Esileht Ilu Aknele kalduv tundlik nahk, mis tooted head?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Aknele kalduv tundlik nahk, mis tooted head?

Postitas:

Soovitage palun tooteid, mis toimiksid, ei ummistaks poore ja kuivataks liigselt. Tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.03 12:28; 02.06 18:00; 02.05 20:33; 02.05 20:40; 08.09 18:40; 25.11 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid tooteid täpsemalt soovid? Kreem, toonik, mask…? Kas on hinna suhtes kitsendusi?
Ma ostsin aasta tagasi LUMI Tundra sarja näokreemi. Siiani vaieldamatult parim, mida olen proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen, millega puhastada, desinfitseerida, toniseerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 18:40; 08.09 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Desinfitseerida? Eeee, tahad piiritust näkku? Ja mida see toniseerimine peaks tähendama?
Ise ikka saad aru, mida küsid?
Aknese naha puhul soovitatskse tsinki ja niatsiinamiide. Näovesi võiks olla kooriv, kas siis glükoolhapet või salitsüülhapet sisaldav.
Näovesi pole muidugi puhastusvahend. Eks sa pea proovima, kas sobib mitsellaarvesi, õli, vaht või puhastusgeel.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NT Hoia teepuuvesi.

Õhtuti kreemi asemel paar tilka kanepiseemneõli (osta toidupoest, mitte kosmeetikatoothatelt, on odavam, säilita külmikus). Minule sobib imehästi. Seda võib ka seespidiselt tarbida – guugelda ise kasutegureid.

Jojoba õli, pole veel proovinud, aga kavatsen katsetada päevakreemi asemel. Mul käsil projekt liikuda kosmeetikatoodetelt täisnaturaalsete toodete juurde, kus võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen õli pestud veel märjale nahale ja siis kuivatan. Õlisid peab katsetama, mõni õli tekitab mul aknet, mandli ja jojobaõli nt mitte, aga kookosrasva ei saa ma üldse kasutada. Ülisid kasutan pigem talvel ja kreeme-seerumeid suvel (ja õhtul).
Tänan, kes soovitas The Ordinary seerumeid, proovin selle kindlasti ära. KA minu lemmikud on seerumid, sest kreemikihid jäävad näole ummistama ja tekitavad punne. saan kasutada geel-kreeme ja seerumeid. Hetkel on puhta hüaruloonhappeseerum ja üllatuseks sobib väga hästi selverist 4.- Hemp me! seerum aaloe ja kanepiõliga. Kuna olen proovinud ka La Prairie hinnaklassi kreeme, siis hind ei ole esmatähtis, asi peab nahale sobima.
La Roche Posayl on Effaclar Duo Plus kreem, mis sobib ka aknele, on geeljas niisutav kreem (kuigi kirjade järgi rasusele nahale).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Aknele kalduv tundlik nahk, mis tooted head?