Esileht Kodunurk Aknapesuroboti otsingul

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Aknapesuroboti otsingul

Postitas:
Kägu

Mul on kuus meetrit pikka ja kaks kakskümmend kõrget aknapinda korrusmajas, mida on pea võimatu väljastpoolt pesta. Palun soovitage lahendusi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Mamiboti robot, muid proovinud ei ole. Ütleme nii, et ega ta ideaalselt puhtaks ei pese ja jätab triibud (olenemata sellest, et ma väga korralikult vahetan ja puhastan neid lappe, ei kasuta musta lappi mitmel aknal jne). Nurgad ja ääred jätab ka pesemata ja pesemine võtab suhteliselt kaua aega. Kui on valida, kas tellida iga kord tõstukiga pesu (nagu ka mul oleks) või osta robot, siis pigem soovitan osta roboti. Kui aga on põhimõtteliselt võimalik aknaid ka ise väljast poolt käsitsi pesta, siis lihtsalt mugavuse pärast pigem ei soovita osta, kuna käsitsi saad aknad kiiremini ja kvaliteetsemalt pestud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cleanmanagement meetod, sobib kuni 20 m kõrgusele.

https://www.cleanmanagement.ee/aknapesu/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Mamiboti robot, muid proovinud ei ole. Ütleme nii, et ega ta ideaalselt puhtaks ei pese ja jätab triibud (olenemata sellest, et ma väga korralikult vahetan ja puhastan neid lappe, ei kasuta musta lappi mitmel aknal jne). Nurgad ja ääred jätab ka pesemata ja pesemine võtab suhteliselt kaua aega. Kui on valida, kas tellida iga kord tõstukiga pesu (nagu ka mul oleks) või osta robot, siis pigem soovitan osta roboti. Kui aga on põhimõtteliselt võimalik aknaid ka ise väljast poolt käsitsi pesta, siis lihtsalt mugavuse pärast pigem ei soovita osta, kuna käsitsi saad aknad kiiremini ja kvaliteetsemalt pestud.

Tellisin lastaeda akanpesuroboti, mitme rühma peale. Ikkagi palju aknaid ja suured ka ja… esialgu tundus, et tore, paari tunniga palju aknaid puhtaks. Vahetasin ka lappe ja puhastasin neid ja panin vahendit. No nurki puhastasin ise, sest sain aru, et ega robot igale poole sobigi. Mõned kohad tuli ikkagi käsitsi üle teha ja mõne akna pesu lasin robotil mitu korda teha. Suur oli mu ehmatus, kui järgmisel hommikul rühma astusin, aknad vastu hommikupäikest. Kõik aknad olid triibulised, ka need, mille ma omast arust üle tõmbasin. Hea küll, enamus mustusest oli kadunud, aga kõik aknad käisime veelkord üle, seekord käsitsi. Rohkem ei telli ja koju ei osta ka, kuigi see plaan oli. Mul suured rõduklaasid, aga neid on ikkagi käsitsi lihtsam teha. Võibolla me ei osanud kasutada robotit?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Mamiboti robot, muid proovinud ei ole. Ütleme nii, et ega ta ideaalselt puhtaks ei pese ja jätab triibud (olenemata sellest, et ma väga korralikult vahetan ja puhastan neid lappe, ei kasuta musta lappi mitmel aknal jne). Nurgad ja ääred jätab ka pesemata ja pesemine võtab suhteliselt kaua aega. Kui on valida, kas tellida iga kord tõstukiga pesu (nagu ka mul oleks) või osta robot, siis pigem soovitan osta roboti. Kui aga on põhimõtteliselt võimalik aknaid ka ise väljast poolt käsitsi pesta, siis lihtsalt mugavuse pärast pigem ei soovita osta, kuna käsitsi saad aknad kiiremini ja kvaliteetsemalt pestud.

Tellisin lastaeda akanpesuroboti, mitme rühma peale. Ikkagi palju aknaid ja suured ka ja… esialgu tundus, et tore, paari tunniga palju aknaid puhtaks. Vahetasin ka lappe ja puhastasin neid ja panin vahendit. No nurki puhastasin ise, sest sain aru, et ega robot igale poole sobigi. Mõned kohad tuli ikkagi käsitsi üle teha ja mõne akna pesu lasin robotil mitu korda teha. Suur oli mu ehmatus, kui järgmisel hommikul rühma astusin, aknad vastu hommikupäikest. Kõik aknad olid triibulised, ka need, mille ma omast arust üle tõmbasin. Hea küll, enamus mustusest oli kadunud, aga kõik aknad käisime veelkord üle, seekord käsitsi. Rohkem ei telli ja koju ei osta ka, kuigi see plaan oli. Mul suured rõduklaasid, aga neid on ikkagi käsitsi lihtsam teha. Võibolla me ei osanud kasutada robotit?

Nii ta jätabki jah. Mul sama kogemus, et esialgu tundub, et aknad isegi puhtad, aga vastu päikest ikka triibulised. Mina ise muidugi pesen ka aknad triibuliseks, seega minu puhul väga vahet ei ole. 😀 Mamibotil on eraldi ka mustemale aknale mõeldud lapid, mina olen kõik aknad teinud mõlema lapiga üle – kõigepealt selle mustemale mõeldud lapiga ja siis teisega üle. Aega võtab, aga saab natuke paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Mamiboti robot, muid proovinud ei ole. Ütleme nii, et ega ta ideaalselt puhtaks ei pese ja jätab triibud (olenemata sellest, et ma väga korralikult vahetan ja puhastan neid lappe, ei kasuta musta lappi mitmel aknal jne). Nurgad ja ääred jätab ka pesemata ja pesemine võtab suhteliselt kaua aega. Kui on valida, kas tellida iga kord tõstukiga pesu (nagu ka mul oleks) või osta robot, siis pigem soovitan osta roboti. Kui aga on põhimõtteliselt võimalik aknaid ka ise väljast poolt käsitsi pesta, siis lihtsalt mugavuse pärast pigem ei soovita osta, kuna käsitsi saad aknad kiiremini ja kvaliteetsemalt pestud.

Tellisin lastaeda akanpesuroboti, mitme rühma peale. Ikkagi palju aknaid ja suured ka ja… esialgu tundus, et tore, paari tunniga palju aknaid puhtaks. Vahetasin ka lappe ja puhastasin neid ja panin vahendit. No nurki puhastasin ise, sest sain aru, et ega robot igale poole sobigi. Mõned kohad tuli ikkagi käsitsi üle teha ja mõne akna pesu lasin robotil mitu korda teha. Suur oli mu ehmatus, kui järgmisel hommikul rühma astusin, aknad vastu hommikupäikest. Kõik aknad olid triibulised, ka need, mille ma omast arust üle tõmbasin. Hea küll, enamus mustusest oli kadunud, aga kõik aknad käisime veelkord üle, seekord käsitsi. Rohkem ei telli ja koju ei osta ka, kuigi see plaan oli. Mul suured rõduklaasid, aga neid on ikkagi käsitsi lihtsam teha. Võibolla me ei osanud kasutada robotit?

Nii ta jätabki jah. Mul sama kogemus, et esialgu tundub, et aknad isegi puhtad, aga vastu päikest ikka triibulised. Mina ise muidugi pesen ka aknad triibuliseks, seega minu puhul väga vahet ei ole. ???? Mamibotil on eraldi ka mustemale aknale mõeldud lapid, mina olen kõik aknad teinud mõlema lapiga üle – kõigepealt selle mustemale mõeldud lapiga ja siis teisega üle. Aega võtab, aga saab natuke paremaks.

Lisaks veel eelnevale nii palju, et täishinnaga ma kindlasti ei soovitaks robotit osta (Mamibotil on täishind ca 400€ ringis olnud). Ma ostsin soodukaga ca 200-ga, 400€ on selle eest ikka palju maksta. Olen kaalunud ka robottolmuimeja ostmist, aga selle aknapesuroboti kogemuse põhjal olen pigem skeptiline, et kas tolmuimeja teeb samamoodi sellise 50/50 töö..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin kaup.24-st u 200 euroga ja olen rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natukene teemast välja, aga olen siit tihtipeale lugenud, et paljudel jäävad aknad ka ise pestes  triibulised. Mis tehnikat ja mis vahendeid te kasutate?

Ma olen mitukümmend aastat aknaid pesnud igal kevadel ja sügisel (teen põhjalikku pesu) täiesti tavaliste vahenditega – tavaline poest ostetud aknapesuvahend, lapp, aknakumm ja kortsutatud ajaleht. Teen alati 2 pesu. Esimene kord pesen ära ja tõmban kummiga kuivaks. Teine kord pesen uuesti, tõmban kummiga kuivaks ja ülejäänud nired kuivatan ajalehega. Aknaääred erilise põhjalikkusega. Mitte kunagi ei jää aknad triibuliseks. Kui töö valmis, siis vaatan eemalt ja mõnikord on vaja nurgad veel ajalehega üle käia.

Aknapesurobotit ei oma. Kaasa rääkida ei oska. Aga siit ei ole sattunud veel kordagi head tagasisidet juhtunud lugema nende aparaatide kohta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natukene teemast välja, aga olen siit tihtipeale lugenud, et paljudel jäävad aknad ka ise pestes triibulised. Mis tehnikat ja mis vahendeid te kasutate?

Ma olen mitukümmend aastat aknaid pesnud igal kevadel ja sügisel (teen põhjalikku pesu) täiesti tavaliste vahenditega – tavaline poest ostetud aknapesuvahend, lapp, aknakumm ja kortsutatud ajaleht. Teen alati 2 pesu. Esimene kord pesen ära ja tõmban kummiga kuivaks. Teine kord pesen uuesti, tõmban kummiga kuivaks ja ülejäänud nired kuivatan ajalehega. Aknaääred erilise põhjalikkusega. Mitte kunagi ei jää aknad triibuliseks. Kui töö valmis, siis vaatan eemalt ja mõnikord on vaja nurgad veel ajalehega üle käia.

Aknapesurobotit ei oma. Kaasa rääkida ei oska. Aga siit ei ole sattunud veel kordagi head tagasisidet juhtunud lugema nende aparaatide kohta.

Mina ajalehte ei kasuta enam ammu. See trükivärv määrib omakorda. Näiteks toon selle, kui ühel vastlapäeval oli ilm nii halb, et me lastega, lasteaias, kelgumäele ei saanud ja ma tõin kodust suure paki Postimehe ajalehte kaasa. Mängisime ajalehega suusatamist jm mänge. Ja mis oli juhtunud laste kätega ja põrandaga? Andis ikka küürida pärast. Ja lapsed oleks nagu kingi viksinud.

Mul on Vileda poleerimislapid. Nii pesen oma aknaid vahendiga, hõõrun korralikult lapiga ja korjan kõik kokku kummiribaga. Ja siis lasen poleerimislapiga üle. Ei jää triibuline. Mul on kodus ka Kärheri aknapesija, mitte robot, aga see veekogumismahutiga. Seda kasutan just suurte rõduklaaside pesemisel, aga pärast käin ikka poleerimislapiga üle. Ka ei jää triibuline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina avastasin, et auto klaasipesuvedelik ei jäta triipe, eriti kui kasutada kummikaabitsat. Roboteid pean liiga kalliks, seda siis, et osta lihtsalt katsetamiseks. Kui teaks või saaks enne proovida, siis ehk isegi ostaks ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mamibotiga tuleb alguses puhastada aken kuivalt ja seejärel märjalt kaasasoleva puhastusvedelikuga. Kuivpuhastuse ja märgpuhastuse lapid on kaasas. Ma ei ütleks, et kehvasti puhastab. Kui on mustemad aknad, tulebki mitu korda robotiga üle käia. Minu jaoks teeb robot elu mugavamaks, sest mul ei käi kõik aknapooled lahti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen märganud, et need, kellel aknad vastu päikest otseselt ei ole, arvavad, et nende pesu järel aknad triibuliseks ei jää. Näiteks sõbranna mul väitis nii. Palusin tal enda juures ühe akna ära pesta ja üllatus oli talle suur, kui päike paistma hakkas ja ka tema aken triibuline oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen märganud, et need, kellel aknad vastu päikest otseselt ei ole, arvavad, et nende pesu järel aknad triibuliseks ei jää. Näiteks sõbranna mul väitis nii. Palusin tal enda juures ühe akna ära pesta ja üllatus oli talle suur, kui päike paistma hakkas ja ka tema aken triibuline oli.

Minul on osad aknad lõunapoolsed. Ei jää neile triipe, kui aknaid õigesti pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen märganud, et need, kellel aknad vastu päikest otseselt ei ole, arvavad, et nende pesu järel aknad triibuliseks ei jää. Näiteks sõbranna mul väitis nii. Palusin tal enda juures ühe akna ära pesta ja üllatus oli talle suur, kui päike paistma hakkas ja ka tema aken triibuline oli.

Minul on osad aknad lõunapoolsed. Ei jää neile triipe, kui aknaid õigesti pesta.

Mul ka lõunapoolsetel akendel triibud ei paista, aga läänepoolsetel, kuhu päike madalamalt paistab, nendel on pesemise jäljed näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen märganud, et need, kellel aknad vastu päikest otseselt ei ole, arvavad, et nende pesu järel aknad triibuliseks ei jää. Näiteks sõbranna mul väitis nii. Palusin tal enda juures ühe akna ära pesta ja üllatus oli talle suur, kui päike paistma hakkas ja ka tema aken triibuline oli.

Minul on osad aknad lõunapoolsed. Ei jää neile triipe, kui aknaid õigesti pesta.

Mul ka lõunapoolsetel akendel triibud ei paista, aga läänepoolsetel, kuhu päike madalamalt paistab, nendel on pesemise jäljed näha.

Nojah, mul on tõesti igal küljel aknad. Ja kuskilt ei ole triibuline. Jään enda juurde, et asi on tehnikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen märganud, et need, kellel aknad vastu päikest otseselt ei ole, arvavad, et nende pesu järel aknad triibuliseks ei jää. Näiteks sõbranna mul väitis nii. Palusin tal enda juures ühe akna ära pesta ja üllatus oli talle suur, kui päike paistma hakkas ja ka tema aken triibuline oli.

Minul on osad aknad lõunapoolsed. Ei jää neile triipe, kui aknaid õigesti pesta.

Mul ka lõunapoolsetel akendel triibud ei paista, aga läänepoolsetel, kuhu päike madalamalt paistab, nendel on pesemise jäljed näha.

Nojah, mul on tõesti igal küljel aknad. Ja kuskilt ei ole triibuline. Jään enda juurde, et asi on tehnikas.

Milline sinu tehnika on? Ei suuda eristada kägudest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

12.10.2021 06:37

Umbes sama, mis käol, kes kirjutas 12.10 kell 06.37.

Point on selles, et pesemine ei tähenda korra akna üle tõmbamist, vaid esimese korraga pestakse suur mustus maha ja teise korraga saavutatakse päris puhtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mamibotiga tuleb alguses puhastada aken kuivalt ja seejärel märjalt kaasasoleva puhastusvedelikuga. Kuivpuhastuse ja märgpuhastuse lapid on kaasas. Ma ei ütleks, et kehvasti puhastab. Kui on mustemad aknad, tulebki mitu korda robotiga üle käia. Minu jaoks teeb robot elu mugavamaks, sest mul ei käi kõik aknapooled lahti.

Kas sa paned selle kuivpuhastuse lapiga siis täiesti kuivalt aknale? Mina teen vahendiga ikka mõlemad lapid üle ja vahepeal pritsin natuke vett ka lisaks, kuna mul hakkab ta ilgelt krigisema akna peal ja juhendist lugesin, et kui krigiseb, siis järelikult on lapp liiga kuiv ja vajab niisutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas robot aknaklaasi ära ei kribi, kui mista lapiga seal liiva ja sodi sees ringi hõõrub?

Käsitsi ju loputad kõigepealt suurest sodist puhtaks ja siis alles hakkad hõõruma ja lõpuks kuivaks poleerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul Xiaomi W66, olen rahul, maksis 200 raha, kaup24.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk Aknapesuroboti otsingul