Esileht Kodunurk Akende pesu kergelt?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Akende pesu kergelt?

Postitas:

Ega muud polegi, kui maja just muinsuskaitse all pole, siis vaheta aknad välja, moodsatel akendel see ruudustik on eraldi raamil. [small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul ainult 9 akent, aga topeltaknad ja iga kiht koosneb 6 ruudust. Kokku siis 108 pisikest klaasiruutu ja raamid pesta. Aknapesu on täielik õudus, enamik aega kulub kusjuures raamidele. Nõuandeid?[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.05 14:00; 14.05 09:51; 15.05 07:42; 16.05 07:36; 16.05 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega muud polegi, kui maja just muinsuskaitse all pole, siis vaheta aknad välja, moodsatel akendel see ruudustik on eraldi raamil. [small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]

Vahetada ei saa jah, sest muinsuskaitse all. Ma olen käinud lubatud jooniseid vaatamas ja tegelikult on mul vähemalt võimalikult väheste nikerdustega raamid 🙂
Eks tuleb lihtsalt kätte võtta ja mõni nädalavahetus aknad ära pesta. Aga lihtsalt kadedaks teeb, kui keegi räägib, et terve maja aknad pestud paari tunniga 😉
Nipid töö lihtsustamiseks endiselt oodatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 10:16; 17.05 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lihtsustav idee, mida ise sel kevadel kasutan kahe väikese lapse kõrvalt: tellisin puhastusfirma mehed aknaid pesema. 2-korruseline maja, palju aknaid, töötasu 200¤. Pole palju makstud selle töömahu eest ja mina saan samal ajal rahulikult lastega olla.[/tsitaat]

ma oleks 50 euriga pesnud:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 09:17; 17.05 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul ainult 9 akent, aga topeltaknad ja iga kiht koosneb 6 ruudust. Kokku siis 108 pisikest klaasiruutu ja raamid pesta. Aknapesu on täielik õudus, enamik aega kulub kusjuures raamidele. Nõuandeid?[/tsitaat]
Meil on uksed väikeste ruutudega ja nende harimiseks kasutan ühekordseid niisutatud lappe. Raamide jaoks üldpuhastuse omi ja klaaside jaoks klaasipesu omi. Tavalise vahendi ja lapiga võib hulluks minna. Novaluxist ostan, seal on hea hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Akende pesu kergelt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.