Esileht Ilu ja tervis äkki tekkis tunne, nagu hõljuks kaalutult ruumis – kas võib olla vererõhust ? või millest?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: äkki tekkis tunne, nagu hõljuks kaalutult ruumis – kas võib olla vererõhust ? või millest?

Postitas:

Tere !
pooleks minutiks tekkis selline tunne, nagu hõljuksin ruumis,nagu ei oleks maa külgetõmbejõudu.
See pole mingi nali, ma arvan et midagi on tervisega.
Ma ei suitseta, ei joo alkoholi, ei joo kohvi, no sporti ei tee jah, ja pärast teist last on ülekaal 15 kg !!(õblukeste luude peal on nüüd 68 kg.)
Liikuda saan üldse vähe, aga seda ei tahaks siin arutada(tuleks ette võtta muutusena nr.1)
Narkootikume pole oma silmaga näinudki ja mingeid haigusi endale teadaolevalt ei põe.

Kunagi lugesin netis artiklit, kuidas ära tunda insulti….kas verevoolu takistus võib sellist tunnet tekitada?

Tegelt aiman juba ette, et selle tunde kohta on raske midagi öelda, seal võib olla palju aspekte, aga siiski, äkki kellelgi on midagi olulist öelda mulle.

Tänan vastajaid ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka seda tunnet olnud, aga olen veendunud, et see ei tähenda mingit tervisehäiret!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis äkki tekkis tunne, nagu hõljuks kaalutult ruumis – kas võib olla vererõhust ? või millest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.