Esileht Tööelu, raha ja seadused. ajutist tööd pooleks aastaks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ajutist tööd pooleks aastaks

Postitas:
Kägu

Mul on väike ettevõte, teen sellega tööd projektipõhiselt. Projektid tuleb pikalt ette planeerida ja kui midagi ära kukub, siis jääb töödesse auk sisse. Hiljuti just nii juhtuski. Üks sügiseks planeeritud projekt langes ära ja uus töö ootab mind alles uuel aastal, veebruaris. Päris nälga ma tõenäoliselt ei jääks, aga mõtlen, mida ma vahin pool aastat niisama? Lappasin ka läbi tööpakkumised ja ka tasuta kursuste nimekirjad. Otse midagi sellist, et jee, see on mulle, äratundmist ei tekkinud. Võib-olla siin oskab keegi mulle soovitada, mis suunas üldse mõelda? Mõned punktid, mis töid ma ei saaks teha.

Ma ei ole füüsiliselt eriti tugev ja selg on ka haige. Seega igasugused laotööd jm tõstmist eeldavad tööd jäävad ära.

Teenindajana ma töötada ei saa.

Keeli peale emakeele, eesti keele, ma eriti ei oska.

Minu kodu lähedal otsiti lasteaia õpetaja assistenti. See tundus kõige sobivamana. Ainult et mulle paraku eriti ei meeldi lapsed 🙁

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alusta varem jaanuarisse planeeritud projektiga. Küsi kliendilt üle kas sobib kui saate varem alustada. Uude aastasse otsi juba uus projekt.
Aga äkki mõni koristustöö lisaks..Mida sa üldse teha oskad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed portaali iha konto ja pakud meestele projektipõhiselt erinevaid teenuseid. Nii saab hõlpsa vaevaga teenida üpris suuri summasid. Mul üks sõbranna teenis kuus üle kahe tuhande euro ja selleks pidi ta projektipõhist teenust pakkuma ainult kahel päeval nädalas.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CVKeskus.ee vaata, seal on hooajalisi töid küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lihtsalt midagi mõni tund päevas teha tahta, siis nt lehekandjaks. Kui ise tead, et see on ainult pooleks aastaks, siis lasteaeda tööle minna ei soovita, esimesed kuud harjud, lapsed harjuvad sinuga ja kui kõik kohanenud, siis ütled juba head aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kodu lähedal otsiti lasteaia õpetaja assistenti. See tundus kõige sobivamana. Ainult et mulle paraku eriti ei meeldi lapsed ????

Sul peaks olema siis vastav  dok. Muidu pead siiski ka tõstma raskusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. ajutist tööd pooleks aastaks