta Tallinna Regionaal haiglas võitleb. Juba 2 nädalat. Noormees on kõigest 35a vana. Kui siin leidub selliseid inimesi, palun andke endast märku????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 15:04; 20.09 21:24; 20.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui ulatuslik on kahjustus. Minu mees pidas 2 nädalat vastu, algul hoiti kunstlikus koomas, siis katsetati, võeti hingamisaparaadi alt, sai iseseisvalt hingamisega küll hakkama, aga kuna aju oli ikkagi niivõrd kahjustud, suri peale teist nädalat.
Mu ema jäi voodihaigeks peale insulti ja sealt läks aeglaselt kuid vääramatult halvemaks, kuni aasta hiljem suri, oles siis aasta aega voodis.
Alati tuleb olla valmis kõige hullemaks, sest aju on väga keeruline ja tundlik organ, ja tänapäevalgi on arstid võimetud, mis puutub ajusse, isegi süda pannakse uus, aga aju…
Imesid muidugi juhtub näit purikaohver Milana(kui ei tea googelda) aga näit kuulus Schumacher ju ikkagi peaaegu juurvili vaatamata arstide maksimaalsetele jõupingutustele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud kolm kuud jutti haiglas, palju intensiivis, ka surnud olnud. Nüüd vigasena komberda töötukassase ja tõesta, et pole kaamel. Invaliidusega saab seni neti teel hakkama. Oleks olnud parem, kui oleks minna lastud … aga ei, kuu tagasi arutleti minu kolmanda ja neljanda sünnipäeva teemadel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu emal oli insult 51-aastaselt. Kahjuks oli see juhtunud öösel või varahommikul, nii, et kui lõpuks õde läks ema juurde hommikul, siis ema oli voodist välja kukkunud. Haiglas oli algul väga kehvas seisus, ei tundnud meid ära jne, ei rääkinud. Öeldi, et kõnekeskus sai kahjustada, seetõttu ei räägi. Seisund halvenes ning tuli välja, et on ajuturse. Viidi opile, oli intensiivis. Siis hakkas meid ära ka tundma. Edasi läks tavapalatisse ja siis taastusravisse, üks kehapool oli niiöelda halvatud, aga taastus väga kiirelt füüsilises mõttes. Peale seda töövõime puudub ning rääkima ei olegi hakanud, sest loobus ise logopeedist algul ja me ei saanud teda sundida.. Toimetab ise kodus ja saab hakkama kõigega, aga siiski kui on vaja kuskil suhelda, peame aitama. Ise räägime käte teel ja paberile kirjutab sõnu, ka neid mitte 100% õigesti. Ma enam ei mäletagi, kuidas tema rääkimine kõlas.. Möödas on 8 aastat.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui ulatuslik on kahjustus. Minu mees pidas 2 nädalat vastu, algul hoiti kunstlikus koomas, siis katsetati, võeti hingamisaparaadi alt, sai iseseisvalt hingamisega küll hakkama, aga kuna aju oli ikkagi niivõrd kahjustud, suri peale teist nädalat.

Mu ema jäi voodihaigeks peale insulti ja sealt läks aeglaselt kuid vääramatult halvemaks, kuni aasta hiljem suri, oles siis aasta aega voodis.

Alati tuleb olla valmis kõige hullemaks, sest aju on väga keeruline ja tundlik organ, ja tänapäevalgi on arstid võimetud, mis puutub ajusse, isegi süda pannakse uus, aga aju…

Imesid muidugi juhtub näit purikaohver Milana(kui ei tea googelda) aga näit kuulus Schumacher ju ikkagi peaaegu juurvili vaatamata arstide maksimaalsetele jõupingutustele.

Nii kahju et nii läheb elus ????Minu sõbral 3 veerand ajukahjustus, vaid veerand on mis on alles.Tal on mingi põletik tekkinud, nad ei saa palaviku alla. Ennem kui sattus haiglasse talle diagnoositi selline haigus nagu Sarkoidoos. See pidi kahjustama kõik organeid. Arstid imestavad et miks ral süda ja kipsud nii läbi on???? Ühe sõnaga, lood on väga halvad, homme ehk on uuduseid. Ma ei taha kuidagi leppida et see kõik lõpeb surmaga ????

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 15:04; 20.09 21:24; 20.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud kolm kuud jutti haiglas, palju intensiivis, ka surnud olnud. Nüüd vigasena komberda töötukassase ja tõesta, et pole kaamel. Invaliidusega saab seni neti teel hakkama. Oleks olnud parem, kui oleks minna lastud … aga ei, kuu tagasi arutleti minu kolmanda ja neljanda sünnipäeva teemadel.

Palun kirjutage mulle meilile.
samirurik@gmail.com

Tänan ette!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 15:04; 20.09 21:24; 20.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ajust on ainult veerand alles, siis see kõlab kahjuks nagu prognoositu haige. Võib jääda elama, kuid vajada edaspidi täishooldust ja endiseks ei saa enam kunagi. Seda sõpra, kes ta kunagi oli, kahjuks enam ei ole.
Hoian pöialt, et see “veerand alles” oleks eksitus.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pereliikmel oli 29-aastaselt insult. Kurtis öösel peavalu ja siis mingi hetk vajus selliseks loiuks ära. Kiirabi viis minema. Mõned päevad oli koomas, aga arstid ütlesid suht kohe, et isegi kui mingi ime läbi sellest välja tuleb, siis poleks samast inimesest jälgegi, niivõrd ulatuslik oli ajuverejooks olnud.
Kohutav haigus on see, mis võtab kalli inimese ootamatult. Ja see, mis alles jääb, võib olla jube piin, sest elu ei ole kellelegi enam endine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju et nii läheb elus ????Minu sõbral 3 veerand ajukahjustus, vaid veerand on mis on alles.Tal on mingi põletik tekkinud, nad ei saa palaviku alla. Ennem kui sattus haiglasse talle diagnoositi selline haigus nagu Sarkoidoos. See pidi kahjustama kõik organeid. Arstid imestavad et miks ral süda ja kipsud nii läbi on???? Ühe sõnaga, lood on väga halvad, homme ehk on uuduseid. Ma ei taha kuidagi leppida et see kõik lõpeb surmaga ????

Miks sa kirjutad siia teise inimese terviseandmeid!? Mina näiteks aiman, millise juhtumi kohta see käib ja võimalik, et keegi veel viib avariiuudised ja selle tervisekirjelduse kokku.

0
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pereliikmel oli 29-aastaselt insult. Kurtis öösel peavalu ja siis mingi hetk vajus selliseks loiuks ära. Kiirabi viis minema. Mõned päevad oli koomas, aga arstid ütlesid suht kohe, et isegi kui mingi ime läbi sellest välja tuleb, siis poleks samast inimesest jälgegi, niivõrd ulatuslik oli ajuverejooks olnud.

Kohutav haigus on see, mis võtab kalli inimese ootamatult. Ja see, mis alles jääb, võib olla jube piin, sest elu ei ole kellelegi enam endine.

Terminid!
Insult on aju isheemiline ajuinfarkt ehk ajuveresoone ummistab ära tromb ja aju ei saa piisavalt hapnikku. Hemorraagiline ajuinfarkt on siis, kui veresoon puruneb ja ajusse koguneb verevalum. Ka isheemilsie insuldi koldesse võib tekkida hemorraagia ehk verejooks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa kirjutad siia teise inimese terviseandmeid!? Mina näiteks aiman, millise juhtumi kohta see käib ja võimalik, et keegi veel viib avariiuudised ja selle tervisekirjelduse kokku.

Kas sa ise mitte ei avalikustanud oma postitusega rohkem kui teemaalgataja ?? Sinu enda postituses on meile mitte vajaminev info !!!!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel oli väike ellu jäämise % aga ta siiski jäi ellu ja taastus.

Minu tuttaval oli insult 42-aastaselt. Elulootust peaaegu et ei antud, kuid jäi ellu. Taastumisega on nii ja naa … parem käsi ja jalg jäid halvatuks, kõne on siiani takistatud, Aga nüüd on ta sedasi juba 12 aastat elanud, suudab ise oma elamise korras hoida ja vajadusel saab ka kilomeetri kaugusel poes käidud. Aga nagu ta ise ütleb, siis ta lihtsalt on, mitte ei ela.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Ajuinfarkt ja trombid.