Esileht Ilu ja tervis äkki keegi tartus on ostnud ja teab?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: äkki keegi tartus on ostnud ja teab?

Postitas:

Tere
Mure siis selline, et mul on tekkinud hemoroidid. Läksin siis apteeki ja küsisin, et on neil selle vastu midagi.Algul vaatas apteeker mind, et mis asi see veel on !? siis seletasin talle ära ja ta pakkus mingit kreemi.. kuigi olin kuulnud ka küünaldest siis küsisin ka neid.Ütles, et tema ei tea küünaldest midagi, on ainult kreemid selle vastu. Kuna tahstin ikkagi küünlaid läksin mujale. Käisin kolm apteeki läbi ja mitte kuskil polnud , olid ainult kreemid. Küünaldest polnud keegi neist kuulnud :S
Nüüd ongi küsimus tartukatele, et kas keegi on kusilt saanud ilma retseptita küünlaid osta? Mis apteegis olete ostnud ? Ja mis nimega need küünlad on siis..äkki järgmine kord saan öelda nime ,saavad ehk paremini aru mida soovin:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 19:17; 13.01 18:41;
To report this post you need to login first.

Ehk apteekrid ei saanud aru sõnast \”küünlad\” tänapäeval nimetatakse neid vidinaid suposiidid.
ise kasutanud ja soovitan salvi, mis ei sisalda hormooni (minu mälu järgi neid küünlaid Anusol? vabamüügis ei olegi, sest mingi hormoon vist sees) Girudoprokt. Venelaste oma, venekeelne tekst peal, aitas suurepäraselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis apteeki s sattusid?

preparationH on küünlad ja salv, mis peaks olema käsimüügis või lase perearstil kirjutada, hea on ka Anusol, jahedad istevannid on ka abiks, vähe istuda ja juua süüa seda mis kõhtu kinni ei pane

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 21:10; 13.01 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Annelinna keskuse apteegis.. siis ületee olevas Maximaga (samas majas ) apteegis ja Kivilinna konsumi apteegis.

Aga küsimus ongi,et kui olete saanud kuskilt küünlaid siis millisest apteegis olete ostnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 19:17; 13.01 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa just küünlaid tahad? kas sul on sisemised hemorroidid? minu meelest aitab kreem nendele tavalistele (välimistele) just paremini, küünla mõju ju nendeni ei ulatukski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Lõunaka omas, suuremas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 21:10; 13.01 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kirjutas perearst kunagi Anusoli küünlad. Aitasid hästi ja kiiresti, aga neid saab ainult retseptiga.

Apteekide varustatuse kohta saab infot leheküljelt http://www.raviminfo.ee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud nii suposiite kui kreemi ja kreemi on mugavam panna ja tõhusam ka. aga kui need vahendid ei aita, siis peaks ikka arstil minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis äkki keegi tartus on ostnud ja teab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.