Esileht Koolilaps Akne korral näohooldus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Akne korral näohooldus

Postitas:

Palun soovitage toimivaid näohooldusvahendeid teismelisele poisile. Näopesugeeli, näovett või toonikut ja nö sos kreemi, mida otse vistrikule panna.
Tegemist 12a poisiga, kel esimesed vistrikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaarst kirjutab Skinoreni. Kõik muud geelid ja veed on üsna kasutud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan käia ära kosmeetiku juures. Tema oskab kõige paremini nõu anda, mis sobib mis nahatüüpi juures paremini. JA kui läheb hullemaks, siis nahaarst. Tänapäeval on mitmeid erinevaid tugevama ja nõrgema toimega ravimeid, mis on suureks abiks ja teismelised saavad abi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poisil tekkis sama probleem ning hakkas käima kosmeetiku juures. Selgus, et poisil ülikuiv nahk ja ainuke, mida vaja kasutada on Guinot tundliku naha niisutav näokreem https://www.loverte.com/et/guinot-hydra-sensitive-cream-50ml. Igasugune supermarketi pubekakosmeetika teeb asja vaid hullemaks. Nüüd käib kord kuus näopuhastuses ja pilt on ikka hoopis teine 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Padjapüüre peaks ka akne puhul tihedamini vahetama ja kuuma 60 kraadise veega pesema.

Ma olen isiklikult oma enda aknese padjapüüriga saanud vinne sinna, kuhu muidu need ei tuleks ainult sellega, et must padi oli vastu nahka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed vistrikud ei akne!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan käia nahaarsti juures. Ma käisin oma pojaga ja määrati leebe pealekantav ravim. See tundub tõesti toimivat, kuigi mõju avaldumine on aega võtnud (arst seda ka ütles). Lisaks soovitas veel apteegist näopuhastusgeeli ja apteeker soovitas siis konkreetseid tooteid teismelise vistrikulisele nahale. Üldiselt soovitangi korralikke apteegi näopuhastustooteid, aga ega nendega maksa liialdada, sest kas noormees üldse ise on nõus oma näonahaga tegelema? Minu oma (saab varsti 14) suudab vaid ravimit regulaarselt peale määrida, näopuhastusgeeli kasutab vaid meeldetuletusel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://salongipood.ee/tootekategooria/brandid/acnecinamide/?gclid=Cj0KCQiAvbiBBhD-ARIsAGM48bwjM9V3-p4sRhyh8M8v5ZhKIgdccv0ZqmM42XfyjTEgFZ7ZZ4EP7aQaAgYMEALw_wcB

 

Aitas meie teismelist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Akne korral näohooldus